Autor Wątek: Kredyt hipoteczny na 300 000 złotych w Euro Banku - OPINIE, kalkulator, koszty  (Przeczytany 7581 razy)

Eweion

• Newbie
  • *
Czy ktoś z was ma kredyt hipoteczny?
Czy w Euro Banku taki kredyt hipoteczny na 300 000 złotych będzie tani?
Jakie opinie i jakie dokładnie koszty takiego kredytu?

roland

• Newbie
  • *
Ja nie słyszałem zbyt wiele na temat tego kredytu hipotecznego w Euro Banku - ale więcej szczegółów możesz sprawdzić na stronie http://kredythipotecznykalkulator.net/ranking-kredytow-hipotecznych/
Masz tam łatwy kalkulator kredytów i na pewno szybko sprawdzisz czy ten kredyt jest tani i najlepszy dla Ciebie.

pozyczony

• Newbie
  • *
Ja również polecam skorzystać z tego kalkulatora kredytowego, jest on bardzo pomocny nie trzeba nigdzie chodzić ani szukać zbytnio dużo w internecie, tylko wchodzisz na strone i masz wszystko podane jak na tacy.

bart

• Newbie
  • *
Ja bym odradzał Euro Bank jeśli chodzi o kredyt hipoteczny, dużo lepszą ofertę ma mBank. W mBanku mamy 0% prowizję, korzystną marże w wysokości 1,6% i najniższą ratę kredytu w porównaniu do innych banków. Polecam samemu sprawdzić i nie podejmować pochopnie decyzji.

Galiusz

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt hipoteczny na 300 000 złotych w Euro Banku - OPINIE, kalkulator, koszty
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2015, 06:24:24 pm »
Wydaje mi sie ,że powinno byc tanio .JA posiadam kredyt hipoteczny w innym banku ale oferta w Euro Banku również jest świetna.
Sprawdzałem i naprawdę sie opłaca. Kilku moich znajomych ma kredyt hipoteczny w Euro banku  i sa bardzo zadowoleni z warunków jakie otrzymali .

damian

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt hipoteczny na 300 000 złotych w Euro Banku - OPINIE, kalkulator, koszty
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2015, 02:04:06 pm »
Podłączam sie do pytania czy kredyt hipoteczny w tym banku bedzie tani ?? Patrząc na inne oferty to wydaja sie być tanie.
 Ale nie wiem co myslec na temat kredytu hipotecznego. Czy rownież jest opłacalny jak w przypadku innych kredytow w tym banku?

smigol

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2015, 05:44:12 pm »
Ja nie słyszałem zbyt wiele na temat tego kredytu hipotecznego w Euro Banku - ale więcej szczegółów możesz sprawdzić na stronie http://kredythipotecznykalkulator.net/ranking-kredytow-hipotecznych/
Masz tam łatwy kalkulator kredytów i na pewno szybko sprawdzisz czy ten kredyt jest tani i najlepszy dla Ciebie.
Ja również polecam skorzystać z tego kalkulatora kredytowego ponieważ jest on bardzo pomocny przy wyborze odpowiedniego dla nas kredytu hipotecznego. A to na jakich warunkach otrzymasz kredyt hipoteczny zależy głownie od Twojej zdolności kredytowej jaką wykazujesz.

Kubanek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2015, 07:21:45 pm »
No nie wiem czy będzie tani . Najlepiej jak sobie to policzysz za pomocą kalkulatora kredytu hipotecznego .
Wydaje mi się , że żaden kredyt hipoteczny nie jest tani . Ale z tego co mi wiadomo  to Euro bank ma dobrą
 ofertę kredytu hipotecznego .

Balbo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 08, 2016, 02:50:41 pm »
Nie zawyżone koszty kredytu, wyjątkowo dobra oferta kredytu hipotecznego
Wiem  , że bardzo  ciężko  jest wybrać dobry  kredyt  hipoteczny .
 Mi to  sprawia trudność bo  jest  tyle ofert  , że nie wiadomo  na co się zdecydować -aby trafnie wybrać i  nie żałować swojej
 decyzji  . Jednak jak trafiłem na tą ofertę to  od razu  wydała mi się jakaś taka "inna " niż pozostałe  -bardziej  do  mnie przemawia zachęcająco :)

Morello

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 08, 2016, 03:23:59 pm »
Kredyt hipoteczny  euro  banku wygląda naprawdę nie źle w stosunku do  innych  ofert .
Sprawdź sobie nawet rankingi  - jego  pozycja jest wysoka . Korzystać nie korzystałem  ale na tyle
na ile udało  mi się poznać ofertę pozwolę sobie stwierdzić , że jest korzystna dla klienta i warto  ją wybrać z pośród innych  :)

marion

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 19, 2016, 11:29:31 am »
Czytałam sporo odnośnie sprawdzania ofert przy pomocy kalkulatorów kredytowych i porównywarek. Co myślicie do takim sposobie weryfikacji ??? Liczył sobie ktoś w ten sposób przed ubieganiem się o kredyt? Jak się to sprawdza w rzeczywistości??? Według mnie fajna sprawa ale nie jestem pewna z jaką dokładnością to działa.

filip

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 29, 2016, 01:53:08 pm »
Ja sprawdzałem oferty banków z kalkulatorem kredytowym, według mnie działa to całkiem nieźle, nie wiem jak to ma się do rzeczywistych kosztów jakie się ponosi bo ostatecznie musiałem się wstrzymać z ubieganiem się o kredyt, ale chyba są dość precyzyjne bo dużo osób korzysta i chwali sobie kalkulatory kredytowe.

Kaczor

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 06, 2016, 10:27:54 pm »
Kalkulator to  dobre rozwiązanie jeśli  chcemy  obliczyć  koszty  kredytu  hipotecznego .
 Widzę , że dużo  osób  tu  poleca takie rozwiązanie -  też się z tym  zgadzam  .
Obliczałem  nie raz koszty  kredytu  za pomocą kalkulatora  .
Ale należy  też pamiętać  , że to nie są dokładne koszty  .
 Jednak  zawsze pozwala  nam  to  na zorientowanie się w koszta  na jakie trzeba się przygotować  .

Alina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 07, 2016, 12:00:23 pm »
Myślę podobnie jak  pozostali  , że w takich  sytuacjach  kalkulator jest  świetnym  rozwiązaniem  .
A też przede wszystkim  łatwym  . Wystarczy  poszukać  i obliczyć  koszty  kredytu  hipotecznego  na 300 000 złotych  w Euro  banku .Prawie na każdej  stronie banku  można już taki  kalkulator znaleźć  .
A jeśli  nie to  i tak  jest  ich naprawdę duzo  na przeróżnych  stronach  . Wiec problemu  ze znalezieniem  i  obliczeniem nie powinno  byc  żadnego  . Nie raz zdążało  mi  sie korzystać  z takiego  kalkulatora  .
  Wam  z pewnością też ...

marmurando_07

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 20, 2017, 11:46:38 pm »
Czy ktoś z was ma kredyt hipoteczny?
Czy w Euro Banku taki kredyt hipoteczny na 300 000 złotych będzie tani?
Jakie opinie i jakie dokładnie koszty takiego kredytu?
Wszystko zależy od indywidualnych czynników. Na ile chcesz takich kredyt, do tego dochodzi twoja zdolność kredytowa, zarobki itp...Trochę się na to składa. Nie da się tak określić w jednym zdaniu jakie cie wyniosą dokładne koszty. Aby się togo dowiedzieć to może lepiej osobiście umówić się na rozmowę z konsultantem. Niech wyliczą ci to wszystko i będziesz wiedział na czym stoisz jak to wszystko wygląda pod kątem kosztów,oprocentowania.