Autor Wątek: Getin Bank kredyt konsolidacyjny na 90 000 - OPINIE KLIENTÓW  (Przeczytany 5364 razy)

Eklerek

• Newbie
  • *
Odp: Getin Bank kredyt konsolidacyjny na 90 000 - OPINIE KLIENTÓW
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 15, 2016, 04:07:34 pm »
Decyzja @Panek  należy  do  ciebie i powinna być  przemyślana i podjęta tez wyłącznie przez ciebie . Ale skoro  wielu  osobom pomógł  taki  kredyt wiec coś  w tym  musi  być  pewnie . Ja nie korzystałem  z kredytu  konsolidacyjnego  jeszcze ale tez uważam  , że jest  to  dobre rozwiązanie  w niektórych  sytuacjach .
Zrobisz jak  uważasz  .  Poczytaj  trochę na ten  temat  i będziesz wiedział  czy  taki  kredyt ci  pomoże -  tak  mi się wydaje przynajmniej ;)

Mira

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 19, 2016, 05:23:43 pm »
Jeśli chodzi o opinie o getin banku to nie są najlepsze  -przynajmniej z tych co czytałem. Zastanawiałem się kiedyś nad pożyczką w tym banku . Dlatego też dokładnie prześledziłem sobie opinie na temat  pożyczek w tym banku i osoby które starały się tam o pożyczkę raczej odradzają ten bank .
Czemu nie najlepsze są opinie ???
No ja się nie zgodzę z tym  bo też czytałem  trochę tych  opinii i  wcale  nie było  dużo  negatywów  . Zawsze trafi sie jakiś nie zadowolony  klient  trzeba brać  to  pod uwagę -ale to  nie tylko  w przypadku  Getin  banku  .
A swoją drogą oferta  kredytu  konsolidacyjnego  w Getin Banku  ma bardzo  dużo  dobrych  opinii i  zadowolonych  klientów  .

Doradca

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 06, 2017, 09:33:28 am »
Kredyt konsolidacjny w ofercie podstawowej prezentowanej przez Getin Bank jest udzielany do 200tyś zl jeżeli chodzi o okres kredytowania wynosi on 10 lat. Trzeba by ć pełnoletnim, mieć zdolność i wiarygodność kredytową i możemy do niego przystąpić ze współmałżonkiem, do kwoty 40 tyś nie jest t jednak wymagane. Ciekawostką jest że bank nie pobiera prowizji od konsolidowanych środków. Jak na moje oko to ciekawa oferta, najlepiej skontaktuj si ę z jakimś przedstawicielem Getin Banku w celu uzskania szczególowych informacji

Filipek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 11, 2017, 10:46:28 am »
Na moje oko także to dobra oferta i zgadzam się z tobą:)
Getin bank już od jakiegoś czasu zyskał sobie moje zainteresowanie. I coraz bardziej podobają mi się jego oferty. Ta oferta kredytu konsolidacyjnego jest świetna. Zawsze zwracam dużą uwagę na koszty przy kredycie i jak widziałem koszty konsolidacji w Getin banku tak teraz nie mam żadnych wątpliwości, że to się opłaca.