Autor Wątek: Opinie klientów o kredycie gotówkowym w Getin Banku  (Przeczytany 9726 razy)

adi

• Newbie
  • *
Odp: Opinie klientów o kredycie gotówkowym w Getin Banku
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 29, 2016, 12:37:18 pm »
Kolega polecał mi kredyt gotówkowy w Getin Banku bo sam ma i jest zadowolony. Chciałby zaczerpnąć troszkę więcej informacji bo nie bardzo chciał opowiadać szczegółowo o kosztach a mnie nie zbyt komfortowo było się dopytywać więc szukam bardziej anonimowo ale rzeczywiście dość ogólnie to wszystko wygląda. Trzeba będzie się samemu przekonać:)

kolega

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 09, 2016, 09:01:14 am »
Przyznam, że średnio jestem przekonany ogólnie do getinu, może wynika to z uprzedzenia bo znajoma opowiadała mi kiedyś, że nie bardzo mogła się z nimi dogadać, chodziło bodajże o umorzenie jakiegoś zadłużenia po zmarłej babci, aczkolwiek nie wiem jak się ta sprawa skończyła. Niemniej teraz jakoś mam dziwne podejście do tego banku ale chyba błędnie bo przecież osobiście żadnych doświadczeń z tym bankiem jeszcze nie miałem;( Czy wart tutaj zabiegać o kredyt gotówkowy?

rajca

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 19, 2016, 02:34:11 pm »
No to raczej na pewno uprzedzenie. Moim zdaniem warto o kredyt się tutaj starać ale oczywiście ostateczną decyzję każdy musi podjąć sam. Na rozpatrzenie wniosku nie czeka się zbyt długo, koszty są moim zdaniem całkiem realne do przyjęcia a ogólnie oferta zawsze dostosowana jest oczywiście do klienta.

henry

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:05:33 am »
Też zastanawiam się nad Getinem w kwestii kredytu gotówkowego, sporo czytałem komentarzy i raczej ludzie są zadowoleni. Sprawdzałem też w porównywarce kredytowej i wyszło mi  z obliczeń najtaniej właśnie w Getinie. Konto osobiste co prawda mam w innym banku ale to chyba nie jest jakiś wielki problem.

Faberka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 29, 2016, 03:31:19 pm »
Mam w Geinie, że tak powiem całą swoją bankowość osobistą, łącznie z kredytem gotówkowym, co prawda niewielkim ale zawsze to kredyt i nie widzę powodów do narzekania. Jeśli coś się wybiera świadomie i przede wszystkim czyta się umowy również te kredytowe to nie powinno się mieć moim zdaniem pretensji czy żalu o takie czy inne koszty.

niski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 21, 2016, 01:44:04 pm »
Mam kredyt w Getinie ale czy jest tanio czy drogo to szczerze powiedziawszy nie bardzo potrafię się wypowiedzieć bo nie znam po prostu innych ofert żebym mógł porównać. Brałem kredyt dwa lata temu więc pewnie w samych warunkach też się sporo pozmieniało. Ze spłatą rat nie mam problemów więc to chyba najważniejsze i świadczy o tym, że nie jest tak źle.

Eklerek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 15, 2016, 03:36:15 pm »
Jak  na razie też nie jestem  przekonany  do  kredytów  w getin  banku  jak i do  samego  banku .
Ale u  mnie to  wynika z tego  , że mało  co  wiem  na jego  temat  . Oferty  może ma i  dobre  .
 Jak  się zapoznam  z nimi bliżej  a także z opiniami  to  pewnie zmienię  zdanie ;) .
Bo  już przeczytałem  sporo  pozytywnych  opinii  na rożnych  forach  pożyczkowych  .

Mira

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 19, 2016, 05:39:19 pm »
Jeśli  się nie ma wystarczających  informacji  to  ciężko  być przekonanym  do  banku  czy  kredytu  w nim ;)
Nie dziwi  mnie  to  ...
Sama pewnie tez bym  tak  miała , że z braku  jakiś  informacji  ciężko  się na coś zdecydować  .
Ja akurat  o Getin banku  wiem  troszkę i  kredyt  gotówkowy  uważam  za dobrą ofertę  .
Wystarczy  trochę poczytać  i można nabrać  przekonania ;)
A myślę , że warto  bo  maja super  warunki .

Doradca

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 06, 2017, 09:28:30 am »
Getin Bank zdobył nagrode, pierwsze iejsce w rankingu przyjazny bank newsweeka. Moim zdaniem o czymś to świadczy. Oferty prezentowane przez bank, glownie kredyty hipoteczne konsolidacyjne i gotówkowe, a także konta muszą być lepsze od ofert innych banków. JEżei chodzi o kredyt gotówowy możemy wszystko zalatwić przez internet na korzystnych warunkach
W 3 PROSTYCH KROKACH!
nawet do 10 000 zł
z ubezpieczeniem oprocentowanie obniżone o 3%
minimum formalności
Polecam kalkulator kredytowy na stronie Getin Banku

Aniia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 28, 2018, 03:58:14 pm »
Na jaką kwotę mogę wnioskować w Getin banku ? Chodzi o kredyt gotówkowy. Widze że jakieś informację są że do 10 tysięcy przez internet.
Taką opcją byłą bym zainteresowana i to bardzo. Potrzebuje co prawda 7 tysięcy więc może nawet było by mi łatwiej uzyskać niższą pożyczkę.
Został mi polecony Getin bank a widzę że ma tu wystarczająco dobre opinie żebym się zdecydowała na pożyczkę.