Autor Wątek: Kredyt hipoteczny w ING na 400 000 złotych - KOSZTY I OPINIE  (Przeczytany 11028 razy)

Bokinka

• Newbie
  • *
Kredyt hipoteczny w ING na 400 000 złotych - KOSZTY I OPINIE
« dnia: Kwiecień 28, 2015, 08:43:31 pm »
Czy ktoś ma kredyt hipoteczny w Banku ING - mam zamiar kupić mieszkanie w Warszawie i potrzebne mi 400 000 złotych kredytu hipotecznego - proszę o opinie na temat tego kredytu.
napiszcie też jakie tam koszty wychodzą w tym kredycie...

kredytek

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt hipoteczny w ING na 400 000 złotych - KOSZTY I OPINIE
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2015, 01:16:08 pm »
Czy ktoś ma kredyt hipoteczny w Banku ING - mam zamiar kupić mieszkanie w Warszawie i potrzebne mi 400 000 złotych kredytu hipotecznego - proszę o opinie na temat tego kredytu.
Ja mam kredyt hipoteczny w Banku ING - na stronie http://kredythipotecznykalkulator.net/ masz wniosek do ING - przy okazji możesz skorzystać z kalkulatora żeby porównać koszty kredytu w innych bankach.
Ja tam wysłałem wniosek o kredyt hipoteczny w ING i w 5 minut zadzwonili do mnie, umówiłem się na spotkanie i wszystko ok :)

No i ogólnie polecam wysyłać wniosek o kredyt przez internet - szybko i łatwo a w Banku to z godzinę w kolejce nie raz trzeba czekać...

Kora

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2015, 04:44:59 pm »
Bank ING ma dobrą oferte kredytu hipotecznego . Koszty możesz sobie  policzyc za pomocą kalkulatora kredytowego .
Opinie z tego co czytałam to tez ma naprawde dobre. Więc myśle , że warto skorzystać  z usług tego banku .

roland

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2015, 12:03:33 pm »
Ja mam kredyt hipoteczny w Banku ING - na stronie http://kredythipotecznykalkulator.net/ masz wniosek do ING - przy okazji możesz skorzystać z kalkulatora żeby porównać koszty kredytu w innych bankach.
Ja tam wysłałem wniosek o kredyt hipoteczny w ING i w 5 minut zadzwonili do mnie, umówiłem się na spotkanie i wszystko ok :)

No i ogólnie polecam wysyłać wniosek o kredyt przez internet - szybko i łatwo a w Banku to z godzinę w kolejce nie raz trzeba czekać...

I jak korzystał ktoś z tego kalkulatora kredytów hipotecznych?
Jak tam wypada oferta kredytu mieszkaniowego  Banku ING?

Kubanek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2015, 06:58:51 pm »
ING to dość dobry bank . Pożyczki i kredyty  w tym banku są całkiem korzystne . Korzystałem z tego kredytu  co prawda dość dawno ale pamiętam , że wszystko było w jak największym porządku jeśli chodzi o ING bank . Również mają miłą obsługę. Polecam.

festbeer

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2015, 09:51:29 am »
głupi pytanie, ale czy kredyt hipoteczny to to samo c kredyt mieszkaniowy? Bo wydaje mi się, że kredyt mieszkaniowy to taki, który bierze się własnie na zakup mieszkania, a hipoteczny to taki, gdzie pod kredyt, który przeznaczasz na dowolny cel zastawiasz jakąś nieruchomość.

Huberto

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 06, 2016, 08:59:25 pm »
Mo znajomy złożył wniosek w poprzednim tygodniu i już otrzymałem informacje  z oddziału że przeszliśmy wstępne etapy pozytywnie, była już wycena mieszkania i czekamy na odpowiedz ostateczną na którą najwcześniej można liczyć w przyszłym tygodniu bo jest dużo wniosków jak na razie . Jest bardzo  zadowolony , że wszystko w miarę sprawnie poszło  bo wydaje mi się , że i tak  długo  nie czekał . Z tego  co czytałem opinie niektórych  osób to jak składali wnioski  w innych  bankach  to nawet po kilka tygodni czekali  na rozpatrzenie .

Bunio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 30, 2016, 08:24:18 pm »
Jakie warunki ma ten kredyt hipoteczny w ing??  Poszukuje kredytu  hipotecznego  i podobno w tym banku
ten kredyt jest  korzystny . Oferte sprawdziłam i przyznam , że mnie zainteresowała  . Ale do konca
nie jestem jeszcze przekonany  . Znajomy mipolecił ten kredyt i tak rozwazma czy skorzystać
z tego  kredytu  hipotecznego  czy moze jednak jeszcze sie wstrzymać jakis czas  .

Evan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2016, 12:09:11 pm »
@Bunio? a możesz napisać coś więcej na temat  tego, jakiego kredytu poszukujesz? Bo wiesz, kredyt hipoteczny, a kredyt hipoteczny to jest różnica. Na jaką kwotę potrzebujesz tego kredytu? Jaką masz hipotekę do zastawienia? ktoś ci ją wycenił? wydaje mi się, że przy tak dużych kredytach to już należy indywidualnie rozpatrywać. No bo jeśli wiedsz, że kase chcesz zainwestować w coś co przyniesie Ci dochody takie, że będziesz w stanie spłącać nawet wysoką ratę - to wiesz, dla kogoś może się to okazać rata z kosmosu, a dla Ciebie to może być coś całkiem normalnego. Na pewno robiłeś sobie jakieś wcześniejsze kalkulacje. Zdecydowanie polecam podejmowanie decyzji racjonalnie - więc wcześnie przekalkuluj sobie, na co Cie stać

Bornej

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 30, 2016, 03:42:23 pm »
Nie wiem  jakie wyglądają koszty  ale jak  już wiesz jaka kwotę chcesz wziąć to  możesz sobie policzyć te koszty  używając kalkulatora kredytowego   .  Natomiast  co  do  opinii  to  słyszałem  dużo  pozytywnych  .
 Przeglądając ofertę  tego  kredytu  hipotecznego  tez stwierdzam  ,że  jest  korzystna .
 I  mam  nadzieje  , że nie tylko  na taka wygląda ale faktycznie jest  korzystna  ;)

Ravina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 01, 2016, 11:00:59 am »
Mój brat  jest  klientem  tego  banku od wielu lat,przy kredycie hipotecznym - zero problemów - decyzja wstępna 24 godziny,ostateczna 7 dni..Przelewy superszybkie,na zapytania - odpowiedź w ciągu kilku godzin.Debet na koncie -w ciągu 2 dni. No  jak  widać  naprawdę nie ma się czego  doczepić  i jestem  tez tym pozytywnie zaskoczona  bo  opinie są rożne  .
Ale teraz wiem  , że trzeba te opinie traktować  z przymrużeniem  oka - bo  nie zawsze okazują się one prawdziwe ;)

Sulin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 01, 2016, 02:06:55 pm »
Wybór bardzo  dobry co  do  banku . Oferty  w ing  są bardzo  korzystne  .
Nie ma się długo  nad czym  zastanawiać  :)
Ja mam  jeden  kredyt jak  na razie w tym  banku  i zadowolenie w stu  procentach  . Jakoś  znajomy  mi  doradził  ten
 bank . Nigdy  wcześniej nie korzystałem  z żadnych  usług ing ale postanowiłem  sie przełamać  i skorzystać  .
Nic dodać nic ująć kredyt po prostu  rewelacja  :).

fiona

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 09, 2016, 09:01:06 am »
Najlepiej jest złożyć wniosek-można to zrobić w oddziale a jeśli ktoś nie dysponuje zbytnio wolnym czasem to można też przesłać wniosek on-line. Jak ocenią zdolność kredytową i oszacują koszty to macie wszystko czarno na białym jak to wygląda, jeśli komuś nie będzie odpowiadać to przecież wcale nie musi się decydować na podpisanie umowy.

tymek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 22, 2016, 11:28:56 am »
Co do kredytu to przyznam, że nie wiem czy jest opłacalny bo nigdy kredytu hipotecznego w tym ani też w innym banku nie brałem. Przyznam jednak, że jestem trochę rozczarowany niektórymi opłatami jeśli chodzi o konto rozliczeniowe... niektóre prowizje moim zdaniem za wysokie. Nie wiem jak jest przy kredycie ale warto sprawdzić sobie ewentualne opłaty.

misia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 24, 2016, 02:06:49 pm »
Konto osobiste a kredyt hipoteczny to dwie całkiem różne historie, że tak napiszę. Są banki co jedne produkty maja słabsze ale za to inne rozkładają konkurencję na łopatki. Moim zdaniem kredyt hipoteczny w ING to świetny wybór. Oferta jest bardzo rozbudowana więc każdy może znaleźć coś dla siebie....