Autor Wątek: Kredyt hipoteczny w ING na 400 000 złotych - KOSZTY I OPINIE  (Przeczytany 11381 razy)

pikus

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt hipoteczny w ING na 400 000 złotych - KOSZTY I OPINIE
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2016, 03:27:34 pm »
No masz rację nie ma co się sugerować opłatami za konto i przyrównywać do opłat za kredyt. Pewnie wypowiadającemu wyżej chodziło jedynie o to żeby uważnie zwracać uwagę na wszystkie koszty jakie się pojawiają przy okazji danego produktu bankowego. Nie bójcie się też pytać i prosić doradców bankowych o różne kwestie, które Was nurtują i zastanawiają. Kredyt hipoteczny, wbrew powszechnej opinii, moim zdaniem, jest naprawdę świetną sprawa jeśli wiesz o co w nim chodzi:)

gracja

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 28, 2016, 08:54:46 am »
Brałam kredyt hipoteczny w ING. Oczywiście aktualnie go spłacam, jeszcze trochę mi zostało. Nie żałuje, że się na niego zdecydowałam, obaw było dużo i niepewności też, ale bez tych pieniędzy z całą pewnością nie postawilibyśmy z mężem domu, a nie mówiąc już o wykończeniu i całej reszcie z tym związanej.

wiktorkos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 06, 2016, 10:35:11 am »
Zgodzę się z tym, że ogólnie to bez kredytu bardzo ciężko, nawet z dobrą pensją i stałymi wpływami żeby odłożyć na tyle żeby wystarczyło na postawienie domu i jeszcze wykończenie. Długo łudziłem się,że może się udać ale ostatecznie zdecydowaliśmy się z żoną na kredyt hipoteczny. ING ma dobre warunki i nam odpowiadały więc długo się nie zastanawialiśmy i postawiliśmy właśnie na ten bank.

janka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 11, 2016, 10:02:01 am »
Też zastanawiam się dość poważnie nad kredytem hipotecznym i ING ostatnio przykuło moją uwagę swoją ofertą. Długo trwa cała procedura i otrzymanie kredytu? Nie wiem czy spieszyć się ze składaniem wniosku czy na spokojnie przepatrzeć sobie różne oferty i porównać. To będzie mój pierwszy kredyt więc nie mam obeznania zbytnio w temacie.

Fryzia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 17, 2016, 02:44:15 pm »
Z kredytem, zwłaszcza hipoteczny nie polecam pośpiechu dlatego lepiej rozeznać się w różnych ofertach i dopiero zdecydować. Ze strony banku i to chyba każdego albo przynajmniej większości wygląda to tak, że starają się żeby wszystko zajęło jak najmniej czasu, liczy się satysfakcja klienta zawsze przede wszystkim, zwłaszcza przy kredytach, po resztą wiadomo, że będą chcieli żeby zostać u nich niż uciec do konkurencji;)

Erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 27, 2016, 01:50:15 pm »
Wiadomo  , że pośpiech  nie jest  wskazany  przy  żadnym  kredycie a już z pewnością nie przy hipotecznym . Bo  jest  różnica jeśli  pożycza sie trzy  tysiące a na przykład  trzysta  tysięcy  . Trzeba bardzo  dobrze się przygotować  do  takiego kredytu  sprawdzić  wiele ofert  , poczytać  na ten  temat  itp...
Pamiętam  jak  ja miałem  Taki  problem  gdzie znaleźć najlepszy  kredyt  hipoteczny  . Na szczęście na wybór  miałem  sporo  czasu  więc  wszystko  bez pospiechu  sobie sprawdzałem  i  załatwiałem .
Oferta kredytu  hipotecznego  w ING wygląda na dobrą - tylko tak  jak  wspominałem warto  wszystko  dokładnie sprawdzić  :)

Nobel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 28, 2016, 06:03:48 pm »
Fajnie wygląda oferta w tym  banku  .
Gdybym miał  teraz wybierać  kredyt hipoteczny  to podejrzewam  , że wybrał  bym właśnie ten  w ING .
Przekonuję mnie ta oferta .  Sprawdzałem  też kilka innych  dla porównania .
Niestety mam już taki kredyt w innym banku i nie mogę liczyć na drugi  kredyt  hipoteczny   :(

« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2017, 01:51:56 pm wysłana przez Nobel »

Maidis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 05, 2017, 11:43:01 am »
dwie różne osoby dostaną ten sam kredyt na innych warunkach. Dajmy na to że są w innym wieku mają inne umowy zarobki, są przstawicielami innych zawodów, idą do ing banku śląskiego i jedna ma na takich warunkach a druga na innych. Podsumowując jeżeli chodzi o koszty będą one wygl ądałuy podonie jak w innych bankach, musiasz dokladnie porownać oferty, a co do opini to są różne, jedni chwalą inni narzekają jak to bywa ze wszystkim

Doradca

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 06, 2017, 09:23:36 am »
jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny na 400000 w ING Banku Śląskim to trzeba sobie to przekalkulowac i poro wnać z innymi bankami. Nie można powiedzieć że jest korzystny czy nie że się opłaca lub się nie opłaca. Teraz aktualnie mamy ofertę wypżedarzy kredytowej ale tylko do 9 lutego. Wiec jeżeli dziś chcemy złożyć wniosek to się jeszcze zaląpiemy ale jeżeli sie dopiero zastanawiamy to może już być za poźno. Moim zdaniem warto szukać takich okazji kredytowych jak w ING banku, wtedy możemy dostać kredyt na naprawde atrakcyjnych warunkach

Gabriel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 06, 2017, 11:36:46 am »
witaj. Znalazłem taką ciekawą symulacje, przedstawiającą koszty kredytu w wysokości 400000 na 30 lat.
Oferta                                                                      Rata miesięczna   Prowizja                 Oprocentowanie
Oferta "Noworoczna Wyprzedaż" (Niższa marża)   1 787zł                    6 600zł                  3,46%
Oferta "Noworoczna Wyprzedaż" (0% prowizji)   1 841zł                     0zł                           3,70%
Oferta "Mieszkaj bez kompromisów" (0% prowizji)   1 843zł                     0zł                           3,71%
Oferta "Mieszkaj bez kompromisów" (Niższa marża1 796zł                  6 760zł                   3,50%
Oferta "0% prowizji"                                                    1 958zł                     0zł                           4,21%
Oferta "Niższa marża"                                             1 889zł                    7 600zł                   3,91%
Oferta standardowa                                                     1 982zł                   7 600zł                   4,31%

Yourkus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 19, 2017, 02:53:04 pm »
witaj. Znalazłem taką ciekawą symulacje, przedstawiającą koszty kredytu w wysokości 400000 na 30 lat.
Oferta                                                                      Rata miesięczna   Prowizja                 Oprocentowanie
Oferta "Noworoczna Wyprzedaż" (Niższa marża)   1 787zł                    6 600zł                  3,46%
Oferta "Noworoczna Wyprzedaż" (0% prowizji)   1 841zł                     0zł                           3,70%
Oferta "Mieszkaj bez kompromisów" (0% prowizji)   1 843zł                     0zł                           3,71%
Oferta "Mieszkaj bez kompromisów" (Niższa marża1 796zł                  6 760zł                   3,50%
Oferta "0% prowizji"                                                    1 958zł                     0zł                           4,21%
Oferta "Niższa marża"                                             1 889zł                    7 600zł                   3,91%
Oferta standardowa                                                     1 982zł                   7 600zł                   4,31%
Bardzo ciekawa symulacja. Akurat siostra jest zainteresowana kredytem hipotecznym w ing. Muszę jej to pokazać. Na pewno ją to zainteresuje. Jeśli ktoś by miał jeszcze coś podobnego lub jakieś koszty swojego kredytu to też by było dobrze gdyby tu napisał. Przyda się też innym zainteresowanym ;)

FinanceHome

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 21, 2017, 08:36:17 am »
Jeśli potrzebujecie Państwo kredytu na lepszych warunkach to serdecznie zapraszam.
Doradztwo finansowe bez granic.
Wynegocjujemy z bankiem najlepszą ofertę, oraz doradzimy w sprawach zdolności finansowej.

Witam w odpowiedzi na temat zdolności, zapraszam do kontaktu.
financeh.pl

Pozdrawiam Ilona Makuch

KatiKat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 28, 2017, 01:52:27 pm »
ING to dość dobry bank . Pożyczki i kredyty  w tym banku są całkiem korzystne . Korzystałem z tego kredytu  co prawda dość dawno ale pamiętam , że wszystko było w jak największym porządku jeśli chodzi o ING bank . Również mają miłą obsługę. Polecam.
Moim zdaniem są bardzo korzystne tez korzystałam i mam zamiar skorzystać w najbliższym czasie ponownie. Konsultowałam już warunki mojej oferty i wstępnie wygląda to naprawdę dobrze. Koszty w ING nie wyjdą u mnie duże. Obecnie posiadam już ten kredyt hipoteczny i jestem zadowolona.
Teraz mam w planach wziąć inny kredyt. Sprawdzę jeszcze tylko jedną ofertę i w tedy będzie już wszystko jasne :)

solia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 26, 2018, 02:08:03 pm »
Może ktoś nie dawno brał ten kredyt hipoteczny??? Miałbym kilka pytań do takiej osoby. Podobna opłaca się ten kredyt hipoteczny. Tak też wnioskuje po przeanalizowaniu oferty ze strony ing. Jednak chciałem jeszcze skonsultować się z aktualnymi posiadaczami kredytu hipotecznego w tym banku.