Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny ING Bank Śląski - OPINIE klientów  (Przeczytany 12963 razy)

fafik

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt konsolidacyjny ING Bank Śląski - OPINIE klientów
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 08, 2016, 12:17:40 pm »
Mnie się opłaciło tutaj skonsolidować. Też uważam, że jeden z lepszych banków, takich, że tak napisze bardziej profesjonalnych, co oczywiście ma przełożenie na niektóre świadczone usługi, bynajmniej ja mam takie wrażenie. O kosztach nie da się za dużo powiedzieć bo zależy jakie zadłużenie i w jaki sposób się chce to skonsolidować.

xxd

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 14, 2016, 09:19:18 pm »
Jeśli chodzi o koszty to najlepiej byłoby złożyć wniosek. Samo przedstawienie przez doradcę kosztów i analiza nic nie kosztują a jeśli coś nie odpowiada albo jest inna, w sensie lepsza oferta to umowy kredytowej nie trzeba podpisywać. Złożenie wniosku nie równa się z wzięciem kredytu więc śmiało w ten sposób można dowiadywać się o opłaty.

magik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 19, 2016, 02:18:20 pm »
No dosłownie, zgadzam się z Tobą w stu procentach. Ja tak kiedyś zrobiłem z kredytem gotówkowym, podobały mi się głównie cztery oferty kredytu i złożyłem wnioski do czterech banków w zasadzie w tym samym czasie, co prawda zdaję sobie sprawę, że narobiłem im trochę pracy ale w jednym banku w końcu wziąłem kredyt.

Erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 27, 2016, 01:53:34 pm »
Polecam CI sprawdzić ofertę na stronie http://splatapozyczki.pl/kredyty-konsolidacyjne/
Masz tam dość ciekawie opisane na co zwrócić uwage wybierając taki kredyt konsolidacyjny a do tego masz najlepsze oferty takich kredytów. Kredyt konsolidacyjny w ING też tam jest jak widać - możesz sprawdzić szczegóły.
Super jest  ta strona  !
Można naprawdę się sporo  dowiedzieć o kredycie konsolidacyjnym . Ja akurat  nie mam zbyt  wiele informacji  o  kredytach  tego  typu i  z pewnością poczytam  sobie aby  dowiedzieć  się jak  najwięcej .
Dzięki  -  mi się bardzo  przyda myślę , że innym  tez  .

Henio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 27, 2016, 05:59:02 pm »
Ja tu  mam  kredyt konsolidacyjny  w ING Bank  Śląski .
Jest  to  dobra oferta dla mnie .
Miałem kilka kredytów i  już miałem  dość spłacanie co  miesiąc  kilku  rat .
Znajomy powiedział  , że w ING mają doba ofertę  .
Postanowiłem  sprawdzić  jak  to  wygląda  . Okazało  się faktycznie , że ten  kredyt rozwiąże pewne moje problemy  .
Jestem  zadowolony   i dużo  łatwiej mi z tym  jednym  kredytem :))

Nobel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 28, 2016, 05:58:49 pm »
A ja jakoś  nie jestem  do  końca przekonany  do  tych  kredytów  konsolidacyjnych ...
Czy  to  naprawdę jest  takie opłacalne  ???
Czytałem trochę na ten temat  no i z jednej  strony  wygląda to  ciekawie ale nie wiem..
Ciężko  mi się zdecydować  .Sprawdziłem tą ofertę w ING banku  śląski  -opinii  tyle pozytywnych.
Znajomi  też mówią , że to  opłacalny  kredyt konsolidacyjny - jeden  z lepszych  .
Może z czasem zdecyduję się na taki  kredyt. 

Marcella

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 28, 2016, 07:06:36 pm »
Interesuje mnie odpowiedz  na pewne pytanie .
A więc  jeśli  mam dwa kredyty   gotówkowe w innych  bankach  i trzeci  w ing  to  czy  mogę  się starać  tu  jeszcze o kredyt  konsolidacyjny ???
Pytam  bo  chciała  bym  wiedzieć  na przyszłość  czy  jest  taka możliwość .
Liczę na wasze odpowiedzi  co  do  mojego  pytania  :)

kseronek

• Newbie
  • *
    • http://powstawanie-zmarszczek.pl
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 29, 2016, 02:59:15 pm »
ING Bank Śląski to jeden z lepszych banków w Polsce. Mają świetną ofertę dla klientów. Szwagier ma tam kredyt konsolidacyjny i nie narzeka. :)

KatiKat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 28, 2017, 02:15:01 pm »
Interesuje mnie odpowiedz  na pewne pytanie .
A więc  jeśli  mam dwa kredyty   gotówkowe w innych  bankach  i trzeci  w ing  to  czy  mogę  się starać  tu  jeszcze o kredyt  konsolidacyjny ???
Pytam  bo  chciała  bym  wiedzieć  na przyszłość  czy  jest  taka możliwość .
Liczę na wasze odpowiedzi  co  do  mojego  pytania  :)
Raczej masz taką możliwość. Nie wiem ile dokładnie można skonsolidować kredytów w ing ale wiem, że jest to bardzo opłacalne. Ja mam już jeden kredyt w ing i z kosztów jestem zadowolona. Teraz myślę o drugim także w ing. Gdybym potrzebowała kredytu konsolidacyjnego ten też byłby brany pod uwagę bo maja super warunki. Wszystkie kredyty w tym banku są opłacalne moim zdaniem. Dlatego mam o nich tak dobrą opinie.

Filipek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 11, 2017, 10:54:57 am »
Macie racje. Skonsolidowanie swoich kredytów w ING banku Śląskim jest bardzo korzystne. Koszty w ING są przystępne. Maja naprawdę dużo zadowolonych klientów. Czemu tak chwale ten bank? ;D Bo sam jestem byłym klientem ING. Miałam u nich jeden z kredytów stąd wiem, że dbają o klienta. Nie był to kredyt konsolidacyjny ale w przyszłości może z niego skorzystam.