Autor Wątek: Kredyt hipoteczny w Meritum Banku  (Przeczytany 4238 razy)

pozyczkowaola

• Newbie
  • *
Kredyt hipoteczny w Meritum Banku
« dnia: Luty 17, 2016, 10:57:21 am »
Cześć,
Czy ktoś z Was brał w ostatnim czasie kredyt hipoteczny w Meritum Banku?
Pytam, ponieważ interesują mnie Wasze opinie na jego temat. Chodzi mi  takie rzeczy jak: np wybór dowolnego dnia spłaty kredytu, odstąpienie od spłaty jednej-dwóch rat w ciąg roku?
wiem, że niektóre banki mają coś takiego i zastanawia mnie jak wygląda sprawa również z Bankiem Meritum.
Pozdrawiam

Balbo

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt hipoteczny w Meritum Banku
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2016, 08:08:59 pm »
W ostatnim czasie nie brałem  kredytu  w Meritum - w ogóle nigdy  nie korzystałem  z pożyczki  czy  kredytu  w tym  banku .
Dlatego  tez interesuje mnie ten  temat  . Bo  całkiem nie dawno  dowiedziałem  się , że istnieje taki  bank . Jakoś nigdy  wcześniej  nie słyszałem o  Meritum  banku . Dopiero  w ostatnim czasie znajomy coś wspomniało  ,że wziął pożyczkę w tym  banku  - stąd
wiem  , że jest  w ogolę taki  bank . I chce się dowiedzieć nieco więcej na jego  temat  :)

Morello

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2016, 01:10:37 pm »
Witam wszystkich  :)
Jestem  zainteresowany  kredytami  w banku  Meritum . Związku  z tym  postanowiłem  tu  napisać  :)
Sprawdzałem  ofertę  kredytu  hipotecznego  na stronie banku  i wydaje mi się  , że jest  opłacalna -warunki  korzystne  .
Ale chciałbym dowiedzieć się więcej  na ten  temat  własnie od osób  co  już korzystali  z tego  kredytu  ewentualnie jest  im bardzo  dobrze znana ta oferta i  mogą napisać coś więcej  o tym kredycie niż jest  na stronie Meritum :)

mewa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2016, 03:13:26 pm »
Aktualnie Meritum połączony jest z Alior Bankiem i występują pod wspólną nazwą i logiem Aliora więc możesz poczytać komentarze na tym forum w odniesieniu właśnie do Alior Banku bo to będzie ta sama oferta, z tego co czytałam i się troszkę  orientowałam w zapisach oferty co całkiem niezłe warunki dają więc z pewnością nie zaszkodzi zobaczyć dla zainteresowanych:)

aniela

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2016, 08:51:46 pm »
Jak aktualnie przedstawia się oferta banku, w zasadzie dawnego Meritum? Czy wszystkie produkty zostały po prostu z Aliora, czy jak to jest? Interesowałam się dwa lata temu kredytem w Meritum a teraz gdy chce wziąć to niespodzianka ale liczę na to, że na lepsze. Czekam na wszelkie podpowiedzi i opinie.

piękny

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 29, 2016, 09:54:42 am »
Bez względu na to czy wpiszesz w przeglądarce nazwę Meritum czy Alior to i tak zostaniesz przekierowana na jedną i tę samą stronę a mianowicie Alior Banku bo taka jest nazwa po połączeniu się tych dwóch banków a co do produktów to nie wiem czy coś pozmieniali ale na stronie zapewne wszystko znajdziecie.

Werka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 06, 2016, 06:57:09 pm »
Również nie korzystałam z kredytu  hipotecznego  w Meritum .   
Ale bardzo  chętnie poszerzę  swoje  informacje na ten  temat  ;)
W niedalekiej  przyszłości  z pewnością zdecyduję się na taki  kredyt  .
I wydaje mi sie , że warto  już teraz powoli  rozeznać   się w tym  temacie  .
Dlatego  też bardzo  chętnie odwiedzam  to  forum  bo  znajduje wiele  odpowiedzi  na interesujące mnie pytanka  ;)

Alina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2016, 01:29:14 pm »
Z informacji  jakie posiadam  na temat  kredytu  hipotecznego  w Meritum  Banku  wynika , że to  dobra oferta  .
Wiem  bo  byłam  kiedyś  bardzo  zainteresowana  tym  kredytem  . Byłam  nawet na rozmowie z konsultantem  tego  banku  i przestawił  mi  dokładną  oraz szczegółową ofertę kredytu  hipotecznego  .
Stąd  wiem  , że taki  kredyt u  nich  to  dobry  wybór  .   

egana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 16, 2017, 11:43:09 pm »
Moja siostra brała kredyt na dom w Meritum i póki co nie ma problemów.

Jacek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2018, 01:29:20 pm »
 ja polecam aasa polska :)