Autor Wątek: Kredyt odnawialny w rachunku  (Przeczytany 7344 razy)

david

• Newbie
  • *
Kredyt odnawialny w rachunku
« dnia: Styczeń 16, 2015, 11:50:45 am »
Cześć. Mam konto w Meritum i dowiedziałem się, że mogę starać się o kredyt odnawialny w rachunku, jednak za bardzo nie wiem na czym on polega. Jak z niego korzystać żeby się nie zadłużyć? Proszę was o przydatne porady i wskazówki.

korek

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt odnawialny w rachunku
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2015, 12:55:38 pm »
Kredyt odnawialny to elastyczna forma finansowania bieżących potrzeb, a także niespodziewanych wydatków. Możesz wnioskować o kredyt odnawialny nawet do 60 000 zł, z którego możesz korzystać w dowolnym momencie jak z własnych środków pieniężnych, płacąc kartą lub wykonując przelewy. Kredyt dostępny jest w ramach Twojego rachunku bankowego.

kuban

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2015, 09:39:59 pm »
Witam, ja w sytuacji której potrzebowałem poradzić się jaki kredyt jest najlepszy to korzystałem z kalkulatorów kredytowych różnego rodzaju. Polecam skorzystać z kalkulatorów kredytowych, są bardzo pomocne przy zaciąganiu kredytów.

bart

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2015, 03:09:42 pm »
Ja bym odradzał ten bank, jest wiele banków które mają dużo bardziej atrakcyjną ofertę kredytów odnawialnych w rachunku. Ja np. mam konto i kredyt odnawialny w mBanku, i moim zdaniem nie ma lepszego banku. Koleżanka miała w Mertum banku to narzekała bardzo na oprocentowanie.

Mateo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2015, 03:48:55 pm »
Z tego co czytałam to kredyt odnawialny w rachunku dostępny w Meritum Banku pozwoli Ci zawsze mieć dostęp do gotówki, kiedy tylko tego potrzebujesz. Możliwy jest aż do  do 60 tysięcy złotych. Wniosek można wysyłać droga internetową Odsetki płaci się od wykorzystanej kwoty.
Więcej informacji sprawdź na stronie.

Balbo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2016, 08:23:21 pm »
Taki  kredyt ma podobna funkcje do  debetowego . Kredyt odnawialny jest kredytem  powiązanym z rachunkiem osobistym, przez co bardzo często traktowany jest jako standardowa część pakietu usług oferowanych w ramach umowy o rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy. Instytucja finansowa udostępnia więc posiadaczowi konta stale dostępny limit kredytowy o określonej wysokości. Ma on swoje wady  i zalety  :) Także warto  poczytać coś więcej  na ten  temat .

Morello

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2016, 01:03:50 pm »
Wyżej  masz wyjaśnione na czym  taki  kredyt  polega :)
Zastanawiam się nad takim kredytem  odnawialnym w rachunku  . W Meritum ta oferta jest  korzystna z tego  co  patrzyłem .
Korzystałem  już z takiego  kredytu  w innym banku i odpowiada mi on w stu  procentach . Z pozytywnego  doświadczenia chciałbym tez własnie wziąć taki  kredyt w Meritum  banku . Braliście już tu  taki  kredyt? :)

pinokio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2016, 08:55:00 am »
Ten limit odnawialny w rachunku całkiem nieźle brzmi, myślę, że może być to całkiem dobre rozwiązanie właśnie dla mnie, zastanawiam się czy aby nie skorzystać:) Bardzo podoba mi się zwłaszcza to, że każda wpłata na rachunek już z automatu spłaca limit, no i że limit przyznawany jest na czas nieokreślony.

pinia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 22, 2016, 05:06:14 pm »
Również zastanawiam się nad takim kredytem, całkiem ciekawe rozwiązanie i też czuję i stworzone właśnie dla moich potrzeb:) Wie ktoś jak to dokładnie działa, to znaczy mniej więcej wiem o co chodzi, pytam raczej o opłaty, ewentualne koszty, oprocentowanie, jak to wszystko wygląda i czy warto o taki kredyt odnawialny w rachunku się starać?????

dionizy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 28, 2016, 02:47:05 pm »
Nigdy nie korzystałem z kredytu odnawialnego ale wydaje mi się że żeby lepiej poznać szczegóły tj. opłaty, warunki itp. to najlepiej wejść na stronę bank, na stronach banki mają wszystkie informacje, zawsze jak coś można wypełnić formularz do kontaktu, z pewnością ktoś się odezwie w niedługim czasie.

Werka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 06, 2016, 07:15:45 pm »
No  własnie ja tez nie korzystałam  nigdy  z takiego  kredytu  jak  odnawialny  , ani  w Meritum  ani  też w żadnym  innym  banku  ..
W ogóle nie wiedziałam  , że jest  coś takiego  jak  kredyt  odnawialny . Troszkę tu  już poczytałam  . Ale nadal  nie jest  to  do  końca dla mnie jasne . Możecie jeszcze bardziej  przybliżyć  o co  w tym  wszystkim  chodzi ...?

Alina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 07, 2016, 01:12:33 pm »
Miałam  kiedyś taki  kredyt odnawialny w rachunku ale nie w Meritum .
Nie zmienia to  jednak  faktu  , że wszystko  polegało  na identycznych  zasadach  .
Dla mnie okazało  się to  bardzo  dobre rozwiązanie i  uważam  , że warto  się postarać  o taki  kredyt  . Ale to  już każdy  indywidualnie ocenia według  własnych  potrzeb  ;)

egana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 16, 2017, 11:42:17 pm »
Jakoś nie jestem za kredytem odnawialnym...

Olga1981

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 18, 2018, 02:02:31 pm »
Bardzo ciekawie)