Autor Wątek: Czy kredyt hipoteczny w mBanku jest tani? Jakie są dokładne koszty i opinie?  (Przeczytany 17276 razy)

wielki_wezyr

• Newbie
  • *
Odp: Czy kredyt hipoteczny w mBanku jest tani? Jakie są dokładne koszty i opinie?
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 13, 2017, 03:29:57 pm »
A może lepiej się zdecydować na kredyt gotówkowy? Poczytajcie sobie tutaj https://www.kredytomania.eu/wpis/kredyt-gotowkowy-czy-pozyczka-hipoteczna.html, jakie są wady i zalety obu tych rozwiązań, żebyście mogli podjąć dobrą decyzję.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2017, 03:33:22 pm wysłana przez wielki_wezyr »

dorian443

• Newbie
  • *
Odp: Czy kredyt hipoteczny w mBanku jest tani? Jakie są dokładne koszty i opinie?
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 21, 2017, 10:55:16 am »
według mnie na  pewno tak

biera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 10, 2017, 12:47:32 pm »
W każdym banku koszta kredytu są inne, najlepiej byłoby to przeliczyć choćby na własną rękę, co przecież jest możliwe dzięki kalkulatorom kredytowym, poza tym w sieci można znaleźć rankingi banków i ich ofert kredytowych. Takie obliczenie można dokonać na stronie: https://www.17bankow.com/kalkulator-kredytowy, jak również przejrzeć oferty banków względem kredytów i tego jak u nich wygląda oprocentowanie i jakie są koszta.

solia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 27, 2018, 12:51:35 pm »
Chyba żaden kredyt hipoteczny nie może należeć do tanich. Tak mi się przynajmniej wydaje...
Jednak mogę napisać że ten w mBanku na tle innych wypada taniej.
Wiem bo kiedyś wysyłałem wniosek do mBanku o kredyt hipoteczny i porównywałam te koszty.
Wyszły przyzwoicie-mBank był na drugim miejscu z pośród kredytów które miałam do wyboru.

kinga20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 21, 2018, 02:36:50 pm »
Jak najbardziej, mbank ma szeroką ofertę jeśli chodzi o kredyty hipoteczne. Warto dobrze rozejrzeć się w ofertach różnych banków i wybrać jak najbardziej korzystną ofertę dla siebie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to zapraszam na stronę. ;) Doradca Kredytów Hipotecznych | Firmowych | Gotówkowych

pixell

• Newbie
  • *
    • slubnaglowie.pl
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 22, 2018, 03:00:26 pm »
Według mnie tani średni, ja bym u nich nic nie brał..

Gerard

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 30, 2018, 08:47:38 am »
Oferty banków a wraz z tym koszty, prowizje zmieniają się. Dlatego szukajcie aktualnych informacji ze stron niezależnych od banku.
O kredytach hipotecznych konkretnie jest tutaj wszystko przedstawione https://www.totalmoney.pl/kredyty_hipoteczne. To co decyduje o wyborze "najlepszej oferty" przez klienta.