Autor Wątek: Wniosek o kredyt w mBanku  (Przeczytany 3926 razy)

bryzolski

• Newbie
  • *
Wniosek o kredyt w mBanku
« dnia: Lipiec 20, 2015, 08:51:53 am »
Gzie znajdę wniosek o kredyt w mBanku?
Czy taki wniosek o kredyt online jest dobry i dostanie się dobrą ofertę kredytu na taki wniosek w mBanku?

Lelo

• Newbie
  • *
Odp: Wniosek o kredyt w mBanku
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2016, 06:10:58 pm »
Szukaj na stronie mBanku. Tam znajdziesz taki  wniosek . Ja uważam , że taki  wniosek  online to dobry  a przede wszystkim szybki  sposob na pożyczke lub kredyt . Wiem bo sam korzystałęm z kredytu  w mBanku nie dawno  i rownież droga internetowa . Wypełnienie takiego wniosku to  zajmuje chwile . Mi rozpatrzyli wniosek w tym samym dniu .
 Także otrzymałem kredyt bardzo szybko . Nie wiem jak to bedzie w twoim przypadku  jeśli  sie zdecydujesz.

Patrycja

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2016, 03:54:29 pm »
Może i szybko sie wypełnia taki wniosek online ale ja uważam , że jeśli  jest możliwości to lepiej  udać sie osobiście do placówki  mBanku  . Bo to tez nam duzo czasu  nie zajmie a w razie jakiś niejasności  mamy tam pracowników którzy  odpowiedzą na nasze pytania . Jesli nie jesteśmy czegoś pewni lub cos jest  dla nas niezrozumiałe to najlepiej osobiście w mBanku wziać kredyt  . Sama wiem z doświadczenia , że takie rozwiązanie jest  lepsze  . No ale wybór należy do  ciebie jak zrobisz  :)

Yourkus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2017, 11:29:28 pm »
Gzie znajdę wniosek o kredyt w mBanku?
Czy taki wniosek o kredyt online jest dobry i dostanie się dobrą ofertę kredytu na taki wniosek w mBanku?
Czasem online można dostać nawet lepszą ofertę niż udając się osobiście do banku. Znam taki przypadek. Biorąc kredyt właśnie drogą internetową w jednym z banków oprocentowanie oferowali nieco niższe. Ale nie wiem tak szczerze od czego to zależy...W sumie teraz i tak chyba większość ludzi składa takie wnioski przez internet jeśli tylko można. Bo nikomu tez się nie chce chodzić po bankach osobiście.

Oyakizam

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2017, 10:11:42 am »
We would like to always find you.

tango

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 06, 2018, 01:29:19 pm »
mBank ma o tyle fajnie wszystko ogarnięte, że wszystkie formalności można załatwić online. Dzięki temu zaciągamy kredyt w kilka minut i nie musimy martwić się o stos papierków, czy też tracić czas na wizytę w oddziale.

Mosty1966

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 13, 2018, 12:46:14 pm »
Zależy na jaką kwotę. Z tego co wiem do kilku tysięcy można faktycznie załatwić to online
Sprawdź dlaczego lek na trądzik Roaccutane został wycofany na http://sposobynatlustacere.pl/roaccutane-wycofany/

Cirra

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 13, 2018, 12:11:40 pm »
Jeżeli masz wątpliwości, to idź do oddziału :) Myślę, że wtedy wszystko będziesz miał na piśmie.

adrianna_

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 08, 2019, 08:08:03 am »
zależy jaki kredyt, taki na już to można nawet przez aplikację na telefon złożyć :)
Wypróbuj krem Mialenia już teraz i pożegnaj się ze zmarszczkami - https://mialenia.pl/sklep/