Autor Wątek: Jaką kwotę pożyczki w Pekao mogę dostać?  (Przeczytany 4223 razy)

weronika

• Newbie
  • *
Jaką kwotę pożyczki w Pekao mogę dostać?
« dnia: Styczeń 14, 2015, 10:38:18 am »
Ile maksymalnie można pożyczyć w banku Pekao? Od czego zależy wysokość tej kwoty? Chodzi mi tylko o pożyczki bez zabezpieczeń i żyrantów.

david

• Newbie
  • *
Odp: Jaką kwotę pożyczki w Pekao mogę dostać?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2015, 12:39:24 pm »
Maksymalna kwota pożyczki jest uzależniona od Twojej zdolności kredytowej. Pekao dokonuje oceny Twojej zdolności kredytowej po analizie danych, które musisz podać we wniosku o pożyczkę.  Jeśli chodzi o pożyczki niezabezpieczone to można uzyskać maksymalnie 100 tysięcy. Bo jakbyś chciała dostać więcej to już musisz mieć jakieś zabezpieczenie np. hipotekę.

toska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2015, 01:15:38 pm »
Bez zabezpieczenia to chyba możesz dostać tylko szybką pożyczkę tzw. Pożyczkę Ekspresową. Taką pożyczkę możesz dostać na dowolny cel albo konkretnie np. na samochód lub spłatę innych pożyczek. maksymalnie do 100 tys. zł możesz dostać z tytułu tej pożyczki. Ale wydanie pozytywnej opinii o przyznaniu Ci pożyczki następuje po sprawdzeniu Twojej zdolności kredytowej.

kokos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2015, 03:34:48 pm »
Teoretycznie tak jak pisze kolega 100 tyś możesz dostać maksymalnie, ale ja osobiście nie polecam tej pożyczki. Polecam skorzystać z kalkulatorów kredytowych, wypełniasz wstępny formularz i masz gotową listę banków z najkorzystniejszy mi ofertami.

Wera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2015, 02:53:03 pm »
Maksymalna kwota pożyczki jest uzależniona od Twojej zdolności kredytowej. Pekao dokonuje oceny Twojej zdolności kredytowej po analizie danych, które musisz podać we wniosku o pożyczkę.  Jeśli chodzi o pożyczki niezabezpieczone to można uzyskać maksymalnie 100 tysięcy. Bo jakbyś chciała dostać więcej to już musisz mieć jakieś zabezpieczenie np. hipotekę.
Dokładnie tak wszystko zależy od twojej zdolnosci kredytowej. Im wiekszą bedziesz miec zdolnosc kredytową tym wiekszą pożyczke możesz dostać. Bank PEKAO ma dobre warunki więc mysle, że naprawdę warto tam sie starac  o pożyczke.

Benek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2015, 09:14:31 pm »
Tak jak już tu pisali  niektórzy głownie to zależy od zdolnosci kredytowej . A jaka kwota cie interesuje? JA korzystałem z jednej pożyczki w tym banku i jestem bardzo zadowolony. Dostałęm ją bez problemu. Warto sie starac o pożyczke w Pekao bo mają dobre warunki. 

pozyczkowaola

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2016, 10:25:47 am »
Myślę, że ciężko na forum znaleźć eksperta od kredytów w danym banku. Nie prościej złożyć wniosek kredytowy w banku i pogadać z przedstawicielem w placówc? Przecież oferty lubią sie zmieniać, a wiedza często internautów ogranicza się do tego, co przeczytaja na stronie internetowej - co swoją drogą możesz zrobić sam/sama. W większości odpowiedzi to - "być może", "chyba" i "prawdopodobnie". O ile rozumiem szukanie opinii o tyle "ej powiedzcie mi ile dostanę w banku?" nie mówiąc nic więcej - jest trochę nie na miejscu

Sabatina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 22, 2016, 01:21:36 pm »
Wszystko  jest  zależne od zdolności  kredytowej  jaka posiadasz  - to  jest  chyba najważniejszy  warunek  jaki trzeba spełniać  .  Dlatego  kwoty różnią się . Bo  jeden  dostanie większa pożyczkę a inny klient mniejszą . 
Sprawdź  sobie swoja zdolność i w tedy  będziesz wiedział  jaka maksymalnie będziesz mógł  dostać  pożyczkę  .

jolene_

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2018, 01:40:20 pm »
w banku na pewno CI wszystko powiedzą, trzeba się tylko do niech przejść i zapytać ;) zdolność jest wyliczana indywidualnie
Przeciwzmarszczkowy Richevon nie zawiera chemicznych dodatków - dlatego jest idealny dla wrażliwej cery https://poznajrichevon.pl/