Autor Wątek: Opinie o Pożyczce Ekspresowej  (Przeczytany 4813 razy)

tarkman

• Newbie
  • *
Opinie o Pożyczce Ekspresowej
« dnia: Styczeń 09, 2015, 10:01:23 am »
Interesują mnie opinie o Pożyczce Ekspresowej w banku Pekao. Czy rzeczywiście można ją otrzymać szybko i na dowolny cel? Dużo jest formalności przy takiej pożyczce? Trudno ją uzyskać?

weronika

• Newbie
  • *
Odp: Opinie o Pożyczce Ekspresowej
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2015, 10:36:37 am »
pożyczkę ekspresową można uzyskać szybko, ale nie aż tak "ekspresowo" jak to jest w nazwie tej pożyczki, bo przecież to nie chwilówka - formalności muszą swoje potrwać. chociaż Pekao chwali się, że taką pożyczkę można dostać "nawet w 1 dzień" co jednak nie oznacza, że zawsze tak jest.

toska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2015, 01:18:49 pm »
W ramach Pożyczki Ekspresowej na dowolny cel możesz otrzymać nawet 150 tysięcy zł. Powyżej 100 tys. bank będzie jednak wymagał dodatkowego zabezpieczenia, np. hipoteki. Wadą tej pożyczki jest to, że oprocentowanie ustalane jest indywidualnie dla każdego klienta, czyli dopiero po wizycie w banku dowiesz się czy oferta Pekao jest dla Ciebie korzystna, czy nie.

wikusek

• Jr. Member
  • **
    • Forum o kredytach
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2015, 01:37:59 pm »
Ja mam Eurokonto Intro w Pekao SA i dostałem tutaj na konto 100% online taką pożyczkę a nie wiem czy wszystko trwało 20 minut.
naprawdę bardzo szybko było.
Koszty też niskie.

kokos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 27, 2015, 03:24:03 pm »
Nikt nie bierze przecież pożyczki hipotecznej on line i to jest logiczne, że bank chce takiego zabezpieczenie powyżej takiej kwoty. Moim zdaniem pożyczka ekspresowa jest nawet dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o pożyczanie nie wysokich kwot.

Benek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 18, 2015, 08:57:30 pm »
Jest to naprawde szybka pożyczka . Korzystałem z niej nie tak dawno i zaskoczyło mnie , że tak szybko uzyskałem pieniądze.  Jeśli chodzi o formalności to też nie ma ich za wiele. Jeśli chodzi o moja opinie o tej pożyczce to jest jak najbardziej pozytywna.

karolina20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 28, 2015, 08:29:14 pm »
Czy na dowolny cel? Tak!!! Większość pożyczek bankowych jest przekazywana na dowolny cel. A czy się opłaca? Myślę, że tak - warunki mają ciekawe, mało opłat dodatkowych, niskie oprocentowanie, minimum formalności - wszystko można załatwić na raz.

Kostek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2016, 08:51:53 pm »
pożyczkę ekspresową można uzyskać szybko, ale nie aż tak "ekspresowo" jak to jest w nazwie tej pożyczki, bo przecież to nie chwilówka - formalności muszą swoje potrwać. chociaż Pekao chwali się, że taką pożyczkę można dostać "nawet w 1 dzień" co jednak nie oznacza, że zawsze tak jest.
Zgodzę się z tobą , że to  wszystko musi  potrwać  bo  to  nie jest pożyczka w chwilówce tylko w banku  . Ale patrząc na pożyczki  udzielane przez banki  to  ta ekspresowa pożyczkę w pko  można otrzymać naprawdę szybko  i w krótkim czasie  .
Wiadomo , że bank  nie sprawdzi klienta w kilka godzin  i aż tak szybko jak  w chwilówce nie otrzymamy  tej  pożyczki  .  Natomiast  wśród pożyczek  bankowych  jest  szybką pożyczką ;)
Warto  skorzystać!

Dumin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 14, 2016, 06:33:01 pm »
To oczywiste , że  musi  to  potrwać w przypadku  każdej  pożyczki  czy  to  w banku  czy  w chwilówce ,.
Wiadomo , że w banku  zazwyczaj  dłużej  trzeba czekać  .  Ale coś  za coś  . Moim  zdaniem  banki  oferują lepsze warunki  dla klienta niż chwilówki  . Ale w chwilówce łatwiej  i  szybciej  można uzyskać  pożyczkę  . Także coś za coś  niestety  .  Zawsze są jakieś plusy i  minusy  ;)
A ta pożyczka ekspresowa  jest  bardzo  szybko  - wiem  bo  korzystałem i  polecam  .

Bukula

• Newbie
  • *
    • http://kutno.net.pl/artykuly/lifestyle,leczenie-tradziku-rozowatego-acnerose-kosmetyki-i-opinie,88848.html
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2018, 04:31:15 pm »
Słabooo, nie polecam :D
ejee

Godi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 02, 2018, 11:30:35 am »
Słabooo, nie polecam :D
Czemu słabo? Co nie tak z tą pożyczką? Nie słyszałam żeby ktoś na nią narzekał. Raczej wręcz przeciwnie jeśli chodzi o moich znajomych co posiadali tą pożyczkę ekspresową to każdy jest zadowolony i poleca mi skorzystać. Sprawdzając warunki też uznała bym że ta pożyczka to dobry wybór.
Rozważam od kilku dni czy wysłać do PEKAo wniosek o tą pożyczkę. A raczej ja jestem na tak pomimo czasem nie przychylnych  opinii.

Angiee

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 04, 2018, 09:45:41 am »
Pożyczkę dostajesz bardzo szybko i bez problemów :) Ja polecam