Autor Wątek: Szybki kredyt konsolidacyjny w PEKAO SA OPINIE KLIENTÓW  (Przeczytany 5412 razy)

Gabriel

• Newbie
  • *
Odp: Szybki kredyt konsolidacyjny w PEKAO SA OPINIE KLIENTÓW
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 06, 2017, 11:53:30 am »
Witaj. Swego czasu korzystalem z oferty PEKAO  kredytu konsolidacyjnego. Mialem dwie pożyczki w innych bankach, jedna na auto, druga na meblr do tego sprzęt rtv na raty. Nie mogłem się w tym wszystkim połapać, co kiedy gdzie zapłacić. Znajomy polecił mi kredyt konsolidacyjny w PEKAO. Nie byłem co do tego przekonany, ale już po 15 minutach w czasie wizyt w placówce wszystko było zalatwione. Jakby tego było mało dostalem jeszcze oferte dodatkowej pożyczki

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2017, 07:04:01 pm »
Pewnie dobrze, że się zdecydowałeś na taki kredyt. Bo czasami kredyt konsolidacyjny jest najlepszym rozwiązaniem kiedy mamy na głowie kilka kredytów i rat do spłaty. Po co się męczyć i płacić kilka rat jak można zamienić to na jedną wygodną rate. W PEKAO mamy możliwość wziąć kredyt konsolidacyjny przy całkiem przyzwoitych kosztach. W sytuacjach trudnych kiedy sobie nie radzimy z kilkoma ratami warto wybrać kredyt konsolidacyjny w PEKAO.

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 15, 2017, 01:19:43 pm »
Jeżeli posiadasz juz jakieś zadłużenie to myślę, że możesz mieć problem z uzyskaniem kredytu, bo każdy bank weryfikuje listy dłużników zanim udzielą kredytu. Więcej informacji na ten temat na pewno udzielą Ci osoby w placówce banku
Ale na tym polega właśnie kredyt konsolidacyjny, że bierzemy go na spłatę innych zobowiązań. Oczywiście tez musimy mieć odpowiednia zdolność kredytowa i bank może nam odmówić takiego kredytu jesli nie spełniamy warunków. Z tym trzeba się liczyć. Ale ten kredyt konsolidacyjny w PEKAO jest wyjątkowy i opłacalny. Warto skorzystać taka moja opinia.