Autor Wątek: Konsolidacja bez hipoteki w PKO możliwa?  (Przeczytany 4639 razy)

potrzebujacy

• Newbie
  • *
Konsolidacja bez hipoteki w PKO możliwa?
« dnia: Lipiec 17, 2015, 10:25:42 am »
Czy w PKO BP jest możliwa konsolidacja bez hipoteki?
Nie mam ządnego zabezpieczenia hipotecznego a potrzebuje skonsolidować swoje długi....

Mirek

• Newbie
  • *
Odp: Konsolidacja bez hipoteki w PKO możliwa?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2016, 01:20:34 pm »
Niestety  ale kredyt konsolidacyjny  w PKO nie jest możliwy bez zabezpieczenia hipotecznego . Ale teraz raczej większość bankow udziela kredytu  konsolidacyjnego  z zabezpieczeniem hipotecznym . I w tym przypadku tez tak właśnie jest . Zabezpieczeniem kredytu konsolidacyjnego jest hipoteka. Może ona być ustanowiona na nieruchomości należącej do kredytobiorcy lub na nieruchomości będącej własnością osoby trzeciej.

Olek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2016, 04:01:02 pm »
Niestety  ale kredyt konsolidacyjny  w PKO nie jest możliwy bez zabezpieczenia hipotecznego . Ale teraz raczej większość bankow udziela kredytu  konsolidacyjnego  z zabezpieczeniem hipotecznym . I w tym przypadku tez tak właśnie jest . Zabezpieczeniem kredytu konsolidacyjnego jest hipoteka. Może ona być ustanowiona na nieruchomości należącej do kredytobiorcy lub na nieruchomości będącej własnością osoby trzeciej.
Też czytałam , że przy tym kredycie w pko  jest  wymagane zabezpieczenie hipoteczne .
Z tego co wiem to włąsnie ci,ężko  bedzie ci  znalezc jakis kredyt  konsolidacyjny  przy  ktorym nie bedzie
wymagane zabezpieczenie hipoteczne  . Ale dla pewności sprawdz kilka ofert .
Może jakis bank ma taką opcje  i uda ci sie wziać kredyt  bez hipoteki .

Yourkus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2017, 11:34:21 am »
Również czytałem, że przy tym kredycie zabezpieczenie hipoteczne jest wymagane...

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2017, 04:47:54 pm »
Mi nic jeszcze nie wiadomo na ten temat ale mam zamiar osobiście udać się do placówki PKO i wypytać dokładnie o ten kredyt konsolidacyjny:)
Jeśli będę miał jakieś informacje dotyczące konsolidacji bez hipoteki to podzielę się z zainteresowanymi osobami:)
Wolę osobiście wypytać o wszystko bo to chyba najlepszy sposób na uzyskanie pewnych informacji.

Filipek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2017, 04:46:21 pm »
Jesteście pewnie, że to zabezpieczenie hipoteczne przy kredycie konsolidacyjnym jest zawsze konieczne? Nawet jeśli chodzi o jakieś nie duże kwoty?
Może da sie to jakoś ominąć jeśli chce się wziąć jakiś nie duży kredyt...
Poszukam jeszcze jakiś informacji na ten temat. Jak uda mi się coś znaleźć to napisze w tym temacie.
Chyba, że ktoś pierwszy będzie wiedział jak to dokładnie jest z tym kredytem konsolidacyjnym w PKO i napisze.

Onar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2017, 04:07:39 pm »
Sprawdzałem własnie rożne strony o kredycie konsolidacyjnym w pko i nie ma też informacji, że jest koniecznie wymagane zabezpieczenie hipoteczne. Wydaje mi sie, że kolega wyżej ma racje. I jak chodzi o jakieś nie duze kwoty i okres spłaty nie długi to pewnie jest taka możliwość konsolidacji bez zabezpieczenia hipotecznego. Bo w bankach już widziałem, ze maja w swoich ofertach kredyty konsolidacyjne bez zabezpieczenia jak i z zabezpieczaniem hipotecznym.

dorian443

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 21, 2017, 10:55:56 am »
według mnei na pewno możliwa

biera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 10, 2017, 12:50:01 pm »
Zawsze można się po prostu zapytać o taką możliwość w banku