Autor Wątek: Kredyt hipoteczny w PKO - pozytywne i negatywne OPINIE + koszty kredytu  (Przeczytany 17624 razy)

jadzia

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt hipoteczny w PKO - pozytywne i negatywne OPINIE + koszty kredytu
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2016, 07:13:44 pm »
Proponowano mi kredyt hipoteczny w właśnie w pko ale zdecydowałam się na gotówkowy, myślę, że to wystarczy. Aczkolwiek przyznam, że ofertę przedstawił doradca całkiem, całkiem do rzeczy. Co do kalkulatorów kredytowych to też korzystałam i chwalę sobie na początek taki sposób rozeznania się w temacie kredytów, jak najbardziej:)

hedka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 22, 2016, 04:41:05 pm »
Ja akurat będę składać o kredyt gotówkowy nie hipoteczny aczkolwiek oferta hipotecznego też jest w porządku. Co do samego PKO to mam pozytywne doświadczenia z tym bankiem więc chętnie do nich wracam i korzystam z różnych ofert bankowych, konto rozliczeniowe też mam u nich i nie widzę powodów zbytnio do grymaszenia.

walerka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 27, 2016, 07:50:16 pm »
Nie spotkałam się jak dotąd z dużą ilością negatywnych komentarzy na temat kredytu hipotecznego w PKO a troszkę z ludźmi o kredytach rozmawiam, głównie z ciekawości gdzie najbardziej opłaca się ubiegać o kredyt. PKO pod tym względem jest raczej bankiem chwalonym i dość często rekomendowanym więc warto przejrzeć i przeanalizować ofertę.

Darekor

• Newbie
  • *
    • http://www.kred.pl
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 07, 2016, 11:15:16 am »
Tak, kredyt Własny Kąt Hipoteczny w PKO jest najpopularniejszym kredytem tego typu w Polsce. Ponad 30% kredytów hipotecznych w 2016 roku zaciąganych było właśnie w tym banku. Owszem, zdarzają się i niepochlebne opinie, ale nie tak częste jak w przypadku niektórych małych banków.

Radko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 05, 2016, 02:18:05 pm »
Negatywów naprawdę mają  mało  . Bo  też duzo  czytałem  o kredytach  hipotecznych  w PKO.
@Darekor -  czy  faktycznie ten  kredyt własny  kąt jest  aż tak  popularny ???
Nie powiem  , że nie słyszałem o  nim  ... Ale czy  jest  najpopularniejszy  to  nie wydaje mi  sie .

Gigi333

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 05, 2016, 03:46:20 pm »
Gdzie mogę poszukać  informacji  o tym  kredycie własny  kąt  ? ?
Oprócz na stronie PKO...

Elka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 06, 2016, 12:11:14 am »
No to chyba jeden  z najpopularniejszych  kredytów hipotecznych  ...
W rankingu  tez stoi  dość  wysoko  .  Myśle tez nad jakimś  kredytem  hipotecznym  z mężem  i  jak  do  tej  pory  to  właśnie ten  w PKO  wydaje nam  sie najlepszy  . A sprawdziliśmy  bardzo  duzo ofert  .
Te wszystkie pozytywne komentarze tez są przekonujące co  do  tego kredytu  .
Chyba nie ma sie juz dłużej  nad czym  zastanawiać,  tylko trzeba złożyć  dokumenty ;)

dirk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 05, 2017, 10:45:58 am »
niewiem czy można mieć pozytywne opinie o kredycie w jakimkolwiek banku, to pewnego rodzaju kula u nogi, jeżeli kredyt bierze malżeństwo to łączy on ich bardziej niż obrączki. MAm kredyt w pko, 150tyś na 15 lat. Rata wychodzi okolo 1060zł całkowity koszt to około 225tyś z tego co się orientuje, więc sami sobie poro wnajcie czy to dobre warunki czy nie. Jedyny minus to że w ofercie nie bylo wakacji kredytowych i na przymus karte kredytową dali

Richard

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 05, 2017, 02:30:47 pm »
produkt banowy jakim jest kredyt hipoteczny własny kąt w banku PKO to jeden z najlepsych kredytów hipotecznych obecnie na rynku. Co nam daj?? Kredytowaie do 35lat, możliwość zawieszenia jednej raty w roku, tzw wakacje kredytowe, możliwość zawieszenia spłaty do 36miesięcy oraz wcześniejszą spłate kredytu. Ponadto te  kredyt dostal nagrodę zlotego bankiera. Kredytu udziela również w programie MDM i finansuje wląsne mieszkania nawet w 90%

Gabriel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 06, 2017, 11:11:31 am »
kredyt hipoteczny w Banku PKO to jedna z najkorzystniejszych ofert na rynku. Bank PKO od lat cieszy sie zaufaniem swoich klientów i oferuje kredyty, nie tylko hipoteczne na bardzo korzystnych warunkach. Kredyt hipoteczny w ofercie pko to produkt pod nazwą Kredyt  włąsny kąt hipoteczny. Jeżeli zalożymy konto w banku i wezmiemy kartę kredytołą dostaniemy go na lepszych warunkach, czyli z obniżona marża prowizjia itp.

Yourkus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 19, 2017, 01:55:39 pm »
Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny to zdecydowanie odradzam ten bank. Moim zdaniem,  Alior bank i jego mega hipoteka przebija zdecydowanie ofertę innych banków. Sprawdzałem to kiedyś na kalkulatorach kredytowych, najlepsze rozwiązanie jeżeli trzeba porównać ofertę kilku banków.
Nie przesadzajmy...Kredyt w PKO jest przecież uważany za jeden z lepszych. I to nawet w rankingach widnieje w czołówce.
Obliczałam też jego koszty kiedyś na kalkulatorze kredytowym i nie wyszło to drogo. Moja ocena o kredycie hipotecznym w PKO jest wysoka mimo wszystko. Jak się przyjrzycie mu bliżej to zobaczycie, że ma ciekawe warunki. Może was przekona do siebie i skorzystacie z niego.

ambera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 09, 2017, 03:29:15 pm »
Moja opinia o banku pko i o ofertach kredytowych jakie posiadają hipoteczny czy inny może być tylko pozytywna. Miałam do czynienia z pko i są naprawdę rewelacyjni. Mogę szczerze napisać, że dbają o swojego klienta. A konkretnie jeśli chodzi o kredyt hipoteczny to uważam, że mają naprawdę niskie koszty w porównaniu do innych i ogólnie świetne warunki oferują. 

solia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 26, 2018, 06:16:53 pm »
Każdy ma prawo do własnej opinii i jedni polecają kredyt hipoteczny w pko a czasem koś odradza. Ja jestem w ej pierwszej grupie bo cenie sobie oferty jakie ma pko. Konkretnie co do kredytu hipotecznego jestem przekonana że jeśli kos się zdecydował na niego nie żałuje wyboru. A pewność mam bo znam posiadacz kilku dokładnie ego kredu i każdy sobie chwali warunki i uważa o za trafny wybór. Opinii takich można w internecie sporo znaleźć. 

brizz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 30, 2018, 09:22:28 pm »
Ja rozważam dopiero wzięcie kredytu i po Waszych opiniach myślę zacząć od oferty tego banku.