Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny PKO BP - KALKULATOR kosztów kredytu  (Przeczytany 6868 razy)

potrzebujacy

• Newbie
  • *
Kredyt konsolidacyjny PKO BP - KALKULATOR kosztów kredytu
« dnia: Lipiec 17, 2015, 10:15:15 am »
Czy ktoś wie gdzie znajdę kalkulator kosztów kredytu konsolidacyjnego w Banku PKO BP?
Z gory dziękuję za jakiś namiar na stronę gdzie takie coś znajdę.

juni

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt konsolidacyjny PKO BP - KALKULATOR kosztów kredytu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2015, 10:18:21 pm »
wystarczy w wyszukiwarce wpisać nazwę banku, wejśc na oficjalną stronę i w ofertach znaleźć pożyczkę lub kredyt, który Cię interesuje

eveline

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2015, 10:11:36 pm »
a czy istnieją takie kalkulatory dotyczące innych rodzajów kredytów - np. kredytu mieszkaniowego w PKO BP? Czy najlepiej sprawdzać to osobiście w banku?

Mirek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2016, 12:55:21 pm »
wystarczy w wyszukiwarce wpisać nazwę banku, wejśc na oficjalną stronę i w ofertach znaleźć pożyczkę lub kredyt, który Cię interesuje
Dokładnie tak jak jest  napisane wyżej . Na stronie masz zawsze takie rzeczy  jak na przykład w tym przypadku  kalkulator kredytowy . Korzystałem z tego  kalkulatora jak obliczałem siostrze wstępne koszty  kredytu  konsolidacyjnego  . Stąd też wiem , że taki kalkulator mozna znależc na stronie banku PLO BP .
Wystarczy  tylko  wejść  :)

Olek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2016, 04:28:15 pm »
Na stronie banku masz .
Sprawdzałem i jest tam kalkulator . Jest  tu ktos może kto  korzystał juz z tego kredytu konsolidacyjnego  w pko?
Bo chciałbym sie dowiedzeć coś wiecej kosztach  tego  kredytu  -jak one mniej więcej  wyglądają  .
Jesli  ktos jest  w stanie mi udzielic takich  informacj i to proszę o kontakt w miarę szybko    .

Hazela

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2016, 10:58:18 am »
Czy ktoś wie gdzie znajdę kalkulator kosztów kredytu konsolidacyjnego w Banku PKO BP?
Z gory dziękuję za jakiś namiar na stronę gdzie takie coś znajdę.
Jest  na stronie banku  to  fakt  .
Jak sprawdzałam  oferty PKO  to własnie widziałam , że możesz tez tam  znaleźć taki  kalkulator  .
Wiec jeśli  jeszcze poszukuje ktoś kalkulatora PKO  to  wystarczy  wejść na stronę internetowa i  tam  znajdziecie  .
Taki  kalkulator to  przydatna sprawa - ja często  korzystam  jeśli  potrzebuje obliczyć jakieś wstępne koszty  kredytu  .

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2017, 05:07:04 pm »
Obliczałem koszty kredytu konsolidacyjnego w PKO na kalkulatorze który był na stronie banku. Ale taki kalkulator jest też dostępny na innych stronach. Widziałem podane tu na forum gotowe linki. Także jeśli ktoś ma potrzebę skorzystania z takiego kalkulatora to znajdzie też tu- wystarczy kliknąć w odpowiedni link. Korzystałem też z jednego kalkulatora który był polecony (tak dla porównania) u mnie się sprawdził. 

Filipek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2017, 04:50:22 pm »
a czy istnieją takie kalkulatory dotyczące innych rodzajów kredytów - np. kredytu mieszkaniowego w PKO BP? Czy najlepiej sprawdzać to osobiście w banku?
Istnieją oczywiście, że tak. Można policzyć koszty chyba każdego kredytu za pomocą takich kalkulatorów.
Osobiście w banku także można sprawdzić. Wszystko zależy jak tobie wygodnie i jaki sposób sobie wybierzesz. Z tym, że w banku jak już będziesz osobiście to możesz popytać o szczegóły kredytu jakie cię interesują.

Onar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 08, 2017, 03:59:38 pm »
Idąc osobiście do banku na pewno lepiej będziemy poinformowani niz jak sami będziemy obliczać. Ale jak ktoś nie ma czasu to taki kalkulator jest świetnym rozwiązaniem do obliczenia kosztów kredytu konsolidacyjnego lub innego rodzaju. Wyliczając takie koszty w pko możemy zobaczyć, że nie jest drogo. Moja siostra nie tak dawno wyliczyła koszty i zdecydowała sie na ten kredyt konsolidacyjny. Bo warto!

Becia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 24, 2017, 12:59:59 pm »
No wiadomo, że w banku udzielą pewniejszych informacje. Ale dlaczego by nie skorzystać z kalkulatora jeśli jest taka opcja. Chyba już wszyscy wiedzą, że te kalkulatory nie wyliczą nam dokładnych kosztów tylko poglądowe. Jednak moim zdaniem i tak jest to bardzo pomocne. Ja korzystam z kalkulatorów kredytowych i dla mnie to spore ułatwienie. Ale jak komuś nie odpowiada to nie musi korzystać. 
 :)

Monica

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 16, 2017, 11:58:51 am »
Idąc osobiście do banku na pewno lepiej będziemy poinformowani niz jak sami będziemy obliczać. Ale jak ktoś nie ma czasu to taki kalkulator jest świetnym rozwiązaniem do obliczenia kosztów kredytu konsolidacyjnego lub innego rodzaju. Wyliczając takie koszty w pko możemy zobaczyć, że nie jest drogo. Moja siostra nie tak dawno wyliczyła koszty i zdecydowała sie na ten kredyt konsolidacyjny. Bo warto!
Ja tez wolę iść do banku i mieć to obliczone dokładnie . Fakt faktm wymaga to troszkę wiecej czasu ale dla mnie to nie ma znaczenia. Bo jak sie już decyduję na jakiś kredyt to wszystko chce mieć załatwione dokładnie i bez pospiechu. I nie jest to dla mnie jakis wielki problem iść do banku czy umówic się na rozmowę z konsultantem. Z kalkulatorów też czasem zdarza mi się korzystać.

elee

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 30, 2017, 11:11:59 am »
Czasem lepiej poświęcić ten czas @Monica ale przynajmniej będziemy mieli pewne informacje o kosztach kredytu konsolidacyjnego w pko bp jak zdecydujemy sie na pójście do placówki. Dla mnie to nie jest problem ale wiem, że niektórzy nie mają na to czasu i starają się załatwić wszystko przez internet. W tym też nie ma nic złego. W takich sytuacjach można właśnie skorzystać z kalkulatora kredytowego.