Autor Wątek: Tańsza pożyczka z kartą  (Przeczytany 6853 razy)

weronika

• Newbie
  • *
Tańsza pożyczka z kartą
« dnia: Styczeń 14, 2015, 09:22:59 am »
Szukam opinii klientów banku PKO BP na temat promocyjnej pożyczki z obniżonym oprocentowaniem, którą można dostać przy zakupie dowolnej karty kredytowej. Czy ta opcja jest korzystniejsza niż zwyczajna pożyczka?

polar

• Newbie
  • *
Odp: Tańsza pożyczka z kartą
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2015, 10:25:58 am »
Jeśli chcesz skorzystać z obniżonego oprocentowania pożyczki musisz zakupić dowolną kartę kredytową, a oprocentowanie pożyczki zostanie obniżone o 0,5 pp. W przypadku wspólnego wnioskowania o pożyczkę z kartą będziesz mniała przed sobą mniej formalności. W przypadku tej pożyczki masz także niskie raty pożyczki oraz dodatkowe środki dostępne w ramach karty kredytowej.

Lemon

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2015, 11:30:57 am »
ja bym na Twoim miejscu poszukał odpowiedzi także na forum http://www.az-finanse.pl/forum/finanse-forum-ogolne.3/ ;)

kuban

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2015, 10:49:28 am »
Tak, to jest taka specjalna oferta banku, niższe oprocentowanie przy zakupie dowolnej karty kredytowej. Uważam, że to ciekawa i uczciwa oferta.

bart

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2015, 10:39:06 pm »
Coś mi się obiło o uszy o tej ofercie, ale odradzł bym tą pożyczkę ztakiego względu, że w internecie można znaleźć dużo bardziej atrakcyjne oferty z pożyczkami i wcale nie trzeba brać do tego karty. Kartę do konta osobistego można mieć w innym banku, a pożyczkę w innym. Lepszej oferty proponuję poszukać na kalkulatorach kredytowych.

Mateo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2015, 02:27:59 pm »
JA korzystałem z tej oferty była naprawdę świetna. czy jest bardziej korzystniejsza od normalnej pożyczki to ciężko mi to stwierdzić . Uważam , że obie oferty są korzystne. Świetne warunki oraz niskie koszty jak dla mnie. Polecam dokładnie sprawdzić ofertę i zachęcam do skorzystania w razie potrzeby.

damian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2015, 04:27:12 pm »
Sprawdziłem to i jeśli chodzi o moje zdanie to nie wydaje mi sie to być bardziej korzystne od zwyczajnej pożyczki .
Obie opcje zapewne są korzystne na swoj sposob ale może warto sprawdzic i skorzystac z czegos nowego bo
widzę , że ludzie polecają tę opcje z kartą.

juni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 20, 2015, 10:05:52 pm »
Sama opcja pożyczki może i jest korzystniejsza, ale czy wzięcie karty kredytowej, to nie mam pewności. zależy jakie jest oprocentowanie tej karty. Warto na to zwrócić uwagę.

egana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 16, 2017, 11:44:16 pm »
Dokładnie, trzeba zawsze patrzeć na % karty.

adrianna_

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2019, 08:11:23 am »
U mnie wyszło to korzystniej ale zgodze się z tym, że musisz sprawdzić % :)
Wypróbuj krem Mialenia już teraz i pożegnaj się ze zmarszczkami - https://mialenia.pl/sklep/