Autor Wątek: Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Santander?  (Przeczytany 6510 razy)

sandra

• Newbie
  • *
Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Santander?
« dnia: Styczeń 19, 2015, 11:17:00 am »
Jakie warunki muszę spełniać żeby na pewno dostać kredyt gotówkowy w Santanderze? Dużo jest tych wymogów, trudno dostać u nich kredyt?

karol88

• Newbie
  • *
Odp: Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Santander?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2015, 01:44:45 pm »
Nie mają dużo wymogów odnośnie otrzymania kredytu gotówkowego. Wystarczy być osobą pełnoletnią, posiadającą regularne dochody z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury, działalności gospodarczej lub rolniczej. Jak spełniasz te warunki to umawiasz się z doradcą z banku, który pomoże Ci dobrać warunki spłaty odpowiednie dla Ciebie. Doradca przygotuje dla Ciebie także wniosek i umowę oraz poinformuje Cię o decyzji kredytowej.

kuban

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2015, 10:10:51 am »
Wszystko zależy od tego, jak wysoki kredyt chcesz zaciągnąć, ale spokojnie. Wystarczy posiadać tylko jakąś zdolność kredytową i nie powinno być z żadnych problemów z zaciągnięciem kredytu.

bart

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2015, 05:21:12 pm »
Sprawdź najlepiej w kalkulatorach kredytowych ofertę tego banku. To jest najprostsze rozwiązanie, może okaże się że jakiś inny bank będzie miał dla Ciebie lepszą ofertę niż santander. Najważniejsze przy staraniu się o kredyt jest Twoja zdolność kredytowa, której podstawą są przychody udokumentowane.

kosi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2015, 11:17:30 pm »
Wszystko powinieneś mieć napisane na stronie internetowej Santander . Jeśli nie to zapewne jest podany jakiś numer telefonu gdzie można uzyskać takie informacje. Na pewno będzie ci potrzebny dowód osobisty . Może być tez wymagane zaświadczenie o dochodach . Ale najlepiej sprawdź sobie to dokładnie.

Mateo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2015, 01:49:25 pm »
Chyba zbyt dużych wymagań tam nie ma z tego co się orientuje. Znajomy miał tam kredyt i średnio był zadowolony. Miał jakieś nie wielkie komplikacje ze spłatami.Ja też miałem skorzystać z kredytu w Santander ale mi odradzał. Wiec może lepiej poszukać jakiejś innej lepszej oferty niz ta.

damian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2015, 03:42:04 pm »
Chyba musisz spelniać wymogi podobne jak i w innych bankach . Jeśli brałęś kiedykolwiek jakis kredyt to mniej więcej bedziesz wiedział. JA nigdy nie brałęm kredytu w santander wiec nie wiem dokładnie czego wymagają  i czy bardzo rożni sie od wymogow w innych bankach jesli chodzi o kredyt.

egana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 16, 2017, 11:37:53 pm »
Jeśli masz stałą pracę i ukończone 18 lat, bez problemu dostaniesz u nich kredyt.

tango

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 06, 2018, 01:27:03 pm »
Tak, jak wyżej ludzie piszą: wystarczy stałe źródło dochodu i nie powinno być żadnych problemów z dostaniem kredytu :)

solia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 27, 2018, 01:13:39 pm »
W taki właśnie sposób udzielili mi kredytu w Santander. Miałam źródło stałego dochodu wysłałam wniosek i został rozpatrzony pozytywnie. W sumie nie było jakiś zbędnych pytań czy formalności. Jasne klarowne zasady kredytu. Współpraca z Santander to czysta przyjemność. Warto skorzystać z kredytu gotówkowego u nich. Spłaciłam już kredyt jakiś czas temu i mam szanse na kolejny.