Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny w Santander Banku - OPINIE klientów i WNIOSEK  (Przeczytany 2760 razy)

Doradca kredytowy forum

• Administrator
  • Newbie
Potrzebny kredyt konsolidacyjny?
Polecam sprawdzić ofertę w Santander Banku - znajdziecie tam tani kredyt konsolidacyjny. Klientów, którzy już skorzystali z oferty kredytu zapraszam poniżej do zamieszczenia opinii na temat kredytu.

smigol

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt konsolidacyjny w Santander Banku - OPINIE klientów i WNIOSEK
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2015, 01:49:34 pm »
Ja również sprawdzałem ofertę kredytu konsolidacyjnego w Santander Banku i również muszę przyznać, że jest on dostępny na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli ktoś potrzebuję kredytu konsolidacyjnego to myślę, że śmiało może wybrać Santander Bank.

Kubanek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2015, 08:46:27 pm »
Czy ja wiem czy ten kredyt konsolidacyjny  w Santander banku jest taki tani ? Wydaje mi się z tego co sprawdziłem , że wcale do najtańszych  nie należy .  Przynajmniej jak dla mnie. No ale jeśli dla kogoś jest tani to jak najbardziej niech skorzysta z niego .

Luki

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2016, 09:46:26 pm »
Naprawdę warto  sprawdzić ofertę tego  banku - też jestem  tego  zdania .
Trafiłem w sumie na ten  bank  całkiem  przypadkowo- jak dobrze pamiętam  to  chyba z reklamy  internetowej  .
Postanowiłem  sprawdzić co to  za oferta  . Okazała się bardzo  dobra!!
Od razu  mnie zainteresowała i  postanowiłem  dowiedzieć się coś więcej  na jej  temat  .

Hazela

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2016, 10:48:59 pm »
Witam .
Jestem  klientką tegoż własnie banku :)
I posiadam tam kredyt konsolidacyjny od nie dawna . Zdecydowałam się na niego  bo  siostra mi go poleciła -która także jest  posiadaczka kredytu  konsolidacyjnego  w Santander. Zbyt wiele czasu  nie miałam  więc decyzje o kredycie podjęłam niemalże od razu . Trochę się bałam  , że będę żałowała bo  za bardzo  nie przejrzałam  tej  oferty  - ale nic z tych  rzeczy  .
Nie żałuje ani  trochę :)
 Świetna oferta !! :)

Punia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2016, 12:52:37 pm »
Również witam  wszystkich :)
Nie jestem  jeszcze klientką  banku  Santander ale myślę , że niedługo  to  sie zmieni  .
Można powiedzieć  , że wpadłam na ich  oferte  całkiem  przypadkiem  i  bardzo  przyciągnęła  moją uwagę dlatego  też  sprawdzam  co dziennie czy  nic  sie nie zmieniło  jesli  chodzi  o  warunki  oferty .
Czytając  wasze opinie to  coraz bardziej  jestem  przekonana co  do  kredytu  w tym  banku :)

Elka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2016, 08:21:27 pm »
Ja już miałam  okazje korzystać   z kredytu w banku  Santander ale nie konsolidacyjnego  .
Dlatego  tez mam  kilka pytań  co  do tego  konkretnego  kredytu .
A mianowicie : jaki  jest  czas oczekiwania  na ten  kredyt ?
Czy  dokumenty  jakie są potrzebne do  otrzymania kredytu  konsolidacyjnego  w Santander  to  są wszystkie na ich  stronie ?  Czy  może jeszcze jakieś dodatkowe tez beda potrzebne ?

dirk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 05, 2017, 10:41:27 am »
obecnie korzystam z kredytu w Santander Banku. Mam raczej pozytywne pinie. JEst to kredyt  na sprzęt rtv, na 0 procent oferowany przez sie ć sklepow ze sprzętem RTV. Jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny to pewnie wszystko zależy od tego jakie masz kredyty na jaka sume i wogóle. Polecam Ci wypelnić formularz i wtedy będzie napisane czarno na bialym co i jak, ale wydaje mi się że Santander to dobry bank i kredyt konsolidacyjny sie opłąca

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2017, 04:33:49 pm »
Świetne mają tam warunki w Santander banku:) Nie tak dawno natknąłem się na ofertę tegoż banku i jestem pod wrażeniem. Nie wiedziałem, że aż tak dobrze wygląda ich oferta tego kredytu. Jak skorzystam to chętnie udzielę też swojej opinii o kredycie konsolidacyjnym w Santander. Koszty obliczałem na kalkulatorze kredytowym i zapowiada się nie drogo.

Filipek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 11, 2017, 03:31:30 pm »
Świetne to mało powiedziane! ;) Ja widzę same plusy kredytu konsolidacyjnego w Santander bank. Wygoda - nie trzeba pamiętać o spłacie wielu zobowiązań, poprawa zdolności kredytowej, jedno miejsce i termin spłaty – oszczędzasz swój czas i pieniądze
spłata rozłożona na dłuższy czas. Co wy na to???
Też uważacie, że Santander ma dobre warunki? 

Onar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2017, 09:30:31 pm »
Świetne to mało powiedziane! ;) Ja widzę same plusy kredytu konsolidacyjnego w Santander bank. Wygoda - nie trzeba pamiętać o spłacie wielu zobowiązań, poprawa zdolności kredytowej, jedno miejsce i termin spłaty – oszczędzasz swój czas i pieniądze
spłata rozłożona na dłuższy czas. Co wy na to???
Też uważacie, że Santander ma dobre warunki?
Po prostu genialnie :) :)
Ja uważam, że ma dobre warunki. I też powiem wam, że korzystałem z niego kiedyś. Bardzo sie opłaca. Sprawdziłem aktualna ofertę i po opiniach tu zamieszczonych szybko można wywnioskować, że warunki są dobre jak zawsze.