Autor Wątek: Zakupy na raty  (Przeczytany 8933 razy)

david

• Newbie
  • *
Zakupy na raty
« dnia: Styczeń 16, 2015, 11:30:55 am »
Kto może skorzystać z oferty zakupu na raty w Santander Consumer Banku? Co można zakupić na raty dzięki tej ofercie? Jak taki zakup wygląda w praktyce? Bo nie wiem czy zakupy na raty załatwia się w sklepie czy trzeba iść do banku. Czy opłaca się w ogóle kupować na raty czy lepiej po prostu wziąć kredyt lub pożyczkę?

sandra

• Newbie
  • *
Odp: Zakupy na raty
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2015, 11:20:15 am »
o kredyt ratalny w Santander Consumer Banku może ubiegać się osoba, która legitymuje się ważnym dokumentem tożsamości i przedstawi zaświadczenie o źródle i wysokości dochodów. osoba kupująca na raty musi także przedstawić osobie sporządzającej Umowę o kredyt wszystkie wymagane przez Santander Consumer Bank informacje dotyczące źródeł i wysokości osiąganych dochodów oraz posiadanych zobowiązaniach finansowych.

karol88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2015, 01:49:14 pm »
Zakupy na raty z Santander Consumer Bankiem możesz zrobić zarówno w sklepach tradycyjnych, jak i w e-sklepach czy na aukcjach internetowych. Jeśli chcesz dokonać zakupu na raty z Santanderem to szukaj sklepów (i w realu i w internecie) z taką czerwoną naklejką z logotypem tego banku i napisem "tu kupisz na raty".

kuban

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2015, 08:16:58 pm »
Moim zdaniem zakupy na raty są na pewno dużo lepszym rozwiązaniem niż branie kredytu czy pożyczki... a wyrabianie sobie jakiejkolwiek karty kredytowej to już w ogóle straszna głupota.

bart

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2015, 05:40:35 pm »
Moim zdaniem zakupy na raty nie są za dobre, chyba że są to raty 0% ale ciężko jest teraz coś kupić w tak korzystnych ratach. Ja bym wolał wziąć normalny najzwyklejszy kredyt gotówkowy i od razu kupić i zapłacić z góry cała kwotę za towar.

kosi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2015, 11:00:34 pm »
Nie wiem własnie jak to dokładnie wygląda bo nie korzystałem z takich zakupów na raty ale muszę przyznać , że bardzo podoba mi się taka oferta .
Myślę , że nie trzeba spełniać zbyt dużych wymagań aby mieć taką możliwość. Może więcej informacji  na ten temat będzie na stronie banku.

Mateo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2015, 02:00:04 pm »
Trzeba wybrać  towary i dodać je do koszyka, a jako formę płatności wybierać eRATY Santander Consumer Banku. Zostanie uruchomiony e-wniosek o kredyt z symulatorem rat. Na stronie masz tam napisane dokładnie   - krok po kroku jak dokonać takiego zakupu na raty. Wystarczy wejść i sprawdzić.

damian

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 09, 2015, 03:55:53 pm »
A czy musze posiadać konto w santander aby dokonać takiego zakupu na raty?? zy jest to warunek konieczny
jeśli chcę sie starac o taki zakup czy jednak nie. Jeśli ktos wie lub korzystał juz z takiego zakupu i mógłby napisać jak
to wygląda.

skory20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2015, 10:38:14 pm »
raty czasem są lepsze niż zwykła pożyczka. do tego jeśli spłacasz regularnie to przy okazji masz dobrą podkładkę pod historię kredytową. Poza tym ciężko porównać, bo opłaty związane z ratami oraz pożyczkami ciągle się zmieniają

hanna

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 27, 2015, 09:40:52 pm »
Kto może skorzystać z oferty zakupu na raty w Santander Consumer Banku? Co można zakupić na raty dzięki tej ofercie? Jak taki zakup wygląda w praktyce? Bo nie wiem czy zakupy na raty załatwia się w sklepie czy trzeba iść do banku. Czy opłaca się w ogóle kupować na raty czy lepiej po prostu wziąć kredyt lub pożyczkę?

kupując jakąś rzecz na raty nie trzba wcale iśc do banku - wszystko można załatwić na miejsc w sklepie. Najczęściej spotykane rzeczy, które można kpić na raty to sprzęt rtv/agd/ meble.

Luki

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 05, 2016, 10:12:14 pm »
Swoją drogą bardzo  fajna opcja robienia takich  zakupów na raty  za pomocą banku .
Też uważam  , że w pewnych  sytuacjach  jest  to  dużo lepsze rozwiązanie niż pożyczka .
Korzystałem w innym banku z takiej opcji  - bardzo  zadowolony  byłem .
Myślę , że ponownie też bym się zdecydował  na takie zakupy ratalne i to  nawet w Santander  :)

egana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 16, 2017, 11:40:00 pm »
Może lepiej zaoszczędź trochę pieniędzy hmm?

tango

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 06, 2018, 01:25:06 pm »
Te kredyty ratalne to strzał w dziesiątkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogłem kupić sobie nowy telewizor oraz laptopa bez żadnych problemów :) Na dodatek oprocentowanie jest bardzo w porządku, dzięki czemu nie spłacamy horrendalnych sum :)

joonas

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 21, 2018, 06:47:49 pm »
Chciałbym Wam polecić pewna strone, na której regularnie robie zakupy. Znajdziecie na niej bardzo rozbudowaną oferte zabawek dla dzieci, w bardzo dobrych cenach, np. plecaki coolpack. Lubie robic u nich zakupy, poniewaz moje dzieci sa zadowolone z zabawek, a ja z cen i obłusgi.

tomasz3

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 24, 2019, 09:52:26 am »
Ja ostatnio kupiłem na raty biurko do mojego biura z sklepu internetowego https://www.las-mebli.pl/biurka-do-biura-13/ . Z tego zakupu jestem zadowolony bo wszystko jest ok.