Autor Wątek: Jak otrzymać pożyczkę w T-Mobile?  (Przeczytany 8356 razy)

daria

• Newbie
  • *
Jak otrzymać pożyczkę w T-Mobile?
« dnia: Styczeń 09, 2015, 10:19:30 am »
zastanawia mnie jakie warunki trzeba spełniać żeby otrzymać pożyczkę w T-Mobile. trzeba pracować na umowę o pracę czy wystarczy np. umowa zlecenie? ile maksymalnie można pożyczyć w T-mobile i czy wszystko odbywa się przez internet?

patrycja88

• Newbie
  • *
Odp: Jak otrzymać pożyczkę w T-Mobile?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2015, 02:58:12 pm »
każdy kto posiada udokumentowany dochód ( z różnych źródeł, nie tylko z umowy o pracę) może otrzymać pożyczkę w T-mobile. pewnie tylko maksymalna wysokość tej pożyczki zależy od wysokości dochodów klienta. a poza tym to ciężko się dokopać w internecie do jakichkolwiek informacji o pożyczkach z T-mobile.
Ja dostałam 40 000 złotych bez większych formalności na bardzo dobrych warunkach http://kalkulatorkredytugotowkowego.pl/opinie-o-kredytach-gotowkowych/kredyt-gotowkowy-w-tmobile-kalkulator-koszty-i-opinie-klientow/ - tutaj macie analiże oferty i wniosek do wysłania.

Polecam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2016, 05:48:04 pm wysłana przez Doradca kredytowy forum »

polar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2015, 10:01:48 am »
T-Mobile Usługi Bankowe to dosyć nowy podmiot na rynku finansowym. Powstał w wyniku połączenia Alior Sync z T-Mobile, ale jakoś nie zauważyłem by odniósł spektakularny sukces. Pożyczki z T-mobile nie są ani najtańsze, ani najszybsze, ani tym bardziej najlepsze. Pożyczkę możesz otrzymać całkowicie online, ale nie polecam :-\

Pożyczki opinie forum - opinie o firmach pożyczkowych

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2015, 10:01:48 am »

toska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2015, 11:44:48 am »
Podobno oferta Alior Sync (z którego powstały usługi bankowe T-Mobile) była o wiele lepsza niż obecna oferta T-Mobile. Mnie osobiście się wydaje, że ten bank jest tylko dla klientów T-Mobile. Ja bym tam konta nawet nie założyła (bo mam telefon w innej sieci), a co dopiero mówić o zaciąganiu u nich kredytu. Bo skoro nie odpowiada mi sieć T-Mobile to dlaczego miałby mi odpowiadać ich bank?

wikusek

• Jr. Member
  • **
    • Forum o kredytach
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2015, 01:15:36 pm »
Można ją otrzymać 100% przez internet - z tego też względu jest tak czesto polecana przez osoby, które wzięły tam pożyczkę.
Jest tania i wygodna.

Na co zwracać uwagę - pierwsze konto bankowe

jankoo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2015, 08:58:38 am »
zastanawia mnie jakie warunki trzeba spełniać żeby otrzymać pożyczkę w T-Mobile. trzeba pracować na umowę o pracę czy wystarczy np. umowa zlecenie? ile maksymalnie można pożyczyć w T-mobile i czy wszystko odbywa się przez internet?

Najlepiej i najszybciej jest faktycznie online.
Na stronie http://kredytkrakow.pl/kredyt-krakow/kredyt-gotowkowy-krakow/ macie kilka in formacji na temat własnie pozyczki w Tmobile więc polecam skorzystać jeśli ktoś jest zainteresowany.

szyszkon

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2015, 09:37:02 am »

Tutaj na tym forum masz temat http://pozyczki-opinie.pl/forum/pozyczki-i-kredyty-w-tmobile/t-mobile-pozyczka-gotowkowa-opinie-klientow/ i krok po kroku wyjaśnione jak wziąć tam pożyczkę.

Benek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 19, 2015, 01:58:43 pm »
Warunki powinieneś mieć na stronie banku . Tam powinno byc wszystko opisane na temat wymogow jakie stawia bank aby dostac  pożyczke. Z tego co mi wiadomo to nie jest trudno otrzymać tam pożyczke. Więc jesli masz jakis dochod to zapewne udzielą ci bez problemu.

nulesso

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:24:22 am »
Tak,wszystkie warunki znajdziesz na stronie ;) Są bo przed chwilą też sprawdziłem z ciekawości jak wygląda oferta t-mobile.
Nie spodziewałem się, że mają tak świetne warunki. Jakoś nigdy nie korzystałem u nich z pożyczki ale dziś chyba to się zmieni ;D ;D ;D Muszę też sprawdzić sobie koszty. Jakby wyglądały u mnie. Ale jak tak patrze to wszystko wskazuję na to, że tu są naprawdę nie drogie pożyczki.

Maruda22

• Newbie
  • *
  • Aby przebyć tysiąc mil trzeba zrobić pierwszy krok
    • ciekawy artykuł o cellulicie
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 26, 2018, 02:01:42 pm »
ja bym nie ufał, to jakiś nowy twór. Poza tym nie lepiej brac kredyty w zaufanych bankach, ktore ciesza sie dobra opinia? To w koncu sprawa bezpieczenswa  ;)
...Maruda...

witek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 13, 2018, 12:45:29 pm »
pozyczka w Tmobile? pierwsz raz o czyms takim slysze.. myslalam ze oni zajmuja sie telefoanmi tylko :P
Sprawdź bardzo dobry krem na cellulit, wykończ swojego wroga!