Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny Tmobile opinie  (Przeczytany 7755 razy)

jowin

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt konsolidacyjny Tmobile opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:14:56 am »
Wstępną decyzję dostajesz bardzo szybko i dalej też dość szybko szło z tego co pamiętam, pieniądze na konto przelali bez zbędnej zwłoki, że tak to określę. Naprawdę jeśli chodzi o szybkość to moim zdaniem w T-mobile nie ma się do czego przyczepić, także tego, że będziecie musieli czekać kilka miesięcy to z pewnością się nie obawiajcie.

zielonka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 30, 2016, 12:08:30 pm »
Oferta T-mobile wydaje się być dość opłacalna ale mam jeszcze dwie na oku, równie ciekawe i nie wiem czy będę potrafił się zdecydować. Szkoda, że nie da się połączyć korzyści ze wszystkich w jedną ofertę do jednego banku;( Trzeba się zdecydować, składam wnioski do wszystkich, w końcu to nic nie kosztuje.

Damiano

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 19, 2016, 11:53:27 am »
Ja złożyłem wniosek do T-mobila. Czekam na rozpatrzenie i decyzję. Oferta bardzo dobra, przynajmniej mnie jak najbardziej przekonuje. Konta i inne kredyty też mają przystępne i całkiem fajne, każdy może znaleźć coś dostosowanego do własnych potrzeb. Liczę oczywiście na pozytywną ocenę z ich strony...

Pożyczki opinie forum - opinie o firmach pożyczkowych

« Odpowiedź #17 dnia: Październik 19, 2016, 11:53:27 am »

Eklerek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 15, 2016, 01:31:35 pm »
T mobile jest  świetnym bankiem  i  bardzo  dobrze prosperującym  na polskim  rynku .
MA wielu  zaufanych  klientów  co  widać  po opiniach i dlatego  klienci  tak  chętnie korzystają z jego  usług .
Oferta kredytu  konsolidacyjnego  jest  jedna z lepszych  . Przede wszystkim  oferują   minimum formalności ,
wstępna decyzja po wypełnieniu wniosku .
 Jeśli komuś  zależy  na czasie to  ten  kredyt będzie idealnym  wyborem ;)

Mira

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 19, 2016, 12:19:28 am »
Dużo  klientów  poleca  ten  bank - a z czasem  wydaje mi się , że coraz więcej .
Nie tak  całkiem  dawno  sama nie byłam  przekonana  do  kredytów  czy  pożyczek  w t -mobile  .
Obecnie jestem  klientka tego  banku    mam  u nich   kredyt  . Zdecydowałam  się bo  oferta  naprawdę była  opłacalna dla  mnie  . Tą  ofertę kredytu  konsolidacyjnego  również uważam  za świetną  !

nulesso

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 25, 2017, 11:55:22 am »
Wstępną decyzję dostajesz bardzo szybko i dalej też dość szybko szło z tego co pamiętam, pieniądze na konto przelali bez zbędnej zwłoki, że tak to określę. Naprawdę jeśli chodzi o szybkość to moim zdaniem w T-mobile nie ma się do czego przyczepić, także tego, że będziecie musieli czekać kilka miesięcy to z pewnością się nie obawiajcie.
Decyzja wstępna jest już w trakcie wypełniania wniosku. Wiem bo brat ma ten kredyt konsolidacyjny w t-mobile. Co do szybkości to faktycznie nie ma żadnych wątpliwości. Wszystko jest załatwiane bardzo sprawnie. Bardzo dużo osób sobie to chwali. Bo jak wiadomo jeśli kredyt jest szybko przyznawany to i klient zadowolony. Większe szanse, że wróci ponownie ;)

KatiKat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 28, 2017, 02:40:02 pm »
Nie wiem jak wygląda konsolidacja w tym banbku ale jeśli interesuje cie taki kredyt to bank Millenium ma całkiem dobrą oferte jeśli włąsnie chodzi o kredyt konsolidacyjną. Sprawdź sobie i porównaj może sie okaże , że jest lepsza od tej oferty  w tym banku.
Nie mam nic do twojej propozycji banku millenium ale ta w T-mobile też jest świetna. Znam tą ofertę i wiem, że maja dobre warunki jeśli chodzi o konsolidację. Poza tym posiadałam u nich jeden z kredytów i wszystko było w porządku. Żadnych ukrytych kosztów i niespodzianek.
Ale widzę, że są chętni i składają wnioski o ten kredyt konsolidacyjny. Wiec jak można wywnioskować z samych opinii o t-mobile tu, że się opłaca. 

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 09, 2017, 08:00:37 pm »
Obie ofert są dobre moim zdaniem:) Tą w t-mobile sprawdziłem nie dawno i prezentuje się rewelacyjnie. Mam nadzieje, że po skorzystaniu także nie zmienię zdania. Koszty konsolidacji chyba nie wyjdą duże. Muszę to jeszcze obliczyć sobie. Ale z tego co tu piszecie to ten kredyt nie należy do drogich. Sprawdzałem wymagania i spełniam chyba wszystkie. Problemy z uzyskaniem też nie powinny wystąpić.

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 15, 2017, 01:29:48 pm »
Moja opinia na temat kredytu konsolidacyjnego w t-mobile będzie krótka i konkretna ;D
JEden z lepszych kredytów pod wzgledem kosztów,oprocentowania w sumie to pod każdym względem. Żałuje, że wczesniej nie odkryłęm ich oferty.
Ale nic straconego. Będe wiedział na przyszłość gdzie znajdę świetny kredyt konsolidacyjny. Jeśli ktos szuka takiego kredytu to sprawdźcie oferte T-mobile koniecznie!! 8)

rolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 08, 2017, 08:46:17 pm »
Ciężko jest ogarnąć te wszystkie oferty jakie mają warunki, koszty itd. Bo jest ich naprawdę sporo więc nie ma co się przejmować, że wcześniej nie wiedziałeś, że t-mobile maja taki dobry kredyt konsolidacyjny. Tak jak napisałeś nic straconego;) Bo teraz w razie potrzeby takiego kredytu będziesz miał to na uwadze.
Swoją drogą mi też się podobają warunki ich kredytu konsolidacyjnego i chce się dowiedzieć jak najwięcej o tym kredycie.