Autor Wątek: Kredyt w Tmobile opinie forum  (Przeczytany 3910 razy)

potrzebujacy

• Newbie
  • *
Kredyt w Tmobile opinie forum
« dnia: Lipiec 17, 2015, 09:55:04 am »
Zbieram opinie na temat kredytów w Tmobile.
Jeśli ktoś ma tam kredyt gotówkowy, konsolidacyjny lub hipoteczny to bardzo proszę o opinie poniżej wpisu ok?

karolina20

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt w Tmobile opinie forum
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2015, 08:21:19 pm »
Mój szwagier jakieś 1,5 roku temu konsolidował sobie kredyty w T-Mobile - w sumie około 7 000 zł. - z tego o mówił, to porównywał sobie kilka ofert i ta była jedną z najlepszych. Jednak od tamtej pory mogło się coś zmienić.

Huberto

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2016, 02:10:20 pm »
Zbieram opinie na temat kredytów w Tmobile.
Jeśli ktoś ma tam kredyt gotówkowy, konsolidacyjny lub hipoteczny to bardzo proszę o opinie poniżej wpisu ok?
Jak dla mnie ten kredyt konsolidacyjny w t-mobile to dobra oferta  . Cieszy  sie sporym zainteresowaniem wśród klientów . Znam tez kilka osób co posiadają ten kredyt konsolidacyjny  . Są zadowolone i ich opinia jest także pozytywna . Ma on naprawdę sporo plusu miedzy  innymi wysoka kwota pożyczki, długi okres spłaty: 10 lat, możliwość otrzymania dodatkowej gotówki, kredyt dostępny online, bez wychodzenia z domu. Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą złożyć wniosek bezpośrednio w bankowości internetowej. Jest  to przekonujące aby skorzystać z tego  kredytu  .

Pożyczki opinie forum - opinie o firmach pożyczkowych

« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2016, 02:10:20 pm »

Bunio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2016, 06:17:10 pm »
Oferte kredytu konsolidacyjnego  uważam tez za dobra - lecz nie korzystałem z niej  ale sprawdzałem .
 A jesli chodzi  o kredyt gotówkowy  to także maja dobra oferte i  to moge stwierdzic z doswiadczenia
 ponieważ miałem do  czynienia z tym kredytem  i jestem zadowolony z warunków jakie dostałem od Tmobile .
 Dla mnie ten kredyt okazał sie opłacalny . Nie wiem jak dla innych klientów . Ja moge polecić ten kredyt i
 moja opinia jest  pozytywna  .

Ravina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2016, 03:16:24 pm »
Chętnie udzielę opinie o  kredycie gotówkowym - ponieważ z takiego  korzystałem  . Dla mnie jeden  z
lepszych  kredytów  bez dwóch  zdań !!! A teraz maja dość ciekawa opcje. A mianowicie  Ofertę pożyczki gotówkowej
 w T-Mobile usługi bankowe.
 Pożyczka do 150 000 zł .Spłata nawet w ciągu 10 lat .RRSO już od 16,13% .Można ja otrzymać 100% online,
bez wychodzenia z domu . I co sądzicie o takiej ofercie ?

Bornej

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2016, 03:23:38 pm »
Ta oferta jest  świetna @Ravina . Nie dawno  na nią się natknąłem  można powiedzieć ze zupełnie przypadkowo   .
Troche poczytałem  i zastanawiam  sie nad pożyczką w wysokości  10  tys . W sumie to  bardziej  jestem  już przekonany  do  tej pożyczki  niż się zastanawiam  ;) . Co  do  kosztów  to znalazłem  na jednej  ze stron  , że  pożyczka 10 000 zł, rozłożona na 2 lata, miesięczna rata wyniesie 503,80 zł
- Pożyczka 20 000 zł, rozłożona na 4 lata, miesięczna rata wyniesie 576,31 zł
- Pożyczka 30 000 zł, rozłożona na 6 lat, miesięczna rata wyniesie 659,15 zł .
Tak  koszty  wyglądają przykładowe  może komuś z was ie to przyda ja wybiorę chyba tą pierwszą  opcje  ;).

Florka6

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2016, 01:28:00 pm »
Kredyt gotówkowy  w tmobile uważam  za dobry  wybór !
Wiem  bo  korzystałam  z niego  nie dawno  . Był  to  strzał  w dziesiątkę  ! 
Potrzebowałam  nie dużego  i w miarę taniego  kredytu gotówkowego  .
Wybrałam  ten  w tmobile  .  No  i ekstra ! :) Bo  zadowolona jestem  jak  nigdy   .
Pierwszy raz udało mi sie trafic na taki  kredyt  abym była w stu  procentach  zadowolona  - a w tym  przypadku  własnie  tak  było .

Mira

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2016, 11:54:10 pm »
I ja napisze kilka słów  moje opinii  na temat  kredytów a konkretnie kredytu  gotówkowego  w T-mobile  .
Wybrałam  ten  kredyt   w zeszłym  roku  . Dla mnie tez okazał  się  dobrym  rozwiązaniem  gdy  potrzebowałam  gotówki  i  przede wszystkim  świetną oferta kredytową  wśród  wielu  innych . Miałam  jeszcze innych  kilka ofert  ale ostatecznie wybrałam kredyt gotówkowy  w  T-mobile .

nulesso

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 25, 2017, 12:07:08 pm »
Ta oferta jest  świetna @Ravina . Nie dawno  na nią się natknąłem  można powiedzieć ze zupełnie przypadkowo   .
Troche poczytałem  i zastanawiam  sie nad pożyczką w wysokości  10  tys . W sumie to  bardziej  jestem  już przekonany  do  tej pożyczki  niż się zastanawiam  ;) . Co  do  kosztów  to znalazłem  na jednej  ze stron  , że  pożyczka 10 000 zł, rozłożona na 2 lata, miesięczna rata wyniesie 503,80 zł
- Pożyczka 20 000 zł, rozłożona na 4 lata, miesięczna rata wyniesie 576,31 zł
- Pożyczka 30 000 zł, rozłożona na 6 lat, miesięczna rata wyniesie 659,15 zł .
Tak  koszty  wyglądają przykładowe  może komuś z was ie to przyda ja wybiorę chyba tą pierwszą  opcje  ;).
Świetne zestawienie. Przyda mi się bo aktualnie też zainteresowała mnie pożyczka w t-mobile i dobrze by było mieć rozeznanie w tych kosztach. Obecnie też szukam takich poglądowych kosztów różnych ofert. Ta też będzie bardzo pomocna-dzięki. Może znajdę więcej zestawień ;) 

jolene_

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2018, 01:39:08 pm »
Ciekawe jak to wygląda w tym roku, na pewno koszty takiej pożyczki się zmieniły...
Przeciwzmarszczkowy Richevon nie zawiera chemicznych dodatków - dlatego jest idealny dla wrażliwej cery https://poznajrichevon.pl/