Autor Wątek: Pożyczka konsolidacyjna w T-mobile - OPINIE i KOSZTY  (Przeczytany 12123 razy)

maciej

• Newbie
  • *
Odp: Pożyczka konsolidacyjna w T-mobile - OPINIE i KOSZTY
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 15, 2016, 02:38:51 pm »
Usługi bankowe na bardzo wysokim poziomie, nic złego nawet gdybym chciał powiedzieć nie mogę. Na konsolidację zdecydowałem się pół roku temu, nie żałuje, że to zrobiłem ani tego, że wybrałem T-mobile bo warto zaznaczyć, że poza tym, że jest to globalna i jedna z lepszych marek telefonii komórkowej na świecie to w bankowości również jest całkiem nieźle.

kamka45

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 21, 2016, 01:37:09 pm »
Właśnie takie komentarze podświadomie bardzo chciałam przeczytać. Złożyłam wniosek o kredyt do T-mobile, co prawda wiadomo, że nie jest to jeszcze konkretne zobowiązanie i mogę się z tego wycofać ale chyba już nie chce. I tak sporo czasu poświęciłam na szukanie fajnej oferty więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z tym kredytem.

Dumin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2016, 07:28:42 pm »
Konsolidacja w T-mobile wychodzi  tanio .
Siostra wczoraj  złożyła wniosek  w banku  i  czeka na odpowiedz. Wszystko  jest  na dobrej  drodze .
Przed złożeniem  wniosku  była u doradcy  który obliczył  jej koszty  i okazało  się  , że to  bardzo  korzystna oferta dla niej . Po rozmowie w banku  też wszystko wskazuje , że wniosek  będzie rozpatrzony  pozytywnie  .
Tylko  kwestia czasu i troszkę  cierpliwości  :)

Pożyczki opinie forum - opinie o firmach pożyczkowych

« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2016, 07:28:42 pm »

Eklerek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 15, 2016, 01:25:57 pm »
Nie wiem  jak  tam  te koszty  dokładnie wyglądają  . Ale widzę , że tu  piszą  użytkownicy  o kosztach  i  nie wychodzi  to  drogo  -wiec pewnie  tak  jest  . Natomiast  co  do  całokształtu oferty  jak  sobie sprawdziłem  na stronie T-mobile  to  wygląda  to  bardzo  ciekawie  i  korzystnie na pierwszy  rzut  oka .
 A przy  bliższym zapoznaniu  się z oferta tylko  bardziej  przekonujemy  się do  niej  .
 Ja uważam  pożyczkę konsolidacyjną w T-mobile za godną skorzystania .

Mira

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 19, 2016, 12:25:55 am »
Widzę tu link  podany  na forum  gdzie można sprawdzić analizę ofert -wystarczy  tylko w niego  wejść  i  już  można się dowiedzieć  sporo  informacji na temat  pożyczki  konsolidacyjnej  w T- mobiłe  -łatwo  i  szybko bez zbędnych  poszukiwań :)
Ja właśnie sprawdzam  :)

nulesso

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 25, 2017, 12:01:40 pm »
Od razu tu na forum można złożyć wniosek jak widzimy ;) A jak przeglądam wpisy na tym forum to nawet często pojawiają się tematy i pytania gdzie można znaleźć taki wniosek. Najczęściej wszyscy piszemy, że na stronach bankowych-bo to prawda. Ale coraz częściej widzę, że tu też przez to forum możemy taki wniosek złożyć. Wiele to ułatwia bo nie trzeba już szukać na stronie banku. Dobry i wygodny sposób dla leniwych osób ;D

KatiKat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 28, 2017, 02:31:03 pm »
Nie wiem  jak  tam  te koszty  dokładnie wyglądają  . Ale widzę , że tu  piszą  użytkownicy  o kosztach  i  nie wychodzi  to  drogo  -wiec pewnie  tak  jest  . Natomiast  co  do  całokształtu oferty  jak  sobie sprawdziłem  na stronie T-mobile  to  wygląda  to  bardzo  ciekawie  i  korzystnie na pierwszy  rzut  oka .
 A przy  bliższym zapoznaniu  się z oferta tylko  bardziej  przekonujemy  się do  niej  .
 Ja uważam  pożyczkę konsolidacyjną w T-mobile za godną skorzystania .
Na tyle na ile ja się orientuje w ofertach banku t-mobile nie są tam duże koszty. Dobrze by było gdybyś sobie zobaczył jakieś przykładowe zestawienia w tedy może bardziej by ci to jakoś pomogło. Mógłbyś tez sobie porównać koszty w t-mobile do innych.
Ale chyba najważniejszy fakt to taki wynikający z opinii , że jest nie drogo  ;D 
To już jest bardzo przekonujące a resztę można sprawdzić. 

laki7

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:14:19 pm »
Zastanawiałem się podobnie jak niektórzy jakie są koszty kredytu konsolidacyjnego w T-mobile. Po przeczytaniu na forum komentarzy jestem spokojny bo wygląda na to, że koszty nie są wysokie. Być może nie długo będę potrzebował kredytu konsolidacyjnego i rozglądam się za ciekawymi ofertami.
Wiadomo, że chce kredyt o niskich opłatach jak jest to możliwe. Sprawdzę też inne oferty żeby mieć jakieś porównanie. Może znajdę jeszcze jakieś propozycje które mnie zainteresują.

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 15, 2017, 01:34:49 pm »
Koszty kredytu konsolidacyjnego w t-mobile wychodzą naprawdę nie duże. I często widać to właśnie w opiniach. Osobiście tez sobie obliczałem to na kalkulatorze kredytowym i potwierdzam, że nie drogo wyszło. A skoro tyle jest opoini na temat tych kosztów to chyba musi byc to prawda. Ja nie ma co do tego wątpliwości.

rolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 08, 2017, 08:30:53 pm »
Koszty kredytu konsolidacyjnego w t-mobile wychodzą naprawdę nie duże. I często widać to właśnie w opiniach. Osobiście tez sobie obliczałem to na kalkulatorze kredytowym i potwierdzam, że nie drogo wyszło. A skoro tyle jest opoini na temat tych kosztów to chyba musi byc to prawda. Ja nie ma co do tego wątpliwości.
Nie drogo to znaczy ile? Ktoś coś jakieś szczegóły swoich kosztów mógłby przedstawić? Chciałem zobaczyć to na gotowych przykładach. Może i ja skorzystam z kalkulatora. Ale na początek jednak chciałem też zerknąć na przykłady kosztów kredytu konsolidacyjnego w T-mobile także podsyłajcie jak możecie :)