Autor Wątek: Pożyczka konsolidacyjna w T-mobile - OPINIE i KOSZTY  (Przeczytany 9319 razy)

maciej

• Newbie
  • *
Odp: Pożyczka konsolidacyjna w T-mobile - OPINIE i KOSZTY
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 15, 2016, 02:38:51 pm »
Usługi bankowe na bardzo wysokim poziomie, nic złego nawet gdybym chciał powiedzieć nie mogę. Na konsolidację zdecydowałem się pół roku temu, nie żałuje, że to zrobiłem ani tego, że wybrałem T-mobile bo warto zaznaczyć, że poza tym, że jest to globalna i jedna z lepszych marek telefonii komórkowej na świecie to w bankowości również jest całkiem nieźle.

kamka45

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 21, 2016, 01:37:09 pm »
Właśnie takie komentarze podświadomie bardzo chciałam przeczytać. Złożyłam wniosek o kredyt do T-mobile, co prawda wiadomo, że nie jest to jeszcze konkretne zobowiązanie i mogę się z tego wycofać ale chyba już nie chce. I tak sporo czasu poświęciłam na szukanie fajnej oferty więc mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z tym kredytem.

Dumin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2016, 07:28:42 pm »
Konsolidacja w T-mobile wychodzi  tanio .
Siostra wczoraj  złożyła wniosek  w banku  i  czeka na odpowiedz. Wszystko  jest  na dobrej  drodze .
Przed złożeniem  wniosku  była u doradcy  który obliczył  jej koszty  i okazało  się  , że to  bardzo  korzystna oferta dla niej . Po rozmowie w banku  też wszystko wskazuje , że wniosek  będzie rozpatrzony  pozytywnie  .
Tylko  kwestia czasu i troszkę  cierpliwości  :)

Eklerek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 15, 2016, 01:25:57 pm »
Nie wiem  jak  tam  te koszty  dokładnie wyglądają  . Ale widzę , że tu  piszą  użytkownicy  o kosztach  i  nie wychodzi  to  drogo  -wiec pewnie  tak  jest  . Natomiast  co  do  całokształtu oferty  jak  sobie sprawdziłem  na stronie T-mobile  to  wygląda  to  bardzo  ciekawie  i  korzystnie na pierwszy  rzut  oka .
 A przy  bliższym zapoznaniu  się z oferta tylko  bardziej  przekonujemy  się do  niej  .
 Ja uważam  pożyczkę konsolidacyjną w T-mobile za godną skorzystania .

Mira

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 19, 2016, 12:25:55 am »
Widzę tu link  podany  na forum  gdzie można sprawdzić analizę ofert -wystarczy  tylko w niego  wejść  i  już  można się dowiedzieć  sporo  informacji na temat  pożyczki  konsolidacyjnej  w T- mobiłe  -łatwo  i  szybko bez zbędnych  poszukiwań :)
Ja właśnie sprawdzam  :)

nulesso

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 25, 2017, 12:01:40 pm »
Od razu tu na forum można złożyć wniosek jak widzimy ;) A jak przeglądam wpisy na tym forum to nawet często pojawiają się tematy i pytania gdzie można znaleźć taki wniosek. Najczęściej wszyscy piszemy, że na stronach bankowych-bo to prawda. Ale coraz częściej widzę, że tu też przez to forum możemy taki wniosek złożyć. Wiele to ułatwia bo nie trzeba już szukać na stronie banku. Dobry i wygodny sposób dla leniwych osób ;D

KatiKat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 28, 2017, 02:31:03 pm »
Nie wiem  jak  tam  te koszty  dokładnie wyglądają  . Ale widzę , że tu  piszą  użytkownicy  o kosztach  i  nie wychodzi  to  drogo  -wiec pewnie  tak  jest  . Natomiast  co  do  całokształtu oferty  jak  sobie sprawdziłem  na stronie T-mobile  to  wygląda  to  bardzo  ciekawie  i  korzystnie na pierwszy  rzut  oka .
 A przy  bliższym zapoznaniu  się z oferta tylko  bardziej  przekonujemy  się do  niej  .
 Ja uważam  pożyczkę konsolidacyjną w T-mobile za godną skorzystania .
Na tyle na ile ja się orientuje w ofertach banku t-mobile nie są tam duże koszty. Dobrze by było gdybyś sobie zobaczył jakieś przykładowe zestawienia w tedy może bardziej by ci to jakoś pomogło. Mógłbyś tez sobie porównać koszty w t-mobile do innych.
Ale chyba najważniejszy fakt to taki wynikający z opinii , że jest nie drogo  ;D 
To już jest bardzo przekonujące a resztę można sprawdzić. 

laki7

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 09, 2017, 10:14:19 pm »
Zastanawiałem się podobnie jak niektórzy jakie są koszty kredytu konsolidacyjnego w T-mobile. Po przeczytaniu na forum komentarzy jestem spokojny bo wygląda na to, że koszty nie są wysokie. Być może nie długo będę potrzebował kredytu konsolidacyjnego i rozglądam się za ciekawymi ofertami.
Wiadomo, że chce kredyt o niskich opłatach jak jest to możliwe. Sprawdzę też inne oferty żeby mieć jakieś porównanie. Może znajdę jeszcze jakieś propozycje które mnie zainteresują.

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 15, 2017, 01:34:49 pm »
Koszty kredytu konsolidacyjnego w t-mobile wychodzą naprawdę nie duże. I często widać to właśnie w opiniach. Osobiście tez sobie obliczałem to na kalkulatorze kredytowym i potwierdzam, że nie drogo wyszło. A skoro tyle jest opoini na temat tych kosztów to chyba musi byc to prawda. Ja nie ma co do tego wątpliwości.