Autor Wątek: Kredyt gotówkowy inbank negatywne opinie  (Przeczytany 3283 razy)

kredytek

• Newbie
  • *
Kredyt gotówkowy inbank negatywne opinie
« dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:54:33 am »
W inbanku pojawiła się oferta kredyt gotówkowy do 50 000 złotych przez internet - czy ktoś tutaj z was korzystał już może z oferty tego kredytu?
Jeśli tak to bardzo proszę o opinie, i dajcie znać czy są jakieś negatywne opinie o inbanku?
To nowy bank i wolałbym wiedzieć na co uważać jeśli sa takie kwestie z nimi.

Mareczek

• Jr. Member
  • **
Odp: Kredyt gotówkowy inbank negatywne opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2017, 08:56:56 am »
W inbanku pojawiła się oferta kredyt gotówkowy do 50 000 złotych przez internet - czy ktoś tutaj z was korzystał już może z oferty tego kredytu?
Jeśli tak to bardzo proszę o opinie, i dajcie znać czy są jakieś negatywne opinie o inbanku?
To nowy bank i wolałbym wiedzieć na co uważać jeśli sa takie kwestie z nimi.

Tutaj masz świetnie opisany kredyt gotówkowy w inbank i opinie klientów tego banku http://kalkulatorkredytugotowkowego.pl/opinie-o-kredytach-gotowkowych/kredyt-gotowkowy-w-inbank-opinie/ jak ja brałem 2 tygodnie temu u nich kredyt tez sprawdzałem opinie na forach i blogach i szczerze Ci powiem, że ciężko o negatywne opinie o inbanku.
To faktycznie BANK, mają najtańszy kredyt co potwierdzają między innymi Totalmoney i Bankier - tak więc na pewno godni zaufania.

Moja opinia także pozytywna - szybka akcja, gotówka na konto w 20 minut.

grzesiek gdansk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2017, 02:12:53 pm »
Dlaczego pytasz o negatywne opinie ??:) o minusy ?? PRzeważnie każdy pyta o plusy na początku, a jak wszystko zostanie lądnie przedstawione to dopiero pyta gdzi jest haczyk :) korzystalęm z inbanku jakiś czas temu, znalazłem o nim informacje na innym forum. Zlożyłem wniosek po przeanalizowaniu kolkulatora pożyczkowego. Bałęm się trochę i wziąłem mały kredycik na krótki okres czasu. Muszę przyzna ć że jestem pozytywnie zaskoczony i mogę ci polecić:) Negatycwnycj opinii nie widziałęm

yourmove

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2017, 02:23:16 pm »
czytałem to forum i patrzylęm z wielkim niedowierzaniem, wszedłem na strone inbanku i faktycznie. Po kilku minutach czytnia, oglądania tych nagród chyba mo,zana się skusić na ta oferte. Szukalęm kalkulatora kredytowego i w tym inbanku faktycznie wychodzi najtaniej. Ciekaw jestem czym jest to spowodowane, jak wygląda umowa kredytowa, i dlaczego tak mało opinii w internecie na ich temat... Mam nadzieje że to się niedługo wyjasni

mariuszek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2017, 02:32:40 pm »
opinii na temat tej pożyczki nie widzialęm, wogole mało jest o tym banku faktycznie. Czytając to co mają na strone rozumiem 5przez 10. Niewiem co o tym myśleć. JEżeli chodzi o pożyczki z jakich ja korzystam to sporo tańsze, nawet 200 300zł. Szczerse mówiąc zastanawiam się czy następnym razem nie skorzystać zzz ich oferty. Ciekawe jeszcze jak jest z bikiem i krd. Ktoś wie coś więcej ??

szejk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2017, 02:38:39 pm »
jeżeli chodzi o inbank to na ich strone jest moim zdaniem wszystko jasno i klarownie opisane, można się dowiedzieć wszystkiego. Pozatym te nagrody w rankingach, dla mnie to wystarczy aby im zaufać. Myślę że są najtańsi i najlepsi, a grono zadowolonych klientów systematycznie się powiększa, na forach też niedługo zacznie huczć o tym jak eliminują konkurencje :P

wilkinson

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2017, 02:45:12 pm »
KRedyt nr1 w Ebroker, Bankier.pl Totalmoney, to faktycznie mowi samo za siebie. Przeanalizowałęm ten kredyt na 50 tyś i gdyby ten okres spłaty można troszkę wyd;łużyć, no ale nie mo zna mieć wszystkiego, i tak to najlepsze warunki, bardzo mocne wejście na rynek.

Mag

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2017, 11:42:58 am »
KRedyt nr1 w Ebroker, Bankier.pl Totalmoney, to faktycznie mówi samo za siebie.

No tam rankingi rankingami, za pieniądze wszystko się da, ale rzeczywiście na pierwszy rzut oka wydaje się tani jak na internetowy to całkiem dobre RRSO. Tak przynajmniej jest napisane w tej opinii o Inbank http://antyhaczyk.blogspot.com/2017/06/inbank-opinie-kredyty-oplaty-lokaty.html InBank na polskim rynku dopiero co się pojawił. Wszelkie opinie mogą dotyczyć samej oferty tego kredytu, ale nawet jak ktoś już skorzystał to niewiele może powiedzieć, bo dopiero można wyrazi opinie jak się już jakiś czas spłaca taki kredyt. Ewentualnie można coś powiedzieć o jakichś kosztach i opłatach początkowych.