Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum Vivusa / Odp: niskie koszty pożyczek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dove dnia Wrzesień 15, 2017, 06:51:33 pm »
No wśród firm pożyczkowych ma, ale zobacz sobie np. w porównaniu do banków. Tyle, że żaden bank nie da kredytu na 1 miesiąc  za darmo w promocji dla nowego klienta.
2
Forum Vivusa / Odp: Pożyczka Vivus - opinie użytkowników
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dove dnia Wrzesień 15, 2017, 06:48:48 pm »
Na opinie w Internecie trzeba czasem wziąć nawias, bo firmy zlecają agencjom PR i marketingowym pisanie takich opinii. Nie zmienia to faktu, że przynajmniej w kwestii pierwszej darmowej pożyczki są dość dobre opinie o Vivus np. tutaj: http://antyhaczyk.blogspot.com. Opinie o drugiej pożyczce w Vivus i kolejnych już bywają różne. No bo mimo, że Vivus jest dość tani na tle pozostałych firm, to w stosunku do banków jest i tak drogo poza promocją tej pierwszej pożyczki za darmo oczywiście.
3
Pożyczki i kredyty w Tmobile / Odp: Pożyczka konsolidacyjna w T-mobile - OPINIE i KOSZTY
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ffff dnia Wrzesień 15, 2017, 01:34:49 pm »
Koszty kredytu konsolidacyjnego w t-mobile wychodzą naprawdę nie duże. I często widać to właśnie w opiniach. Osobiście tez sobie obliczałem to na kalkulatorze kredytowym i potwierdzam, że nie drogo wyszło. A skoro tyle jest opoini na temat tych kosztów to chyba musi byc to prawda. Ja nie ma co do tego wątpliwości.
4
Pożyczki i kredyty w Tmobile / Odp: Kredyt konsolidacyjny Tmobile opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ffff dnia Wrzesień 15, 2017, 01:29:48 pm »
Moja opinia na temat kredytu konsolidacyjnego w t-mobile będzie krótka i konkretna ;D
JEden z lepszych kredytów pod wzgledem kosztów,oprocentowania w sumie to pod każdym względem. Żałuje, że wczesniej nie odkryłęm ich oferty.
Ale nic straconego. Będe wiedział na przyszłość gdzie znajdę świetny kredyt konsolidacyjny. Jeśli ktos szuka takiego kredytu to sprawdźcie oferte T-mobile koniecznie!! 8)
5
Pożyczki i kredyty w Banku Pocztowym / Odp: Pożyczka konsolidacyjna 60 000 złotych w Banku Pocztowym - OPINIE klientów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ffff dnia Wrzesień 15, 2017, 01:24:12 pm »
Nie wiedziałam nawet, że Bank Pocztowy oferuje pożyczki/kredyty konsolidacyjne na tak duże kwoty. wiedziała, że mają jakieś niewielkie oferty. Ale jak się przyglądam warunkom, to stwierdzam, że są na prawdę ciekawe.

No ale zważcie na to, że kredyt konsolidacyjny na poczcie to nie najlepsze rozwiązanie - pomogą bo skonsolidują wam długi ale zważcie na to ile kosztów przy tym dodatkowych naliczą???
Polecam sprawdzić sobie jakiś kalkulator :)
Nie przesadzajmy z tymi kosztami bo wcale ten kredyt konsolidacyjny w banku pocztowym nie wychodzi nie wiadomo jak drogo. I skoro inni ludzie z niego korzystają to chyba jest to opłacalne. Bo gdyby koszty były jakieś kosmiczne to raczej chetnych na ten kredyt by nie było....
A jest troche inaczej. Więc nie ma co od razu negatywnie sie nastawiąć. Tylko najpierw poznać oferte, koszty i dopiero zdecydowac czy nam sie to opłaca.
6
Pożyczki i kredyty w PEKAO / Odp: Szybki kredyt konsolidacyjny w PEKAO SA OPINIE KLIENTÓW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ffff dnia Wrzesień 15, 2017, 01:19:43 pm »
Jeżeli posiadasz juz jakieś zadłużenie to myślę, że możesz mieć problem z uzyskaniem kredytu, bo każdy bank weryfikuje listy dłużników zanim udzielą kredytu. Więcej informacji na ten temat na pewno udzielą Ci osoby w placówce banku
Ale na tym polega właśnie kredyt konsolidacyjny, że bierzemy go na spłatę innych zobowiązań. Oczywiście tez musimy mieć odpowiednia zdolność kredytowa i bank może nam odmówić takiego kredytu jesli nie spełniamy warunków. Z tym trzeba się liczyć. Ale ten kredyt konsolidacyjny w PEKAO jest wyjątkowy i opłacalny. Warto skorzystać taka moja opinia. 
7
Pożyczki i Kredyty w Credit Agricole / Odp: Kredyt czy pożyczka konsolidacyjna w Credit Agricole - OPINIE i KOSZTY
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ffff dnia Wrzesień 15, 2017, 01:12:34 pm »
Z tego co się orientuje to wiem, że w Credit agricole jest dostępny kredyt konsolidacyjny nie wiem jak z pożyczką. Ale bardzo fajne ma warunki ten kredyt:
okres kredytowania może trwać nawet 120 miesięcy,
możliwość podwyższenia kwoty kredytu i uzyskanie gotówki na dowolny cel kredytowy,
ubezpieczenie dla kredytobiorcy i jego rodziny,
możliwość dopasowania wysokości rat kredytu do potrzeb i możliwości finansowych klienta.
Niektórym mogą się wydawac podobne do warunków w innych bankach bo tu napisane jest to bardzo ogólnie. Ale jak sie przyjrzymy to da się zauważyć, że sa świetne.
8
Pożyczki i kredyty w Banku BPH / Odp: Pożyczka konsolidacja Bank BPH - OPINIE KLIENTÓW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ffff dnia Wrzesień 15, 2017, 12:57:20 pm »
Promocje są przecież co jakis czas więc nie ma co sie martwic, że kogos ominęła i nie zdążył. Bo jak śledze sobie oferty banku bph tą kredytu konsolidacyjnego i innych kredytów to w tym banku dosć często zaobserwowałem promocje. Dlatego trzeba sprawdzać co jakis czas czy nic sie nie zmienia i na pewno uda sie trafić jeśli bedziemy na bieżąco ;) Osobiście uwazam, że nawet bez zadnych promocji ten kredyt konsolidacyjny jest bardzo dobrym kredytem.
9
Pożyczki i kredyty w Banku Millenium / Odp: Pożyczka Konsolidacyjna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ffff dnia Wrzesień 14, 2017, 07:37:46 pm »
Millenium bank miał zawsze dobrą pozycje ze swoimi kredytami. I jest to dużym plusem dla nich. Bo jak wysoko znajdują się w rankingu to też maja duzo klientów. A z tego c się orientuje kredyt konsolidacyjny w Millenium jest często wybieranym kredytem. Z pozostałych kredytów też chętnie korzystają ludzie.
Ja też z pewnością jeszcze kiedyś chętnie rozpocznę z nimi współprace. Super warunki, super kredyty równa się zadowoleni klienci ;)
10
Pożyczki i kredyty w Banku Millenium / Odp: Millenium Bank kredyt konsolidacyjny OPINIE
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ffff dnia Wrzesień 14, 2017, 07:31:49 pm »
Opinii o kredycie konsolidacyjnym w Millenium banku nie brakuje :D
Dodam i ja swoja. Większość najważniejszych kwestii zostało już napisane jak tak sobie czytam powyższe wypowiedzi. Więc dodam tylko, że konsolidacja w Millenium bardzo się opłaca. Co prawda miałem taki kredyt w millenium kilka lat temu ale warunki tego kredytu do dziś są świetne. A nawet napisałbym,że coraz to lepsze :D
Strony: [1] 2 3 ... 10