Najnowsze i najtańsze pożyczki bankowe na rynku czyli co przynosi 2015 rok

tanie kredytyPrzed nami kolejny rok wyzwań i przedsięwzięć finansowych, którym muszą sprostać nasze domowe budżety. Jeśli potrzebujemy pożyczki na dobrych warunkach, którą będziemy mogli spłacić w dłuższym horyzoncie czasowym to wizyta w banku nie jest wykluczona.

Oto najciekawsze i najkorzystniejsze finansowo oferty polskich banków na 2015 rok

Kredyt Multiczwórka w Banku BPH to bardzo przejrzyste zasady:

  • 4% oprocentowanie nominalne, RRSO to jedynie 12% w skali roku
  • 4% prowizja
  • 12 miesięczny okres kredytowania
  • kwota kredytowania od 1040 zł do 4 000 złotych
  • prawo odstąpienia od umowy do 21 dni, bez żadnych kosztów

Przy kwocie 2500 złotych pożyczonej na 12 miesięcy, rata wyniesie jedynie 221,44 złote.

Natomiast T-Mobile Usługi bankowe oferuje „Zimową pożyczkę gotówkową”. Oprocentowanie jest nieco wyższe niż w przypadku poprzednika, bo wynosi 5,5%, ale a to również maksymalna kwota kredytowania jest dużo większa i wynosi nawet 50 000 złotych. Bank akceptuje każdy rodzaj dochodu również umowę zlecenia.

Jeśli zaś jesteście posiadaczami Konta Dobrze Dobranego w Banku PNB Paribas to na pewno zainteresuje Was kredyt gotówkowy tego właśnie Banku z oprocentowaniem nominalnym. Ten kredyt to również gwarancja najniższego kosztu kredytu oraz gwarancja niezmienności raty. Okres kredytowania to aż 7 lat, a kwota jaką możemy pożyczyć to aż 150 tysięcy złotych.

Na rynku kredytów i pożyczek bankowych nadal trwa walka o klienta z korzyścią dla tego ostatniego. Dlatego zanim podejmiemy decyzję warto zapoznać się z szerszą ofertą wielu banków.