Opinie o Santander Consumer Bank – pożyczki w Santanderze

logo_scm

znak towarowy Grupy Santander

Santander Consumer Bank jest instytucją, która w ostatnich latach dość ładnie nam się rozwinęła na polskim rynku. Jednym z ich dokonań jest między innymi wykupienie Żagla (Żagiel trudnił się między innymi kredytami ratalnymi dla dużych sieci sklepów).

Dziś w Santanderze stale można zaciągać kredyty gotówkowe do 25 000 zł

W Santander Consumer Bank można obecnie zaciągnąć kredyt gotówkowy od 500 zł do 25 000 zł. Kwota być może nie jest aż tak wysoka, jednak taki kredyt dostaną nawet osoby, które nie są klientami Santandera. Wystarczy wypełnić prosty formularz na ich stronie internetowej – ten zawiera podstawowe dane, a następnie go wysłać, po czym Santander zatelefonuje do nas z weryfikacją klienta.

Santander to nie tylko bank

Grupa Santander próbuje swoich sił także na innych rynkach. To także ubezpieczenia, a także leasing. Można wykupić ubezpieczenie ochronne, ale głównymi produktami ubezpieczeniowymi są ubezpieczenia kredytowe. Jeśli zaś chodzi o leasing, to Santander daje miedzy innymi:

  • pierwszą ratę leasingu gratis,
  • 0 zł za przedterminowe zakończenie leasingu (można spłacić leasing wcześniej),
  • 0 zł za obsługę rejestracji pojazdu,

Jeśli chodzi o pozostałe warunki, to warto samodzielnie sprawdzić na ich stronie.

Opinie o Santander Bank

Opinie o Santanderze są tak różne, jak różne ich usługi i klienci. W internecie znajdziemy zarówno skrajnie dobre, jak i skrajnie negatywne. Jednak zdecydowana większość jest na plus (inaczej bank nie rozwijałby się w takim tempie jak obecnie). Bank robi to co ma robić, a klient dostaje to co ma na umowie. Aby nie mieć wątpliwości, należy uważnie czytać umowę przed jej podpisaniem i na pewno żaden klient na tym nie ucierpi.