Uważaj na super oferty pożyczkowe – 100 000 zł bez formalności

pożyczki do 100 000 zł bez formalnościCzęsto lokalne firmy, lub firmy internetowe, oferują swoim klientom tzw. super oferty pożyczkowe w których możesz liczyć na naprawdę „super ofertę” pożyczki. Wiele z nich twierdzi, że są darmowe i na pierwszy rzut oka może się tak wydawać, ale nie zawsze tak jest.

Jeśli coś wydaje się zbyt piękne, to nie licz że wygrałeś na loterii, bo firmy pożyczkowe nie zajmują się rozdawnictwem. Ich jedynym celem jest zarobek – dochód. Dlatego w każdym działaniu mają swój cel.

Pożyczka do 100 000 zł bez formalności

Kto mógłby uwierzyć w taką ofertę? A jednak naiwni się trafiają.

  • nie musisz mieć stałych dochodów,
  • nie musisz mieć zaświadczenia o pracę,
  • może być zadłużony w BIK,

a i tak otrzymasz ofertę pożyczki do 100 000 zł bez formalności.

Przyjrzyj się uważnie i jeszcze raz przeczytaj powyższy tekst, a zobaczymy czy jesteś w stanie zauważyć mały haczyk.

Wystarczy jedynie potwierdzenie Twoich danych aby otrzymać pożyczkę

A jak najlepiej potwierdzić swoje dane? Otóż przelać 50 zł na konto pożyczkodawcy. Co to jest 50 zł za potwierdzenie danych, kiedy mamy perspektywę 100 000 zł? I naiwny klient płaci. Nie wie tylko, że w regulaminie jest wyraźnie napisane, że płaci na przykład za: poradę finansowa, katalog firm pożyczkowych, albo za usługę oceny sytuacji finansowej.

Przy okazji zgadza się na oddanie swoich cennych danych osobowych (bo często ankiety przy takich pożyczkach są naprawdę szczegółowe). A zatem 10 naiwnych klientów dziennie, daje jakieś 500 zł brutto, zaś miesięcznie jest to około 15 000 zł. A „biznes” nie wymaga dużego zaplecza ani ludzi ani biura. Strona internetowa to koszt do 1000 zł, a później już tylko reklama, która jak wiadomo jest dźwignią handlu.

Zbyt piękne żeby było prawdziwe

Wszystkich ofert nie jesteśmy w stanie sprawdzić, nie sprawdzimy też wszystkich firm, ale połowę roboty możesz wykonać Ty. Jeśli nie masz pewności, przeczytaj regulamin, jeśli nadal nie rozumiesz, lepiej zapłać te 50 zł prawnikowi za objaśnienie, ale nigdy nie wysyłaj takiej kwoty jako potwierdzenia swoich danych.

Nie daj się oszukać!