Kredyt gotówkowy Banku Pocztowego z promocją

bank pocztowy logoBank Pocztowy często jest bagatelizowany w różnego rodzaju rankingach i porównywarkach kredytów bankowych. Jednak trzeba przyznać, że w ostatnim czasie całkiem ciekawie się rozwinął i zyskał pokaźne grono klientów. Jak się okazuje (jak to bank) coraz mocniej naciskają i zachęcają do swoich ofert dotyczących kredytów gotówkowych i innych produktów bankowych.

Sprawdźmy co tym razem ma dla nas Bank Pocztowy.


 

Bank Pocztowy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotował promocyjny kredyt gotówkowy. Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2014 roku, dlatego warto się pośpieszyć, ale kto wie – może ta oferta zostanie przedłużona.

Plusy kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym

To, na co należy zwrócić uwagę, to dość korzystne oprocentowanie, nawet od 5,99% w skali roku. W ofercie standardowej oprocentowanie kredytu jest dwukrotnie wyższe. Dostępna maksymalna wysokość kredytu to 150 000 zł, zaś okres spłaty można rozłożyć, aż na 150 miesięcy. Wnioskując o gotówkę do 15 000 zł, można skorzystać również z opcji ‘kredyt bez zgody współmałżonka’. Prowizja za udzielenie kredytu w wersji promocyjnej wynosi 8,85%, zaś przy kredycie standardowym wzrasta do 16%. Warto więc zwrócić uwagę na kredyt promocyjny Banku Pocztowego, przeglądając oferty innych banków.

Minusy kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym

W dobie dostępu do usług bankowych drogą on-line, niestety Bank Pocztowy nie jest liderem. Wniosku kredytowego nie można złożyć przez Internet. Zamiast tego, można wysłać prośbę o kontakt z Doradcą, a następnie poprzez Infolinię złożyć wniosek, bądź też osobiście udać się do oddziału Banku Pocztowego lub Urzędu Pocztowego. Bank zapewnia, że przy składaniu wniosku za pośrednictwem Infolinii, decyzję można otrzymać niemalże natychmiast po podaniu niezbędnych informacji.

A co Wy uważacie o tej ofercie? Czy ma szansę zabłysnąć na tle innych kredytów gotówkowych, potocznie zwanych pożyczkami bankowymi?