Kredyt gotówkowy w BZ WBK – opinie o pożyczce w Banku Zachodnim

kredyt gotówkowy bz wbk

Postać przedstawia K. Spacey’a, amerykańskiego aktora, który promował markę BZ WBK, między innymi kredyt gotówkowy.

Dziś na celownik weźmiemy bank BZ WBK, czyli Bank Zachodni. Jest to bez wątpienia jeden z największych polskich banków komercyjnych, który będzie brany pod uwagę w momencie zaciągania pożyczki. Jak prezentuje się ogólna oferta kredytu gotówkowego w BZ WBK?

Kredyt gotówkowy w BZ WBK ogólne informacje

Na stronie internetowej banku BZ WBK możemy znaleźć następujące korzyści zaciągania kredytu gotówkowego w BZ WBK

  • decyzja o kredycie już w 10 minut
  • najłatwiej i najszybciej dla klientów
  • nawet do 20-krotności swoich zarobków netto, maksymalnie do 120 000 zł
  • na dowolny cel
  • 0% prowizji – jeśli minimum 50% kredytu zostanie przeznaczone na spłatę kredytów w innych bankach.
  • bez poręczycieli
  • do 72 miesięcy
  • z ubezpieczeniem kredytu

Ok, co my tu mamy? Oferta jakoś specjalnie nie porywa. Do 120 000 zł – nie jest to jakiś mega hit, bo opisywaliśmy już kredyty do 160 000 zł. Poza tym okres kredytowania to 72 miesiące, czyli o rok krócej niż w przypadku większości banków. Oferta kredytu gotówkowego w BZ WBK nie jest może najgorsza, ale wcale nie jest jakaś wspaniała jak na taki bank. Zawiłe zasady kredytu to kolejny minus. Do 5000 zł oprocentowanie 16%, powyżej 5000 zł coś się zmienia, ale zależy to od masy czynników. Kredyt gotówkowy wydaje się drogi i jeśli ktoś jest w BIK, nie powinien żałować, gdyż podobną ofertę pożyczki, otrzyma w firmach pożyczkowych (minimalnie droższą). O ile jeszcze ma to jakiś sens jak jesteś ich klientem. Jeśli natomiast nie jesteś, to powodzenia w formalnościach itd. Tym razem project manager z BZ WBK się nie postarał i oferta jest naszym zdaniem średnia.

A jakie są Twoje opinie jeśli chodzi o kredyt gotówkowy w BZ WBK?

Zapraszamy Cię do dzielenia się opiniami na temat tego kredytu, być może wniesiesz coś nowego i rzucisz nowe światło na sprawę.