Millenium Bank pożyczka gotówkowa

millenium bank pożyczkaPożyczkę w Millenium Bank można zaciągnąć od 1000 zł do 100 000 zł, a dla nawet najbardziej aktywnych klientów jest możliwość 150 000 zł, czyli dość pokaźna sumka.

Millenium Bank pożyczka – czy warto?

Kolejnym silnym argumentem dla klientów Millenium Bank, którzy przelewają swoje wynagrodzenie na konto Millenium, jest fakt, że bank oferuje niższe oprocentowanie pożyczki wszystkim tym, którzy się na taką opcję zdecydują.

Kolejnym plusem jest oświadczenie banku, które mówi o decyzji o przyznaniu pożyczki nawet w ciągu 15 minut. Pieniądze mamy dostać tego samego dnia w którym składaliśmy wniosek.

Symulacja pożyczki w Millenium Bank

Powiedzmy, że chcemy szybką pożyczkę na jak najkrótszy okres czasu. Taką opcją może być 1000 zł na pół roku, czyli 6 miesięcy. Przy takiej pożyczce zapłacimy 184 zł raty miesięcznej, a oprocentowanie wyniesie 42,23%

Jeśli zdecydujemy się zadeklarować przelew naszego wynagrodzenia na konto Millenium Bank, oprocentowanie może spaść do 40,81%, jednak przy najniższej pożyczce, nie przełoży się to na koszt raty miesięcznej.

150 000 zł w Millenium Bank

Jeśli interesuje Cię nieco większy kredyt, bo na przykład jesteś przedsiębiorcą lub planujesz nowy biznes, to 150 000 zł na okres 84 miesiące może być kuszące. W tym przypadku rata miesięczna wyniesie 3 157 zł przy oprocentowaniu 19,62%, zaś gdy zadeklarujemy przelew wynagrodzenia na konto Millenium, wtedy oprocentowanie spadnie do 18,42% i da nam ratę w wysokości 3 067 zł, to aż o 90 zł mniej co w okresie 84 miesięcy daje aż 7560 zł MNIEJ. Czyli decydując się na wysoki kredyt, z całą pewnością warto mieć Millenium Bank jako konto główne i przelewać na nie nasze wynagrodzenie.

Minusy Millenium Bank

Głównym minusem wydaje się fakt, że aby zaciągnąć kredyt w Millenium Bank, trzeba mieć czystą sytuację w BIK i BIG. Banki skrupulatnie sprawdzają tego typu rejestratorów długów, więc jeśli masz złą sytuację kredytową, to niestety nie licz na pożyczkę. Wtedy zostają inne firmy pożyczkowe, które znajdziesz także na naszej stronie.

Powodzenia.