Pożyczka Ekspresowa w Pekao

pekaoInteresuje Cię szybka pożyczka bankowa? Sprawdźmy jak wygląda i jak się prezentuje Pożyczka Ekspresowa w Pekao.

Do 150 000 zł w Pekao

Pekao oferuje całkiem sporą pożyczkę do 150 000 zł , jest to kwota za którą można kupić całkiem sporo, na przykład mieszkanie, dobry samochód, można też założyć firmę. Jak wyglądają ogólne zasady przy pożyczce Ekspresowej w Pekao.

A zatem 150 000 zł podzielone na 84 miesiące, daje nam ratę w wysokości 2674 zł miesięcznie. Gdybyśmy chcieli taką pożyczkę wziąć na rok (bo planujemy szybki biznes), wtedy miesięczna wysokość raty wyniesie 13461 zł.

Mała pożyczka ekspresowa w Pekao

Gdybyśmy się jednak zdecydowali na małą pożyczkę, bo na przykład potrzebujemy spłacić rachunki, zależy nam na szybkim wyjeździe, czy też musimy coś naprawić, to opcja 1000 zł na 12 miesięcy po 90 zł za miesiąc powinna być ciekawą propozycją.

Dodatkowo możemy też wykupić ubezpieczenie do pożyczki, które w najniższej opcji pożyczki, zmieni nam kwotę 90 zł miesięcznie, na 93 zł miesięcznie (czyli praktycznie niezauważalna różnica).

Opinie o pożyczce w Pekao

Pekao jest jednym z największych banków w Polsce. Idąc dalej, mają naprawdę konkurencyjne oferty, jednak najkorzystniejszą ofertę dostaną ci, którzy mają u nich konto, korzystają z ich usług i uwzględniają stałe przelewy (np. miesięczna wypłata wynagrodzenia na konto Pekao).

Pożyczka w Pekao a BIK

Jak każdy bank, tak też Pekao sprawdza BIK. Jeśli twoja historia kredytowa jest zła, bo na przykład zdarzało Ci się nie spłacać rachunków telefonicznych, masz zadłużenia komornicze lub windykator domaga się spłaty Twoich faktur, wtedy może okazać się, że bank nie da Ci pożyczki.

Mimo wszystko warto próbować złożyć wniosek, dlatego że ostateczna decyzja i tak należy do banku, a być może Twoje wcześniejsze zapisy w BIK uległy skasowaniu lub są przedawnione.

Podsumowując

Bank Pekao i pożyczka ekspresowa to interesująca oferta na tle innych ofert pożyczkowych i jeśli tylko masz taką możliwość, to możesz się nią zainteresować.