Pożyczka gotówkowa w ING, nawet do 160 000 zł w pożyczka Premium

kredyt w INGZazwyczaj banki proponują w kredytach gotówkowych do 100 000 zł, maksymalnie do 150 000 zł (mowa o kredycie gotówkowym). Jednak Bank ING postanowił pójść o krok dalej i zaproponować swoim klientom do 160 000 zł kredytu.

Jak to wygląda i czy faktycznie tak duży kredyt gotówkowy można dostać już w 15 minut przez internet?

Do 10 000 zł kredytu w ING przez internet

Jeśli jesteś klientem banku ING, a w dodatku masz dobrą historię kredytową, to otrzymanie 10 000 zł przez internet jest formalnością. Wtedy faktycznie całość nie zajmuje dłużej niż kwadrans, gdyż system jest w stanie obliczyć czy jesteś zdolny spłacić kredyt czy też nie.

Jeśli jesteś nowym klientem, bank może potrzebować nieco dłuższej ilości czasu, aby zweryfikować Twoją historię kredytową i zdolność. Może na przykład poprosić o dokumenty, które świadczą iż jesteś rzetelnym klientem, na przykład fakturę telefoniczną za ostatnie trzy miesiące czy też wyciąg z obecnego konta z okresu kilku miesięcy wstecz.

Od 50 000 zł do 160 000 zł

Przy maksymalnej pożyczce 160 000 zł, pożyczanej na 96 miesięcy czyli na 8 lat, będziemy mieli do spłacania  2 286,93 zł miesięcznie. Czy to dużo czy też nie, to już subiektywna opinia każdego pożyczkobiorcy. Naszym zdaniem oferta jest akceptowalna.

Czy dostaniemy taki kredyt gotówkowy na stronie ING banku? Nie. Po 160 000 zł trzeba udać się osobiście do placówki banku. Przez internet weźmiemy maksymalnie 60 000 zł. Jednak nie jest to tylko wymysł ING banku, tak naprawdę większość banków ma takie zasady i nie powinno to nikogo dziwić, jednak 160 000 zł jest pokaźną sumą.

Czy dostanę pożyczkę w ING jeśli jestem w BIK?

Jeśli jesteś dłużnikiem w BIK, BIG czy KRD, prawdopodobnie nie otrzymasz pożyczki w żadnym banku komercyjnym, gdyż te instytucje bardzo przestrzegają tej zasady, aby osoba pożyczająca, miała dobrą historię. Pozostaje albo zadbać o uregulowanie wcześniejszych długów i wyczyszczenie swojej historii w w/w rejestratorach dłużników, a następnie ubiegać się o kredyt gotówkowy.

Powodzenia.