Hapi Loans – opinie i koszty

Przecież życie nie zawsze układa się po naszej myśli, więc jeżeli trafią Ci się nieprzewidziane wydatki – skontaktuj się nami” lub „Wyróżnia nas ludzki stosunek do pieniędzy.”– to hasła reklamowe jednej z nowych firm pożyczkowych obecnych na rynku finansowym. Ale, czy firma pożyczkowa może mieć za cel pomoc innym, skoro chce zarobić na problemach finansowych swoich klientów?

Hapi Loans to jedna z ciekawszych nowinek na rynku pożyczek dostępnych przez Internet. Uwagę przykuwa ciekawa szata graficzna witryny internetowej, przyjazna dla oka klienta, który trafia na ich domenę. Hasło reklamowe powoduje, że ktoś, kto je czyta, czuje, jakby jego problemy były zrozumiałe dla innych. Czy przez to buduje zaufanie?

Hapi Loans przykuwa uwagę – koszty pożyczkihapi loans opinie

Warto pod lupę wziąć koszty, z którymi należy się liczyć, kiedy decydujemy się na pożyczkę z tą firmą. Przeanalizujemy je.

W Hapi Loans możemy zaciągnąć pożyczkę na kwotę od 1 500 zł. do nawet 7 500 zł. i rozłożyć spłatę nawet na 2 lata. Tak więc, decydując się na maksymalną kwotę rozłożoną w spłacie na 24 miesiące, musimy spłacić 14 137, 20 zł. Co oznacza, że spłacamy prawie dwa razy tyle, co pożyczyliśmy. Miesięczna rata wynosi 589.05 zł., co wcale nie oznacza, że kwota ta jest przyjazna dla portfela przeciętnego Nowaka.

Jak to się ma do konkurencji?

Dla porównania, pożyczając 7 500 zł na 90 tygodni w jednej z większych firm pożyczkowych – Providenie, po tym czasie musimy spłacić 10 212, 90 zł. To prawie 4 000 zł. mniej niż w HL. Warto dodać, że firma Provident często jest uznawana za jedną z droższych firm pożyczkowych, a ich warunki w porównaniu do naszej firmy są bardzo przyzwoite. Więcej informacji o Hapi Loans i innych pożyczkach znajdziesz na stronie pożyczki przez internet bez bik (http://pozyczkaprzezinternetbezbik.pl/). Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Można więc wnioskować, że niestety, ale koszty pożyczki w Hapi Pożyczki są bardzo wysokie, przez co można się zniechęcić. Być może hasła reklamowe, które stosują są skuteczne, jednak jeśli ktoś się decyduje na takie zobowiązanie, powinien mieć na uwadze, że stanowczo przepłaca.