Kobieta z kasą – nowa pożyczka do 1500 zł

kobieta z kasą pożyczkaKobieta z kasą to pożyczka, a w zasadzie duża chwilówka (na 31 dni) od 100 – 1500 zł. Jest silnie dedykowana dla kobiet. Zarówno nazwa, jak i szata graficzna nawiązują do kobiet.

Właściciele strony motywują zaciąganie pożyczki bardzo przyziemnymi i niecodziennymi sprawami, takimi jak:

  • pożyczka na wyjazd do SPA,
  • pożyczka na markową torebkę,
  • czy pożyczka na perfumy

Zobaczmy zatem czy pożyczka w Kobieta z kasą jest faktycznie warta grzechu i zachodu.

Pożyczka 500 zł za darmo na 7 dni

500 zł jest to kwota pożyczki, którą możemy zaciągnąć za darmo na tydzień jest kusząca, ale w żaden sposób nie jest to pionierska oferta. Nie wyróżnia się niczym niesamowitym, bo jak wiadomo, są firmy, które oferują nawet 1200 zł za darmo na 30 dni, więc Kobieto z kasą – nie z nami te numery.

Oferta pożyczki Kobieta z kasą

  • Przy pożyczce 1500 zł na 31 dni, do oddania będziemy mieli 402 zł więcej, czyli 1902 zł
  • Przy pożyczce 100 zł na 31 dni, do oddania będziemy mieli 27 zł więcej, czyli 127 zł
  • Przy pożyczce 750 zł na 31 dni, do oddania będzie 201 zł więcej, czyli 951 zł

Podsumowując kwestię ofertową – to tylko 3 wybrane oferty, normalnie możliwości jest znacznie więcej, ale żeby uprościć całość, wybraliśmy takie oto 3. Porównując pożyczkę Kobieta z kasą do innych pożyczek, wychodzi nie najgorzej, ale także niczym się nie wyróżnia. Nie ma tutaj efektu wow, który mówiłby nam – biorę!

Opinie o pożyczce Kobieta z klasą

Ogólnie opinie mają nie złe. Nie ma jakiś negatywnych komentarzy na ich temat. Jednak nie ma też jakiś super chwalebnych. Po prostu jest ok i jeśli oferta wydaje Ci się interesująca, to po prostu ją zaciągnij. W razie jakichkolwiek pytań czy też uwag dotyczących pożyczki Kobieta z kasą, zapraszamy do udzielania się w komentarzach.