Pierwsza pożyczka w Wonga.com – czy to się opłaca?

wongaW dzisiejszym wpisie skupimy się na pożyczkach udzielanych przez firmę WONGA.com – działa na Polskim rynku od nie dawna ale mimo to jest jedną z najbardziej znanych firm pozabankowych udzielających krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Dlatego też dzisiaj weźmiemy pożyczki udzielane przez Wonga.com pod lupę i sprawdzimy czy faktycznie się one opłacają.

Pierwsza pożyczka w Wonga.com

Zaczniemy od pierwszej pożyczki w Wonga, ponieważ zwykle objęta jest ona bardzo ciekawą promocją. Kiedyś była to darmowa pożyczka na okres 30 dni a obecnie jest to pożyczka za 10 złotych na 60 dni – czy to dobra oferta?

Porównując ją z innymi promocyjnymi pożyczkami na rynku to tak – jest to bardzo ciekawa i opłacalna pożyczka. Warto zwrócić uwagę na okres spłaty – 60 dni – mało która firma pożyczkowa decyduje się na tak długi okres spłaty swoich pożyczek, zwykle jest to tylko 30 dni. Dlatego też taką pożyczkę jest znacznie łatwiej spłacić.

Opinie o pożyczkach w Wonga

Jeśli chodzi o opinie o pożyczkach w Wonga.com to cieszą się one dobrą opinią wśród swoich klientów. Ludzie chwalą firmę Wonga głównie za:

– szybką pożyczkę,

– jasne zasady i zrozumiałą umowę pożyczki, 

– elastyczne kwoty i czas spłaty pożyczki.

Podsumowując: pożyczki w Wonga są dobrą opcją, to uczciwa firma pożyczkowa działająca na jasnych i zrozumiałych zasadach. Umowa pożyczki jest prosta i nie zawiera żadnych kruczków prawnych. Dlatego też jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki gotówkowej to skorzystaj z WONGA tym bardziej, że promocyjne oferty pozyczek w tej firmie cieszą się bardzo dużą popularnością.

Jeśli już skorzystałeś z pożyczki w Wonga – napisz swoją opinie w komentarzu poniżej.