Pożyczka do 25 000 złotych w Profi Credit – opinie i koszty

proficredit opinie i kosztyJuż na samym wstępie warto wspomnieć o tym, że firma Profi Credit to jedna z niewielu firm pożyczkowych, która udziela tak wysokich pożyczek, od 1000 do 25 000. Oczywiście spotkało się to w Polsce z bardzo dużym zainteresowaniem ludzi, którym Bank odmówił większych pożyczek z różnych względów – w Profi Credit nie było problemów.

Poniżej omówimy koszty jakie związane są z pożyczką w tej firmie, a także przedstawimy swoją opinię i przytoczymy kilka opinii z for internatowych na jej temat.

Koszty pożyczki w Profi Credit

Wiadomo, że koszty pożyczki zależą od kwoty i czasu na jaki pożycza się pieniądze. Tutaj Profi Credit zachęca każdego do kontaktu telefonicznego (całkowita opłata za rozmowę to 0,35 zł), gdzie przedstawi faktyczne koszty indywidualnej pożyczki.

Niestety na stronie nie jest umieszczony kalkulator pożyczek Profi Credit więc samemu nie wyliczymy sobie kosztów jak to można zrobić na stronach innych firm pozabankowych.

Co wyróżnia Profi Credit

To pytanie wiele osób zadaje na forach, ponieważ jak później opiszemy Profi Credit mimo wszystko cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Jak sama firma wskazuje, wyróżnia ich między innymi:

  • szybka decyzja,
  • minimum formalności,
  • możliwość bezpłatnego odroczenia rat,
  • duże kwoty pożyczki, do 25 000 złotych,
  • długie terminy spłaty do 48 miesięcy,
  • możliwość ubezpieczenia pożyczki na wypadek śmierci.

To korzyści, które Profi Credit podaje na swojej stronie i w wielu przypadkach potwierdzane są w opiniach klientów.

Opinie o pożyczkach w Profi Credit

Co do samych opinii o pożyczkach w Profi Credit to udało nam się dotrzeć do kilku klientów, którzy faktycznie potwierdzili, szybkie udzielenie pożyczki, minimum formalności i brak problemów podczas spłaty pożyczki. Na forach internetowych znajdziemy także negatywne opinie, które bardziej odnoszą się do kosztów pożyczki, które nie są wysokie biorąc pod uwagę bardzo długi czas spłaty.

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat pożyczki w Profi Credit to zapraszam do pozostawienia komentarza poniżej.