Pożyczka w InCredit, opinie o InCredit

logoDzisiejszą firmą, którą mamy zamiar opisać jest firma pożyczkowa InCredit. Po pierwsze opowiemy kilka słów na temat samej firmy, przeprowadzimy małe symulacje, a także poszukamy opinii jakie na jej temat świadczą internauci.

Ile można pożyczyć w InCredit?

Firma przewiduje pożyczki od 500 zł – 5000 zł na okres od miesiąca do 24 miesięcy (czyli 2 lat). Jest to duża różnica w porównaniu z typowymi chwilówkami, które oferują kwoty kilkuset złotych na okres jednego – dwóch miesięcy. Kwoty InCredit, podchodzą już praktycznie pod pożyczki bankowe.

do 1000 zł na miesiąc za darmo w InCredit

Decydując się na pożyczkę na niską kwotę do 1000 zł, możemy pożyczyć ją całkowicie za darmo, pod warunkiem, że planujemy ją spłacić w ciągu 30 dni. Jak wygląda to w innych przypadkach?

Symulacje pożyczki w InCredit

5000 zł na okres 2 lat, daje nam ratę miesięczną w wysokości 500 zł. W tym przypadku po 2 latach oddamy 12 000 zł. Czy odczujemy ten wydatek? Prawdopodobnie nie, ponieważ całość jest rozbita na 2 lata po 500 zł miesięcznie. Gdybyśmy chcieli pożyczyć 5000 zł i oddać te pieniądze za miesiąc (bo na przykład mamy jakąś nieprzewidzianą inwestycję), to oddamy jednorazowo 6250 zł.

Na stronie głównej znajdziemy intuicyjny suwak, który w zależności od ustawienia kwoty i czasu na zaciągniętą pożyczkę, pokaże nam kwotę do oddania.

Opinie o InCredit

Firma InCredit cieszy się dobrymi opiniami w internecie. Oferują bardzo prosty system weryfikacji (1 grosz przelewu na ich konto, a nie jak inne firmy 1 zł, czy nawet 10 zł). Zazwyczaj negatywne opinie (jeśli takie się pojawiają), dotyczą głównie długiego czasu oczekiwania na rozpatrzenie wniosków pożyczkowych lub też odrzuconych wniosków z powodu niezdolności kredytowej. Jednak jeśli ktoś nie ma dochodów (żadnych) natomiast ma długi, wtedy nie powinien się dziwić, że jakakolwiek firma nie jest w stanie udzielić mu pożyczki.

A zatem to nasze zdanie, jeśli chcesz coś dodać, zamieść to w komentarzu.