Gdzie pożyczka za darmo w 2015 roku

2015 rok ma przynieść zmiany w branży pożyczkowej. Jeśli niektóre założenia lobbystów przejdą, to prawdopodobnie małe firmy pożyczkowe upadną, ponieważ nie będą w stanie spełnić wymogów narzuconych przez państwo.

Jednak ten scenariusz na chwilę odkładamy na bok i cieszymy się darmowymi pożyczkami. Gdzie w 2015 roku znaleźć można darmowe pożyczki? Czy są firmy, które udzielą takiej pożyczki za darmo w 2015? Owszem i dobrą wiadomością jest to, że tego typu firm jest coraz więcej. Jeśli szukasz pożyczki na okres jednego miesiąca, do której nie dopłacisz ani złotówki, to jesteś w dobrym miejscu.

Darmowa pożyczka w Vivus

Cały czas taką pożyczkę za darmo do kwoty 1400  można starać się w firmie Vivus. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów. Jeśli chcielibyśmy przedłużyć taki okres spłaty, to możemy to zrobić za 266 zł na miesiąc. czyli cena i tak nie jest wygórowana. Mimo wszystko trzymając się pierwszej wersji, Vivus daje 1400 zł zupełnie bez odsetek.

Darmowa pożyczka w Wonga

Kolejną ciekawą firma jest Wonga, która proponuje 750 zł na okres aż 60 dni czyli 2 miesięcy, za prowizję zaledwie 10 zł. Pożyczając 750 zł, oddamy 760 zł bez żadnych dodatkowych opłat.

Powyższe firmy nie są jedynymi, które oferują darmową pożyczkę w 2015 roku, do pozostałyh należą między innymi Filarum, Soho credit czy NetCredit.

Darmowa pożyczka w Provident

Jak na razie darmowej pożyczki nie proponuje jedna z najpopularniejszych polskich firm czyli Provident. Mają jedną z największych baz klientów, dlatego nie potrzebują ich zbierać w ten sposób, jednak kto wie jak będzie w przyszłości.

A czy Ty znasz jakieś dobre firmy pożyczkowe, które udzielają darmowych pożyczek? Jeśli tak, to podziel się z nami opiniami na ich temat. Zapraszamy.