Najlepsza firma pożyczkowa w Polsce

najlepsza firma pożyczkowaW telewizji widzicie zapewne reklamy znanych firm pożyczkowych typu Provident, Wonga.com czy znany i popularny szczególnie w ostatnim czasie Vivus. Jednak czy istnieje coś takiego jak najlepsza firma pożyczkowa w Polsce? Prawdopodobnie nie. Ciężko byłoby znaleźć firmę, która spełniałaby warunki wszystkich klientów jednocześnie.

Najlepsza firma pożyczkowa według…

Na światło dzienne często wychodzą różne rankingi, typu najlepsza firma pożyczkowa w roku 2015 według gazety XYZ, lub rankingi uwzględniające pewną cechę, na przykład firma pożyczkowa, która udzieliła najwięcej pożyczek w danym okresie, albo też firma pożyczkowa, która ma największą liczbę klientów w stosunku do innych.

Takich rankingów jest bardzo wiele i są tworzone na bieżąco, ale nie zapominajmy, że mogą być one stronnicze. Dana gazeta, może mieć pewne profity, w tym profity finansowe, za to żeby podsunąć wyniki danej firmy nieco wyżej od innych, dlatego nie możemy za wszelką cenę wierzyć w dany ranking.

Klient firmy pożyczkowej

Pamiętajmy też, że każdy klient firmy pożyczkowej jest inny. Jeden wymaga niskiego oprocentowania chwilówki, a drugi będzie chciał jak najdłuższego okresu rozłożenia pożyczki (najlepiej na kilka lat). Jeszcze inny doceni to, że dana firma pożyczkowa nie bierze pod uwagę jego zadłużenia i złej historii w BIK itd.

Dlatego właśnie klienci oceniają firmy pożyczkowe pod własnym kontem i ta ocena często jest bardzo subiektywna.

Jak znaleźć najlepszą firmę pożyczkową dla siebie?

Najlepiej jest wziąć kilka ofert, wypisać ich ceny i dobrać tę ofertę, która naszym zdaniem jest w danym momencie najlepsza. Mając internet, masz dostęp do opinii, pamiętaj aby sprawdzić opinię na temat firmy pożyczkowej, zanim zaciągniesz w niej zobowiązanie.

Powodzenia!