200 zł premii z Kontem Przekorzystnym dla Młodych w Pekao

Promocja ważna do 30.09.2020r.

Czy Konto Przekorzystne w Pekao SA. może być jeszcze korzystniejsze? Oczywiście, że tak, a to za sprawą 200 zł premii, która oferowana jest osobom do 26. roku życia. W II edycji Promocji wystarczy, że otworzysz Konto Przekorzystne dla młodych za pomocą szybkiego selfie, a staniesz się posiadaczem łatwo zarobionej gotówki.

Konto Przekorzystne dla młodych i nowoczesnych

Od dawna wiadomo, że nic tak nie przyciąga uwagi, jak atrakcyjne i proste w zdobyciu nagrody. Tym razem oferowane są one do nieco młodszych klientów, mianowicie osób do 26. roku życia.

II edycja Promocji “Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” to szczególnie atrakcyjna oferta. Zapewnia ona nie tylko dostęp do darmowych produktów bankowych, wielu zniżek do 30% w Galerii Rabatów, ale też spory bonus gotówkowy. Pekao wręczy premię w wysokości 200 zł każdemu, kto otworzy rachunek dla młodych oraz skutecznie poleci Konto znajomemu (maksymalnie możesz polecić Konto 15 znajomym, za co otrzymasz maksymalnie do 1 500 zł – za każdego Uczestnika 100 zł). Dodatkowo wręcza prezent w postaci 3 400 punktów w Programie Bezcenne Chwile, które możesz wymienić, np. na voucher do Allegro o wartości 50 zł. Aktualna Promocja trwa do 30.09.2020 r.

Co zyskasz zakładając Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao?

Skoro już wiesz, ile możesz zdobyć zakładając rachunek w Pekao, pora napisać o korzyściach jakie niesie ze sobą Konto Przekorzystne dla osób do 26 lat. Oto jego najważniejsze atuty:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (po ukończeniu 26. roku życia pobierane będą na zasadach ogólnych. Z kolei, gdy nie ukończyłeś 18 lat, to Umowę o Konto Przekorzystne zawiera w Twoim imieniu przedstawiciel ustawowy, np. rodzic),
 • Darmowa obsługa Karty Rewolucyjnej do rachunku. Jest ona gwarancją niskich kursów za granicą rozliczanych w ramach środków w PLN,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie!
 • Bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej PeoPay, która jest częścią usługi bankowości elektronicznej,
 • 0 zł za krajowe polecenie przelewu w PLN (20 gr za wysłanie kodu SMS do zatwierdzenia transakcji),
 • 0 zł za prowadzenie rachunków płatniczych w EUR, USD, CHF lub GBP (Eurokont walutowych),
 • Zniżki do 30% w programie Galeria Rabatów do ponad 2 000 sklepów i usług związanych z aktywnym stylem życia, dbałością o zdrowie, edukacją oraz wypoczynkiem,
 • Elektroniczna legitymacja studencka z funkcją karty płatniczej MasterCard ELS. Dzięki niej zrobisz zakupy stacjonarnie i w internecie, czy nawet wypłacisz gotówkę z bankomatów,
 • Atrakcyjny Program Poleceń, w którym możesz zyskać do 1 500 zł za rekomendację rachunku w Pekao,
 • Promocja OK, GO! dla młodych. Wybierz Konto Przekorzystne dla Młodych i program rozwoju online OK, GO! To platforma szkoleniowa z wyborem jednego modułu szkoleniowego z trzydziestu dostępnych. W ciągu trzech miesięcy od daty dokonania rejestracji w Programie, wybierz jeden pakiet szkoleniowy (na kolejne masz 75% zniżkę)1.

Konta dla młodych to coraz chętniej wybierany produkt bankowy przez nastolatków, studentów, a także osoby pracujące do 26. roku życia. Tego typu rachunki są zdecydowanie tańsze od typowych kont bankowych – a nawet całkowicie darmowe! Pełna lista najnowszych i najciekawszych ofert dostępna jest w naszym rankingu najlepszych kont do 18. i 26. roku życia.

Kto może skorzystać z Promocji?

Akcja specjalna zorganizowana przez Bank skierowana jest do nowych klientów, którzy nie mają więcej niż 26 lat. Uczestnik Promocji musi spełnić następujące warunki:

 • ukończone 18 lat (w przypadku, gdy nie jest pełnoletni, umowa musi być podpisana przez przedstawiciela ustawowego),
 • obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terenie kraju,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,

To nie wszystko. Bank wskazuje też kolejne wymagania:

 • nie możesz być pracownikiem Pekao SA.,
 • musisz wyrazić zgodę na przystąpienie do Promocji oraz oświadczyć, że zapoznałeś się z Regulaminem i Informacją Administratora Danych,
 • od 1.01.2019 r. do 30.06.2020 r. nawet przez 1 dzień, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunków w Banku, jak:

– rachunku płatniczego dla konsumentów, czyli konta do wykonywania różnych transakcji płatniczych,

– rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej,

 • w okresie Promocji, podpiszesz umowę o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z kartą płatniczą i aplikacją mobilną PeoPay,

Umowę o Konto Przekorzystne możesz szybko zawrzeć z Bankiem poprzez złożenie wniosku online lub aplikację mobilną PeoPay. Jeśli nie uda Ci się zawrzeć umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją tożsamości, to w takim przypadku wybierz się do oddziału Pekao. Warunki promocyjne nadal będą aktualne2.

W jaki sposób zgarnąć 200 zł?

Rachunek dla młodych w ramach tej oferty, pozwala osobom rozpoczynającym swoją aktywność zawodową lub otrzymującym stypendia na dodatkowy zastrzyk gotówki. W jaki sposób 200 zł trafi do Twojej kieszeni? Oto wymagane czynności, które nie powinny sprawić Ci żadnych problemów.

1. Najpóźniej do 30.09.2020 r. złóż wniosek online o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz kartą płatniczą i aplikacją PeoPay. Link do dedykowanej oferty podsyłamy poniżej:

Pamiętaj, aby przed złożeniem wniosku wyrazić zgodę na przystąpienie do Promocji oraz potwierdzić Regulamin Promocji, w tym Informację Administratora Danych!

2. Wpisz swoje najważniejsze dane do kontaktu, które w przyszłości ułatwią Ci logowanie do Pekao24. Możesz również wyrazić zgodę na pobieranie danych z Facebook’a lub Google. Wówczas Bank automatycznie pobierze Twoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

3. Kliknij przycisk “Dalej”.

4. Wybierz weryfikację tożsamości “na selfie”, podczas której zrobisz zdjęcie swojej twarzy.

5. Zatwierdź umowę zdalnie.

6. Aby zgarnąć pierwszą transzę premii, w postaci 100 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych tuż po otwarciu rachunku:

 • zapewnij pojedynczy wpływ zewnętrzny na Konto (Bank nie uzna warunku za spełniony, gdy wpłacisz 500 zł gotówką, dokonasz polecenia przelewu wewnętrznego z innego swojego rachunku w Pekao lub gdy będą to środki pochodzące z tytułu rozliczenia depozytów terminowych, pożyczki albo kredytu),
 • wykonaj jedną transakcję kartą dołączoną do Konta lub aplikacją mobilną PeoPay (w sklepie stacjonarnym bądź internecie),
 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

7. Kolejne 100 zł otrzymasz za skuteczne polecenie Konta znajomemu. W tym kroku możesz zdobyć aż do 1 500 zł (rachunek możesz polecić maksymalnie 15 osobom. Za skuteczną rekomendację otrzymasz 100 zł). Pamiętaj tylko, aby zapisać się do Programu Poleceń najpóźniej do 31.12.2020 r.

8. Zapisz się do Programu MasterCard Bezcenne Chwile i odbierz 3 400 punktów, które możesz wymienić na voucher do Allegro. Dołącz do Programu na bezcennechwile.pl lub w bankowości elektronicznej Pekao24 tuż po zalogowaniu się. Wybierz swoje cele, czyli nagrodę związaną z Twoją pasją.

Kiedy otrzymasz premię na Konto?

Korzystając z propozycji Pekao musisz mieć na uwadze fakt, że ogólna premia gotówkowa podzielona jest na transze. Oznacza to, że każdy z bonusów trafi do Ciebie w innym terminie.

Pierwsze kieszonkowe, czyli 100 zł za założenie rachunku za pomocą selfie, Bank wypłaci nie później do 28.02.2021 r. Nagroda zostanie wypłacona tylko raz niezależnie od tego, ile współposiadaczy ma Konto.

 • Jeśli Konto założyłeś w lipcu 2020 r. i spełnisz warunki od sierpnia do 30 listopada 2020 r., nagrodę otrzymasz do 31.12.2020 r.
 • Gdy rachunek otworzyłeś w sierpniu 2020 r. i spełnisz warunki od września do 31 grudnia 2020 r., nagrodę otrzymasz do 31.01.2021 r.
 • Jeśli Konto założyłeś we wrześniu 2020 r. i spełnisz warunki od października do 31 stycznia 2021 r., nagrodę otrzymasz do 28.02.2021 r.

Drugie kieszonkowe za uczestnictwo w Programie Poleceń otrzymujesz po miesiącu, w którym Polecony założy Konto oraz zapewni jednorazowy wpływ na sumę minimum 500 zł, wykona minimum 1 płatność kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay, a także zaloguje się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej PeoPay. Czas na spełnienie warunków aktywności Polecony ma do 31.01.2021 r. (jednocześnie pamiętaj, że do 31.12.2020 r. masz czas na przyłączenie się do Programu)3.

Trzecie kieszonkowe, a więc powitalny Pakiet Punktów w programie MasterCard Bezcenne Chwile w wysokości 50 zł (50 000 Punktów Powitalnych) odbierzesz w każdej chwili i wymienisz na dostępną dla Ciebie nagrodę. W ramach Programu dostępny jest bogaty katalog nagród, które dopasowane są do Twoich pasji i celów (za każdą płatność zrealizowaną kartą MasterCard zbierasz punkty, które przybliżają Cię do wybranego celu)4.

Konto Przekorzystne dla młodych, starszych i przedsiębiorców

Warta odnotowania jest również “dorosła” wersja Konta Przekorzystnego w Pekao. Co prawda, rachunek jak i karta standardowo są płatne. Jednak unikniesz tych kosztów, gdy wykonasz identyczną aktywność, jak na Koncie dla młodych. Dodatkowo i tutaj zgarniesz do 200 zł premii, w tym 2% na Koncie Oszczędnościowym. Więcej o promocji pisaliśmy w oddzielnym artykule.

Również, konto firmowe w Pekao przygotowało niespodziankę dla mikroprzedsiębiorców. Bank za wywiązanie się ze wszystkich warunków i aktywności oferuje aż 1 000 zł bonusu! Więcej o akcji tutaj. Na koniec wspomnimy tylko, że czas ważności wszystkich promocji kończy się 30.09.2020 r.

Konto Przekorzystne z korzyścią dla młodych

Premia gotówkowa to zawsze miła i bardzo zachęcająca nagroda za udział w promocji. Jednak, jak to bywa w życiu – nie zawsze należy wszystko przeliczać na pieniądze. W naszej opinii, “młodzieżowe” Konto Przekorzystne samo w sobie jest już dużo cenniejszą nagrodą niż kilkaset złotych w gotówce. Pozwala bowiem płacić w obcej walucie bez żadnych kosztów, nawet gdy nie posiadasz rachunku walutowego. Sam wniosek o Konto założysz za pomocą szybkiego selfie bez wychodzenia z domu. Nie wspominamy już o tak uniwersalnych usługach, jak darmowe prowadzenie Konta z obsługą karty płatniczej.

Co ważne, Pekao umożliwia też zdobywanie nowych umiejętności poprzez korzystanie z pakietów szkoleniowych, które mogą przydać się w niedalekiej przyszłości. Sam decydujesz z jakiego programu rozwoju chcesz skorzystać. Co więcej, kolejne szkolenia wykupisz z 75% rabatem. Miłośników nowinek technologicznych zadowoli szeroki wachlarz nowoczesnych płatności, jak BLIK, Google Pay czy Apple Pay. Jak widzisz, Bank przygotował kilka solidnych argumentów, które nie pozwalają przejść obojętnie obok jego oferty. Jest to zatem najlepsza chwila, by otworzyć swój osobisty rachunek bankowy i czerpać radość z dostępnych profitów, za które nie ponosisz praktycznie żadnych kosztów.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja II

2. Strona Pekao Konto Przekorzystne dla młodych, pekao.com.pl/klient-indywidualny/codzienne-bankowanie/konta-osobiste/konto-przekorzystne-dla-mlodych.html

3. Regulamin Programu Poleceń „Polecam Przekorzystnie – edycja III”

4. Regulamin Promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja III”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły