Hit! 400 zł na zakupy do Biedronki i Allegro za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja nieaktywna

Choć BNP Paribas gości na łamach opisywanych przez nas promocji nadzwyczaj często, nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Bank nie pozwala sobie na chwilę wytchnienia i wystartował z kolejną ofertą promującą Konto Otwarte na Ciebie. Z radością donosimy, że do zgarnięcia jest aż 400 zł do wykorzystania na zakupy w sieci sklepów Biedronka oraz w serwisie allegro.pl.

“Wracamy do nauki” i robimy zakupy z BNP Paribas

Końcówka sierpnia to okres sprzyjający udziałowi w wielu promocjach, które komponowane są z myślą o rodzicach i ich pociechach. Nie inaczej jest w przypadku i tej oferty. BNP Paribas wspólnie z Ad Astra rozpoczął akcję “Wracamy do nauki”, w której za założenie Konta Otwartego na Ciebie proponuje w sumie rekordowe 400 zł premii. Tak atrakcyjna nagroda podzielona jest na 3 transze: dwa e-kody do sieci sklepów Biedronka o wartości 100 i 200 zł, a także e-kod na sumę 100 zł na zakupy do Allegro.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i zgarnij 400 zł

Promocja trwa dość krótko, bo do 6.09.2020 r. bądź do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji. Dlatego nie traćmy czasu i szybko przejdźmy do najważniejszych zasad uczestnictwa, które przybliżą Cię do pieniężnej nagrody1.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Jeśli nie przekonuje Cię ta oferta i nadal zastanawiasz się nad rachunkiem, który spełni Twoje oczekiwania, przejrzyj także ranking kont osobistych przygotowany przez Czerwoną-Skarbonkę.

Konto Otwarte na Ciebie – co oferuje?

Regularnie pojawiające się promocje Konta Otwartego na Ciebie to najlepszy dowód na to, jak ważny jest dla Banku ich sztandarowy rachunek osobisty. Jednak dołączone do niego premie gotówkowe i nagrody to nie wszystko, co ma do zaproponowania. Oto najcenniejsze usługi, z których skorzystasz otwierając Konto w BNP Paribas.

 • 0 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów Banku oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance,
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce przy wyborze Karty Otwartej na Świat, Karty Otwartej na eŚwiat lub Karty Muliwalutowej (w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • Bezpłatne użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

Dopasuj kartę do Konta Otwartego na Ciebie

Ciekawą i wyróżniającą cechą tego rachunku jest z pewnością możliwość wyboru jednej z trzech dostępnych kart debetowych. Tym sposobem możesz zdecydować się na taką, która najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Spójrzmy, jakie funkcjonalności posiada każda z nich oraz jaki jest ich miesięczny koszt.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na eŚwiat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.
 • Karta Multiwalutowa dla posiadających rachunki walutowe: możliwość płatności bez prowizji za przewalutowanie z rachunków walutowych w EUR, GBP, USD, CHF. Użytkowanie Karty za 8 zł/miesięcznie2.

Kto może uczestniczyć w Promocji?

Nie będzie żadną nowością fakt, że tego typu akcje kierowane są do nowego segmentu klientów. Zgodnie z regulaminem “Wracamy do nauki” – nowy klient to pełnoletnia osoba fizyczna, mająca pełną zdolność do czynności prawnych, będąca obywatelem Polski i legitymująca się dowodem osobistym, który konieczny jest do złożenia wniosku. Ponadto jako uczestnik Promocji musisz spełnić poniższe warunki:

 • nie możesz być stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej. Według Banku, Umowa ramowa to umowa dotycząca Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu podpisana z BNP Paribas. W tym przypadku za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera – Autenti (potwierdzenie tożsamości kontrahenta Banku następuje podczas wizyty kuriera albo w drodze wideoweryfikacji),
 • nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem ROR-u w BNP Paribas, w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie,
 • najpóźniej do 6.09.2020 r. dokonasz zgłoszenia na stronie Promocji i złożysz wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • najpóźniej do 21.09.2020 r. podpiszesz umowę z Bankiem o rachunek osobisty i nadasz PIN do karty. Dokonasz tego na dwa sposoby: za pośrednictwem kuriera lub poprzez wideoweryfikację z wykorzystaniem aplikacji mobilnej GOmobile,
 • wyrazisz niezbędne zgody do wzięcia udziału, w tym Regulaminu, zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych oraz ich przekazanie do Banku, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Pamiętaj, aby we wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie podać identyczne dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego!

Jak zdobyć 400 zł do Biedronki i Allegro?

Mogłoby się wydawać, że nagroda w postaci e-kodów na zakupy do popularnych sieciówek wcale nie będzie łatwa do zdobycia. Nic bardziej mylnego. Warunki aktywności prezentują się całkiem przystępnie i w przeciwieństwie do innych akcji, wykonasz je przy okazji codziennego korzystania z rachunku i karty.

1. Najpóźniej do 6.09.2020 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków rejestracji, wypełnij formularz rejestracyjny “Wracamy do nauki” na stronie promocyjnej. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Otwarte na Ciebie z nagrodą

2. Wypełnij formularz o imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz PESEL. W tym kroku musisz też zaakceptować Regulamin i jego postanowienia, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez spółkę Ad Astra, a także upoważnić Bank do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

3. Kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

4. Po przejściu rejestracji na ekranie monitora wyświetli Ci się link (otrzymasz go również na podany w formularzu adres e-mail), który przeniesie Cię do złożenia wniosku o Konto osobiste z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Złóż wniosek najpóźniej do 6.09.2020 r.

5. Najpóźniej do 21.09.2020 r. podpisz Umowę ramową z Bankiem. Dokonasz tego na dwa sposoby:

 • wideoweryfikację (z wykorzystaniem aplikacji mobilnej GOmobile),
 • na stronie internetowej BNP Paribas, a samą Umowę przekaże Ci kurier na wskazany adres.

W tym kroku pamiętaj także o aktywacji karty debetowej, nadając jej unikalny PIN!

6. We wrześniu 2020 r. wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą. W październiku 2020 r. trafi do Ciebie Pierwsza Nagroda, czyli e-kod do Biedronki o wartości 100 zł.

7. W październiku 2020 r. zrób co najmniej 7 transakcji BLIK oraz 4 przelewy (za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Dzięki czemu, w listopadzie 2020 r. otrzymasz Drugą Nagrodę w postaci e-kodu do Biedronki o wartości 200 zł.

8. We wrześniu i październiku 2020 r. otrzymaj wpływy na łączną sumę minimum 1 000 zł. Wówczas w grudniu 2020 r. otrzymasz Trzecią Nagrodę, a więc e-bon do Allegro na sumę 100 zł.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz! Pamiętaj także, że zgłoszenia wypełnione nieprawidłowo, w sposób niepełny bądź zawierające nieprawdziwe dane, nie będą uwzględniane.

Kiedy i w jaki sposób otrzymasz nagrody?

Organizator dokładnie opisał sposób przyznawania nagród wraz z terminem ich ważności.

 • Wiadomość o wręczeniu Pierwszej Nagrody, czyli e-kodu do Biedronki o wartości 100 zł otrzymasz nie później niż do 26.10.2020 r. Nagrodę masz prawo wykorzystać w terminie nie dłuższym niż do 31.10.2021 r.
 • Informację o zdobyciu Drugiej Nagrody, a więc e-kodu do Biedronki o wartości 200 zł, Bank dostarczy do 25.11.2020 r. Sam bon masz możliwość wydać również do 31.10.2020 r.
 • Wiadomość o przyznaniu Trzeciej Nagrody, którą jest e-kod do Allegro o wartości 100 zł otrzymasz do 23.12.2020 r. Bon musisz wykorzystać do 28.06.2022 r.

Jak podkreśla BNP Paribas, każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymałeś informację o przyznaniu e-kodu, czyli kolejno do 31.10.2020 r., 30.11.2020 r. oraz 31.12.2020 r.

Nagrody zostaną przekazane przez Bank na numer telefonu podany podczas rejestracji. E-kody zwolnione są także z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym.

Kilka słów o szczegółach!

Zanim przystąpisz do działania, warto byś dokładnie przyjrzał się definicjom pojęć, przez które Bank rozumie niektóre aktywności.

 • Transakcje bezgotówkowe. To operacje realizowane za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Zaliczyć do nich można płatności internetowe, telefoniczne oraz pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24 oraz Blue Media. Wyłączenie to nie obejmuje natomiast operacji dokonanych za pomocą cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay. BNP Paribas nie zezwala także na transakcje o kodach MCC, do których należą m.in. internetowe przekazy pieniężne oraz płatności związane z hazardem i bukmacherką.
 • Transakcja BLIK. To operacja bezgotówkowa z wykorzystaniem usługi BLIK w aplikacji mobilnej GOmobile. Polega ona na dokonaniu płatności za towary i usługi w punktach handlowo-usługowych. W rozumieniu Regulaminu nie są to zlecenia składane przy użyciu kodu BLIK, jak wypłata środków z bankomatów czy przelew BLIK.
 • Przelewy. Chodzi tutaj o polecenie przelewu środków z Konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline/GOmobile). Z kolei, Bank nie zezwala na przelewy natychmiastowe, a także przelewy dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych: BLIK, DotPay, Blue Media, Przelewy 24 czy PayU.
 • Wpływy. To każdy wpływ środków na Konto Otwarte na Ciebie, w tym ten wykonany z Twojego drugiego rachunku w innym banku. Wykluczone z tego typu transakcji są wpłaty gotówkowe, a także przelewy zrealizowane z innych kont prowadzonych pod marką BNP Paribas lub BGŻ Optima (także tych, których jesteś współposiadaczem). Dodatkowo, Bank nie uznaje wpływów z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas i w dawnym Raifeissen Polbanku.

Konto Otwarte na Ciebie z szeregiem korzyści!

Konto osobiste w BNP Paribas to gratka dla osób, które poszukują taniego rachunku i jednocześnie doceniają fakt praktycznych bonusów do wykorzystania w sklepach. Tym bardziej, że aby je zdobyć nie trzeba zrealizować wybitnie trudnych warunków aktywności.

Dlatego przy podejmowaniu ostatecznej decyzji, co do udziału w Promocji przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Pamiętaj, że pula nagród jest ograniczona, a i czas Oferty dość krótki. Weź również pod uwagę fakt, że chętnych na dodatkowe 400 zł może być wielu. I pomimo tego, że e-kody po raz kolejny otrzymasz w częściach, to będziesz mógł się z nich cieszyć do końca roku. Zatem, do dzieła!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Wracamy do nauki”

2. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl/klienci-indywidualni

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły