mBank: 140 zł dla młodych za otwarcie eKonta Możliwości!

Promocja ważna do 30.11.2020r.

Szukasz konta? Masz między 18 a 24 lata? W dodatku kręcą Cię nowe technologie i chcesz zmotywować się do oszczędzania? mBank wystartował z II edycją Promocji “I możesz więcej”, w której za założenie rachunku oferuje premię w wysokości 140 zł. Dodatkowo możesz skorzystać z Programu Poleceń i podwyższyć swoje zyski! Za jedną, skuteczną rekomendację otrzymasz od 75 do nawet 200 zł.

eKonto Możliwości dla młodych w mBanku z premią

Darmowe prowadzenie konta, bezpłatna obsługa karty debetowej oraz wypłaty gotówki za 0 zł ze wszystkim bankomatów w kraju i za granicą – to główne atrybuty rachunków dla młodych. Nie inaczej jest w tym przypadku. mBank postanowił “osłodzić” wszystkim młodym posiadaczom prowadzenie ich młodzieżowego konta do maksimum przyjemności.

W ramach II edycji Promocji “I możesz więcej” wręcza premię gotówkową w wysokości 140 zł. Wystarczy tylko, że założysz eKonto Możliwości dla młodych oraz spełnisz kilka prostych aktywności z wykorzystaniem telefonu. Jednocześnie Bank aktywnie promuje w sieci swój Program Poleceń, w którym możesz odebrać od 75 do 200 zł za polecenie konta rodzinie i znajomym (obecna edycja trwa do 1.09.2020 r.). Oferta “I możesz więcej” ważna jest do 30.11.2020 r.1

Jednocześnie przypominamy, że mBank prowadzi oddzielną Promocję “eKonta z Premią”, w której pozostali klienci (po 24. roku życia) mogą otrzymać do 140 zł bonusu. Więcej dowiesz się z naszego ostatniego artykułu.

Co oferuje eKonto dla młodych w mBanku?

Atrakcyjna nagroda w najnowszej akcji Banku to jedno. Z kolei, pakiet przydatnych usług, które wiążą się z użytkowaniem rachunku to druga, niezwykle istotna kwestia. Spójrzmy, na największe atuty tego rachunku.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta,
 • Darmowa obsługa karty debetowej, która wygląda tak, jak chcesz (własnego projektu),
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • Bezpłatne wypłaty dowolnej kwoty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash oraz Cashline,
 • Darmowe wpłaty i wypłaty w placówce,
 • Nowoczesna aplikacja mobilna za pomocą, której szybko rozliczysz się z innymi znając jedynie ich numer telefonu, zapłacisz BLIK-iem, telefonem bądź zegarkiem, czy nawet zdalnie zablokujesz swoją kartę,
 • Wysoko oprocentowana Wirtualna Skarbonka, na której gromadzisz środki w dowolnym momencie (2,5% dla kwot do 20 000 zł, 1 bezpłatny przelew w miesiącu),
 • Atrakcyjny Program Poleceń. Zapraszaj znajomych do Banku i odbierz 200 zł za polecenie rachunku,
 • Całodobowy kontakt z konsultantem przez internet i przez telefon.

Dodatkowo, mBank oferuje też inne możliwości:

 • usługę wielowalutową. Płatność w wybranej walucie bez kosztów przewalutowania!
 • CyberRescue, czyli bezpłatny i całodobowy dostęp do specjalistów, którzy udzielają pomocy w zakresie bezpiecznego korzystania z sieci,
 • mOkazje, czyli zakupy ze zwrotem pieniędzy na konto (z dostępem do znanych i lubianych marek).
 • sieć placówek mBanku. Odziały dostępne, m.in. w centrach handlowych otwarte są do późnych godzin, nawet w soboty.

Co ciekawe, jeśli ukończysz 25 lat to Twoje konto osobiste będzie nadal aktywne. Zmieni się tylko na eKonto i dalej będzie za 0 zł, ale pod warunkiem, że wykonasz minimum 1 transakcję w miesiącu2.

Kto może przystąpić do Promocji?

Zanim poznasz dokładny harmonogram działań sprawdź, czy w ogóle możesz skorzystać z oferty. W Regulaminie Promocji “I możesz więcej”, Bank dokładnie skonkretyzował grupę klientów, do której kieruje premię gotówkową.

 • Nowy klient mBanku, czyli osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Bank przez Nowego Klienta rozumie osobę, która od 1.01.2017 r. nie była posiadaczem ani współposiadaczem ROR-u lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych: 1140 2004 lub 1140 2017.
 • Najpóźniej do 30.11.2020 r. złoży promocyjny wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto Możliwości wraz z wnioskiem o wydanie debetowej karty płatniczej.

Spełniasz te warunki? W taki razie czytaj dalej.

Z Promocji wykluczone są osoby otwierające rachunek wspólny!

Jakie są zasady przyznania 140 zł premii?

Na samym wstępie podkreślimy, że bonus w postaci 140 zł rozłożony jest na 4 transze: trzy po 20 zł i ostatnia premia “za wytrwałość” w kwocie 80 zł. Zobaczmy, jak dokładnie prezentuje się cały plan działania.

1. Najpóźniej do 30.11.2020 r. złóż wniosek o otwarcie eKonta Możliwości wraz z debetową kartą płatniczą. Link promocyjny podsyłamy poniżej:

Bank podkreśla, że samo wypełnienie wniosku zajmie Ci nie więcej niż 5 minut. Pamiętaj tylko, by przygotować ważny dokument tożsamości (jeśli masz mniej niż 18 lat, poproś swojego rodzica lub opiekuna o zgodę na otwarcie rachunku). W tym przypadku także przygotuj dowód tożsamości.

2. Uzupełnij wniosek o dane osobowe, m.in. imię i nazwisko, numer telefonu czy adres zamieszkania. Jeśli posiadasz identyfikator polecenia od znajomego, wpisz go.

3. Podpisz z Bankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych. Nie zapominaj przy tym, że w akcji nie mogą brać udziału klienci otwierający rachunek wspólny!

4. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek, wykonaj trzy określone aktywności:

 • zapłać minimum 3 razy telefonem,
 • zrealizuj minimum 3 przelewy na numer telefonu,
 • posiadaj aktywny cel oszczędnościowy.

Za spełnienie każdego z powyższych warunków, otrzymasz po 20 zł premii. Dodatkowo, mBank wypłaci bonusowe 80 zł, gdy uda Ci się spełnić wszystkie operacje w jednym miesiącu. W sumie możesz więc zgarnąć 140 zł!

5. Bank przeleje Ci premię w postaci zwrotu na Konto promocyjne do końca drugiego miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś rachunek.

Przykład: jeśli konto osobiste otworzyłeś w połowie lipca 2020, to czas na spełnienie warunków masz do końca sierpnia 2020, a samą premię otrzymasz do końca września 2020.

Garść pożytecznych informacji!

Dla uniknięcia jakichkolwiek niejasności, warto bliżej zapoznać się z regulaminem Promocji. W końcu to, od zrozumienia wszystkich szczegółów zależy powodzenie całej akcji. Przede wszystkim, zwróćmy uwagę na poniższe pojęcia:

 • Płatność telefonem. Bank rozumie przez nie bezgotówkowe transakcje zakupu, zrealizowane w punktach handlowo-usługowych. Jak również są to płatności przez internet lub przy pomocy aplikacji Google Pay/Apple Pay, do których dodana jest karta dołączona do eKonta.
 • Przelew na numer telefonu. Oznacza przelew dokonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy, zarejestrowanego w usłudze BLIK.
 • Aktywny cel oszczędnościowy. To nic innego, jak rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie. Powiązany jest on z eKontem, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku, wynosi co najmniej 20 zł. W tym celu wejdź w zakładkę “Pasaż” i następnie wybierz: “Market” -> “Oszczędności” -> “Moje cele”.

Ponadto, 140 zł to nagroda od mBanku, która w całości jest do Twojej dyspozycji. Co więcej, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Program Poleceń – szansa na kolejne 200 zł!

Przy okazji opisywania młodzieżowego rachunku eKonta, nie możemy pominąć kolejnej świetnej okazji do zarobku. Program Poleceń, w którym rekomendujesz mBank wśród rodziny i znajomych pozwala zgarnąć całkiem przyzwoite kwoty. W najnowszej edycji, która obowiązuje do 1.09.2020 r. zyskasz kolejno:

 • 75 zł, gdy polecisz eKonto możliwości (od 13 do 24 lat),
 • 100 zł, gdy polecisz eKonto osobiste (powyżej 18 lat),
 • 200 zł, gdy polecisz mBiznes konto (rachunek firmowy) albo 200 zł za założenie firmy i mBiznes Konta.

Aby nie było za prosto – nie wystarczy sama rekomendacja Konta i założenie go przez bliską Ci osobę. Równie ważne jest to, aby Polecony zapłacił co najmniej 5 razy kartą do rachunku, który otworzył. Ma na to czas, do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo, jeśli Twój znajomy zdecyduje się na rachunek w sierpniu, to powinien zapłacić 5 razy kartą do końca września. Jednocześnie pamiętaj, że Ty również musisz spełnić ten sam warunek, aby otrzymać bonus!

Jak zapisać się do Programu Poleceń w mBanku?

1. Wejdź w “Ustawienia” w aplikacji mobilnej lub kliknij “Finanse” w serwisie transakcyjnym.

2. Dołącz do nowej edycji PolecamBank i polecaj mBank znajomym.

3. Spełnij wraz z Poleconym warunki aktywności oraz zyskaj premię, którą możesz wydać na cokolwiek chcesz3.

Wysokość premii w Programie PolecamBank uzależniona jest od rodzaju poleconego rachunku w mBanku.

eKonto możliwości – tani rachunek dla młodych

Wydaje się być oczywistym, że konto dla młodych osób powinno być maksymalnie tanie w obsłudze – a najlepiej darmowe. I takie właśnie jest eKonto Możliwości w mBanku. Już nasza wstępna analiza opłat i prowizji za rachunek wskazuje, że najpopularniejsze usługi są całkowicie darmowe. Nic nie płacisz za prowadzenie Konta i obsługę karty debetowej. Bez żadnych dodatkowych warunków posiadasz też darmowe wypłaty z bankomatów nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Jednak nie tylko pakiet usług za 0 zl, czyni z oferty atrakcyjny “kąsek” dla młodych użytkowników. mBank to jeden z pierwszych banków w Polsce, który zdecydował się na w pełni zdalną ofertę swoich kont oraz bezpłatne płatności zbliżeniowe: BLIK, Google Pay czy Apple Pay. Co więcej, posiada świetny Program rabatowy, który pozwala zgarnąć zniżki, rabaty oraz zwroty gotówki u wybranych Partnerów Banku. Przyjazna jest także usługa oszczędzania “Moje cele”, która pozwala na regularne odkładanie reszty z zakupów. No i na koniec dodatkowe 140 zł, jakie zgarniesz, gdy zrealizujesz niewielką aktywność telefonem. Naszym zdaniem, eKonto Możliwości to naprawdę niezła propozycja, która reprezentuje bankowość na wysokim poziomie.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „I możesz więcej – II edycja”

2. mbank.pl/indywidualny/m/ekonto-dla-mlodych-18/

3. Strona mBank, mbank.pl/indywidualny/programy/polecambank/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły