Nawet do 290 zł premii dla Ciebie i Juniora w Banku Millenium!

Promocja ważna do 05.10.2020r.

Bank Millenium należy do banków, które rozpieszczają łowców okazji. Z tym większą satysfakcją ogłaszamy najnowszą promocję, w której za założenie Konta 360° (także w wersji Student) wręcza 200 zł premii. Do tego wszystkiego dorzuca szybkie 20 zł na konto cashback goodie, a jeśli masz dziecko – kolejne 70 zł na zakupy za otwarcie Konta 360° Junior. Krótko mówiąc, warto walczyć o nagrody!

Jesienna kumulacja promocji w Bank Millenium

Śmiało można powiedzieć, że oferta Konta 360° dawno nie była tak atrakcyjna. Jest to unikalna i kompleksowa propozycja zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych klientów. Tym bardziej nie traćmy czasu, i na początek uporządkujmy kwestię wszystkich nagród.

Oferta pod tytułem “220 zł z Kontem 360°” to na pierwszy rzut oka klasyczna promocja bankowa. Należy otworzyć Konto 360° lub w wersji dla studentów wraz z kartą debetową, aktywować aplikację mobilną oraz wykonać wskazane przez Bank aktywności. W ten sposób trafia do Twojej kieszeni dodatkowe 200 zł w gotówce. Jednak w dalszej części czeka na Ciebie sporo niespodzianek, bo możesz też zgarnąć 20 zł na platformę goodie.pl za wykonanie jednej płatności zbliżeniowej. A, jeśli masz dziecko to zakładając juniorską wersję Konta 360° zyskasz kolejne 70 zł na zakupy (również na goodie.pl). Promocja “220 zł z Kontem 360°” trwa do 5.10.2020 r. Z kolei, akcja „Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior” aktualna jest do 31.10.2020 r. lub do wyczerpania limitu 5 000 wniosków.

Załóż Konto 360° w Banku Millenium

Co oferuje Konto 360°?

Rachunek osobisty w Banku Millenium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Dlaczego? Już spieszymy z przedstawieniem wszystkich usług dołączonych do Konta.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (bezpłatne dla osób od 18 do 26 lat albo w przypadku zapewnienia na Koncie min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do Konta/BLIK-iem w miesiącu),
 • Darmowa obsługa karty debetowej (dla osób w wieku od 18 do 26 lat przy wykonaniu min. 1 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem w miesiącu. Natomiast, dla osób powyżej 26. roku życia w momencie zapewnienia na rachunku min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do Konta lub BLIK-iem w miesiącu),
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów (przy spełnieniu identycznych warunków, jak przy darmowej obsłudze karty debetowej!),
 • Darmowe, wygodne przelewy BLIK-iem na numer telefonu,
 • Bezpłatna realizacja zleceń stałych i poleceń zapłaty,
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN (w bankowości internetowej i aplikacji).

Dodatkowo, do Konta 360° bezpłatnie otrzymujesz:

 • Nowoczesna aplikacja mobilna Millenet (za pomocą, której np. złożysz wniosek o świadczenie 500+, załatwisz w MilleUrzędzie wiele spraw, opłacisz rachunki, itp.),
 • Pakiet Bardzo Pomocny (czyli wsparcie specjalistów 24/7 w zakresie pomocy domowej i medycznej. Możesz korzystać aż z 7 świadczeń assistance rocznie. Przez 12 miesięcy nic nie płacisz za usługę – później składka wynosi 4,98 zł/miesięcznie),
 • Program “Lubię to Polecam” (w 6. edycji Programu możesz zdobyć: 4 bilety do kin Mlutikino/Helios, kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł, eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł, eKartę na 80 zł do sklepu internetowego empik.com, a także lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł).
 • Usługa Finanse 360° (dzięki niej możesz zobaczyć salda do swoich kont z innych banków i zlecać z nich przelewy. Tyczy się to kont w bankach, jak: mBank, BNP Paribas, Inteligo, PKO BP, ING Bank Śląski, Santander Bank Polska, Alior Bank i Pekao S.A.),
 • Usługa AutoPay (czyli automatyczne opłaty za autostrady, dzięki czemu unikasz kolejek do bramek)

W przypadku braku wpływu i braku jednej płatności kartą lub BLIK-iem, opłata za prowadzenie rachunku wynosi 15 zł/miesięcznie.

Kto może skorzystać z Promocji “220 zł z Kontem 360°”?

W tym przypadku, Bank raczej nie zaskakuje. Klasycznie, akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto należy spełnić jeszcze kilka kluczowych warunków:

 • najpóźniej do 5.10.2020 r. złożyć wniosek o Konto i zaakceptować Regulamin,
 • posiadać polski numer telefonu, który konieczny jest do otrzymywania hasła do autoryzacji,
 • Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która w trakcie trwania akcji posiada jakikolwiek produkt w Banku Millenium, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem bądź osobą uprawnioną do składania dyspozycji któregokolwiek rachunku w Banku (jako posiadacz/współposiadacz/pełnomocnik/opiekun/przedstawiciel ustawowy). Nie może też posiadać karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczać w Banku kredyt, a także mieć jakiekolwiek jednostki uczestnictwa Millenium TFI,
 • Uczestnikiem Promocji nie może być również osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie któregokolwiek produktu Banku, i której wniosek jest procesowany przez Bank w trakcie trwania Promocji1.

Niestety, z udziału nadal wykluczeni są konsumenci, którzy już kiedyś brali udział w akcjach promocyjnych lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360°. Oznacza to, że jeśli jakiś czas temu założyłeś rachunek w Banku Millenium “normalnie”, nie uczestnicząc w żadnej promocji i z jakiś powodów go zamknąłeś – to jak najbardziej możesz aplikować w tej Promocji.

Jeśli chcesz otworzyć Konto 360° lub Konto 360° Student poprzez fotoweryfikację (na selfie), to musisz być rezydentem posiadającym dowód osobisty i numer PESEL. Co bardzo ciekawe, nie możesz zajmować “eksponowanego stanowiska politycznego” w rozumieniu Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Jak otworzyć rachunek na selfie?

Decydując się na udział w akcji, możesz wybrać jeden z dwóch dostępnych sposobów otwarcia Konta:

 • tradycyjny z wizytą kuriera. W tym celu wypełniasz wniosek online, po czym konsultant Banku oddzwania do Ciebie, aby ustalić datę i godzinę dostarczenia umowy. Na sam koniec, kurier wręcza Ci umowę pod wskazany adres i w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu jej podpisania, Twój rachunek zostaje aktywowany.
 • fotoweryfikacja za pomocą, której musisz wykonać kilka zdjęć swojej twarzy (na wprost, z pochyloną głową i zamkniętymi oczami) oraz dowodu osobistego. To metoda, dzięki której otworzysz Konto w 15 minut!

Jak założyć Konto 360° i zdobyć 200 zł premii?

Jeśli spełniasz wszystkie wymogi stawiane przez Bank i zainteresował Cię szeroki pakiet usług dołączony do rachunku to teraz spójrz, jak szybko je otworzyć i zgarnąć premię gotówkową.

1. Najpóźniej do 5.10.2020 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową na specjalnej stronie Promocji. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto 360° w Banku Millenium

Pamiętaj, że składając wniosek o rachunek musisz wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Millenium Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

2. Najpóźniej do 31.12.2020 r. aktywuj aplikację mobilną Banku. Jeśli założyłeś konto na selfie, odwiedź dowolną placówkę Banku Millenium, by pokazać swój dowód tożsamości oraz złożyć wzór podpisu. W tym przypadku również masz czas do 31.12.2020 r.

3. W październiku, listopadzie i grudniu 2020 r. wykonaj określone aktywności:

 • zasil nowo otwarte Konto wpływem zewnętrznym na co najmniej 1 000 zł (w każdym z trzech miesięcy),
 • zrealizuj minimum jedną płatność kartą lub za pomocą usługi BLIK (w każdym z trzech miesięcy).

4. Premia zostanie przekazana na rachunek uczestnika do 29.01.2021 r. Pamiętaj tylko, że do tego czasu nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy o Konto oraz odwołać zaakceptowanych zgód.

Jak odebrać bonus 20 zł na konto cashback goodie?

Pewnie zauważyłeś, że do pełni szczęścia brakuje Ci jeszcze obiecanych 20 zł. Oto warunki zgarnięcia bonusu na platformę goodie.pl

1. Do 31.12.202 r. zainstaluj oraz aktywuj aplikację mobilną Banku Millenium.

2. Zapłać przynajmniej 1 raz zbliżeniowo telefonem przy użyciu aplikacji Banku Millenium.

3. Do 29.01.2021 r. otrzymasz SMS-em kod cashback goodie o wartości 20 zł. Przesłany kod możesz wykorzystać w aplikacji mobilnej goodie bądź na platformie goodie.pl. Po użyciu kodów, Twoje konto cashback goodie powiększy się o 20 zł.

Na koniec dobra wiadomość – 20 zł na goodie.pl nie wymaga aktywności Konta 360° – czyli nie musisz realizować żadnych wpływów czy transakcji, by otrzymać bonus.

Jeśli na swoim koncie cashback goodie uzbierasz co najmniej 21 zł, to masz możliwość przelać środki na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy od aktywacji kodu.

70 zł za Konto 360° Junior

Rachunek dla najmłodszych w Banku Millenium to już oddzielna Promocja, która trwa do 31.10.2020 r. Jednakowo, za nią także masz szansę otrzymać 70 zł na zakupy. Wystarczy tylko, że poprzez bankowość elektroniczną Millenet założysz swojemu dziecku Konto 360° Junior. Gdy Twoja pociecha nie ukończyła 13. roku życia na wstępie otrzymujesz 20 zł na goodie.pl. Z kolei, gdy ma już 13 lat, musi dodatkowo wykonać 1 płatność zbliżeniową telefonem za pomocą HCE do 30.11.2020 r.

Po spełnieniu tego warunku, wspólnie z młodym posiadaczem Konta możesz walczyć o ostatnią nagrodę, czyli 50 zł na eKarcie goodie. W tym przypadku, do 30.11.2020 r. musisz zasilić nowo otwarty rachunek dziecka (do 13. roku życia) wpływem na co najmniej 100 zł. Natomiast, jeśli jest nieco starszy oprócz tego, że konieczne jest zasilenie jego Konta wpływem na minimum 100 zł, to jeszcze musisz przypilnować nastolatka, by wykonał co najmniej 3 płatności kartą (w tym zbliżeniowo telefonem) lub BLIK-iem2.

O tym też musisz wiedzieć!

Przy okazji opisywania Oferty, warto również zajrzeć do Programu Poleceń Banku Millenium. W aktualnej 6. edycji “Lubię to Polecam”, każdy posiadacz konta w Banku ma dostęp do szeregu nagród i rabatów o różnej wartości. Obecnie za zarejestrowanie się w Programie i rekomendowanie Banku wśród rodziny i znajomych, masz do wyboru:

 • 4 bilety do kin Multikino (2D) albo Helios (2D/3D),
 • lokatę 2,5% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł,
 • eKartę podarunkową goodie o wartości 80 zł do odbioru w aplikacji goodie,
 • kartę upominkową do Zalando na kwotę 80 zł,
 • eKartę do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com o wartości 80 zł.

Co ważne, aby móc zdobywać nagrody zarówno Polecający, jak i Polecony obowiązkowo muszą spełnić określone warunki. Polecający udostępniając swój indywidualny “Kod Polecenia” potencjalnym klientom. Natomiast, Polecony ma za zadanie aktywnie korzystać z Konta i płacić kartą/BLIK-iem, a także w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku, wydać minimum 360 zł3.

Edycja Programu “Lubię to Polecam” trwa do 2.10.2020 r.

Wysoka premia za niewielką aktywność

Tym sposobem, dobrnęliśmy do końca opisu Promocji. Naszym zdaniem jest to ciekawa okazja, by sięgnąć po szybką premię bez konieczności spełnienia wygórowanej aktywności. Warto przy tym docenić atrakcyjne i nowoczesne usługi, które otrzymujesz wraz z Kontem (także w wersji Student): Pakiet Bardzo Pomocny, AutoPay, Finanse 360° czy Konto Oszczędnościowe Profit.

Nie zapominamy też o możliwości rejestracji w Programie “Lubię to Polecam” z szansą na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród. No i jeszcze okrągła suma na zakupy z platformą goodie.pl. Całość brzmi naprawdę nieźle – dlatego zdecydowanie powinieneś rozważyć udział w tej akcji.

Najnowsza Oferta Banku Millenium na pewno nie rozczarowuje. Jednak, jeśli nadal zastanawiasz się na idealnym kontem osobistym, spójrz na nasz obiektywny ranking kont osobistych. Odnajdziesz tam najświeższe i najlepsze okazje do “złapania” bonusów za otwarcie rachunku

Źródło:

1. Regulamin Promocji „220 zł z Kontem 360”

2. Promocja „Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior”

3. Regulamin Promocji „Lubię to Polecam” – 6 edycja

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły