Rewolucja w ofercie! Konto Jakże Osobiste z 11 korzyściami do wyboru

Alior Bank należy do tych instytucji, które na każdym kroku doceniają swoich klientów. Nic dziwnego, że w przypadku swojego sztandarowego rachunku, Bank oferuje najważniejsze usługi i opcje z punktu widzenia posiadacza konta. 1% zwrotu za płatności mobilne i pakiet assistance to jedne z 11 dostępnych korzyści z Kontem Jakże Osobistym!

Konto Jakże Osobiste – rachunek w pełni osobisty

Miło nam poinformować, że świetnych ofert promocji bankowych ciąg dalszy! Po tym, jak Alior Bank wyszedł z propozycją 1 500 zł premii za iKonto Biznes, zaoferował młodym Konto Jakże Osobiste z pakietem profitów – tak równoległe promuje 11 korzyści, które możesz zgarnąć otwierając klasyczne Konto Jakże Osobiste.

Gama opcji – nazywanych przez Bank korzyściami jest naprawdę pokaźna. Do wyboru masz 11 korzyści, z czego 2 z nich są za 0 zł, a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł/miesięcznie. Przykładowo, oszczędni mogą zdecydować się na wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym oraz zwrot 1% za płatności mobilne. Natomiast dla podróżujących, Alior Bank przygotował bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów za zagranicą, a także ubezpieczenie w podróży pokrywające, m.in. koszty leczenia czy zgubienia bagażu. I co najlepsze – to jeszcze nie wszystko! Promocja trwa do odwołania i nie ma ustalonego terminu zakończenia.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Konto Jakże Osobiste – co posiada w ofercie?

Zacznijmy od usług, które otrzymujesz na “dzień dobry” otwierając rachunek.

 • Prowadzenie Konta za 0 zł (0 zł do 26. roku życia, później 10 zł za prowadzenie rachunku lub 0 zł przy jednorazowym wpływie na Konto na min. 1 500 zł z innego banku),
 • Obsługa karty debetowej dla aktywnych za 0 zł (przy zrealizowaniu transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł najpóźniej do ostatniego dnia poprzedniego miesiąca. W przeciwnym razie, koszt za obsługę karty wynosi 5 zł),
 • Bezpłatne, krajowe przelewy internetowe,
 • Nowoczesna aplikacja mobilna Alior Mobile, za pomocą której, np. zapłacisz BLIK-iem w internecie lub zbliżeniowo Google Pay, Apple Pay, wybierzesz i zmienisz korzyści na Koncie czy w razie potrzeby zablokujesz kartę,
 • Szybkie metody płatności. Alior Bank oprócz BLIK, Apple Pay i Google Pay oferuje Fitbit Pay i Garmin Pay,
 • Atrakcyjny Program MasterCard “Bezcenne Chwile” z nagrodami u Partnerów Programu.

Jak widać, podstawowe opcje i opłaty dołączone do rachunku nie odbiegają szczególnie od rynkowych standardów – nie rzucają na kolana, ale też nie odstają negatywnie na tle konkurencyjnych ofert. Dlatego, aby nieco podbudować swoją pozycję na rynku, Alior Bank dorzuca playlistę 11 korzyści, z których dwie są całkowicie bezpłatne, a trzecia i kolejna korzyść kosztuje 3,50 zł/miesięcznie. Co masz do wyboru?

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 1% do 20 000 zł dla aktywnych),
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania (dostęp do ponad 152 walut bez prowizji Banku za przewalutowanie),
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą (pokryje, m.in. koszty leczenia, zagubienie bagażu, pomoc prawną czy następstwa nieszczęśliwych wypadków),
 • Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/miesięcznie),
 • Punkty dla graczy (każda płatność bezgotówkowa kartą MasterCard z Ashe to szansa na voucher Riot Points w grze League of Legends). Warunkiem jest tylko posiadanie karty debetowej MasterCard LoL (z wizerunkiem Ashe),
 • 0 zł za powiadomienia SMS (pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na Koncie),
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • Atrakcyjne warunki limitu na Koncie (RRSO 13,04%, limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni do 1 000 zł),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • Ubezpieczenie assistance domowe, samochodowe i medyczne1.

Kto może skorzystać z Oferty?

Konto Jakże Osobiste bez trudu założy każda pełnoletnia osoba, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Oprócz tego musisz spełnić też poniższe warunki:

 • być nowym klientem Alior Banku (lub jeśli nim już jesteś, złóż wniosek o Konto za pomocą bankowości internetowej. Ofertę odnajdziesz na pulpicie bankowości zaraz po zalogowaniu się (Oferty specjalne) bądź w zakładce Oferty -> Konta),
 • posiadać ważny dowód osobisty,
 • złożyć wniosek o zawarcie umowy o Konta oraz umowy o kartę płatniczą,
 • zawrzeć umowę o Konto oraz umowę o kartę płatniczą.

Jeśli posiadasz konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto oszczędnościowe walutowe, konta w Kantorze walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe, to nie jesteś wykluczony z możliwości założenia Konta Jakże Osobistego!

Jak założyć Konto osobiste w Alior Banku?

Jednym słowem – rachunek otworzysz szybko i prosto przez internet, poprzez aplikację mobilną (nawet wtedy, gdy nie jesteś jeszcze klientem Banku), a także w oddziale. Przedstawiamy najprostszy i jednocześnie najwygodniejszy sposób, czyli założenie Konta przez internet.

 1. Złóż wniosek o zawarcie umowy o Konto oraz umowy o kartę płatniczą. Link promocyjny do Oferty podsyłamy poniżej:
Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Banku
 1. Przygotuj dowód osobisty i wypełnij krótki wniosek internetowy. Podaj w nim dane osobowe, jak imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu. Nie zapomnij zaznaczyć, że zapoznałeś się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych
 2. Potwierdź swoją tożsamość. Masz do wyboru 3 metody: wideoweryfikacja i rozmowa z konsultantem, przelew weryfikacyjny z innego banku lub kuriera, który dostarczy Ci do podpisu niezbędne dokumenty.
 3. Aktywuj dostęp do bankowości internetowej Alior Online i aplikacji Alior Mobile (login znajdziesz na umowie). Wybierz również dwie korzyści za 0 zł.

Co ciekawe, Konto Jakże Osobiste otworzysz nawet, gdy obecnie przebywasz za granicą. Warunkiem jest posiadanie już rachunku z dostępem do bankowości elektronicznej w jakimkolwiek banku w Polsce. Dzięki temu będziesz mógł potwierdzić założenie Konta za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Pamiętaj przy tym, że dane we wniosku o założenie rachunku muszą być identyczne z danymi banku, który będzie zlecał przelew weryfikacyjny! Alior Bank nie wysyła kuriera na adresy zagraniczne.

Konto Jakże Osobiste zmienne jak kameleon

Radosną nowiną dla osób, które zastanawiają się nad przeniesieniem rachunku lub założeniem nowego jest to, że dwie spośród 11 korzyści, jakie wybierzesz do Konta nie zostają z Tobą “na zawsze”. Oznacza to tyle, że możesz je dowolnie konfigurować w zależności od tego, co w danym momencie jest dla Ciebie najbardziej przydatne. Planujesz wakacje za granicą? Wybierz darmowe wypłaty środków ze wszystkich bankomatów poza Polską. Lubisz być zabezpieczony na nieprzewidziane okoliczności? W takim razie, zdecyduj się na pakiet assistance w nagłych wypadkach. Brzmi ciekawie, prawda?

Kategorię dostępnych bonusów możesz więc aktywować i dezaktywować, kiedy tylko chcesz wymieniając je na inne. Alior Bank za takie działania nie naliczy ani grosza, a sama zamiana usług także nie powinna sprawić Ci problemów. Dokonasz tego za pomocą swojej aplikacji mobilnej, internetowej czy nawet w oddziale instytucji. Wybrana korzyść będzie działała już od następnego dnia2.

Jak włączyć/wyłączyć korzyść?

Jeśli chcesz zrezygnować z jednej korzyści, to przestanie być ona aktywna dopiero od początku kolejnego miesiąca kalendarzowego. Dlatego w momencie, gdy aktywujesz 3 korzyść, to będziesz musiał za nią zapłacić 3,50 zł – dopóki poprzednia nie wygaśnie!

Skomplikowane? Oto prosty przykład:

Podczas otwierania Konta jako dwie darmowe korzyści wybrałeś: zwrot 1% za płatności mobilne oraz 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów (dopiero 3 korzyść jest płatna). Jednak na początku października rezygnujesz z aktywności 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bo wybierasz się w zagraniczną podróż i chcesz skorzystać z Płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Oznacza to, że:

 • korzyść Płatności kartą bez kosztów przewalutowania jest aktywna od następnego dnia,
 • korzyść ta będzie kosztowała Cię we wrześniu 3,50 zł (od października będzie darmowa),
 • bonus zwrot 1% za płatności mobilne jest aktywny i darmowy do końca września.

Nie martw się o dodatkowe opłaty, bo Alior Bank zawsze informuje o tym, gdy za wybraną korzyść będziesz musiał dodatkowo zapłacić. Niemniej jednak, w celu uniknięcia niepotrzebnych niedomówień warto wpierw dezaktywować usługę, która w danej chwili nie będzie Ci potrzebna, a w jej miejsce wybrać inną opcję.

Konto Jakże Osobiste okiem redakcji

Bardzo nam się podoba, że Alior Bank ze swoją ofertą postanowił “wybić się” na tle konkurencji i postawił na swobodę i elastyczność. Rachunek wzbogacony jest o 11 przyjaznych korzyści, które dobierasz w zależności od tego, czego oczekujesz od Konta i jakie są Twoje aktualne potrzeby.

Dlatego, jeśli wiesz czego chcesz albo jeszcze zastanawiasz się nad tym, na czym Ci najbardziej zależy to Konto Jakże Osobiste może Ci w tym pomóc. Jest łatwe w obsłudze, często ogłasza promocje dla swoich klientów i co najważniejsze – przy stałych wpływach, nie płacisz za nie ani złotówki.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany o wyjątkowości Oferty Alior Banku to nic straconego. Zajrzyj na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które propozycje bankowe są obecnie najchętniej wybierane przez klientów.

Źródło:

1. Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

2. Strona Alior Banku, aliorbank.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły